Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
white_black

jaka sofa do biura?

Polecane posty

Gość BARDZO WAŻNA INFORMACJA
jak do seksu to większa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO może dookreślę temat ;) Myślę, że przed sofą powinien stanąć niewielki acz solidny stolik kawowy - w związku z tym przyszło mi do głowy, że może sofa - narożnik lepiej by się sprawdziła w biurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Jeżeli ma to być sofa do biura, to wydaje mi się, że ta będzie odpowiednia: http://www.meblopol.net/sofa-etap,p5297.htm Jak najbardziej stolik kawowy na przeciwko niej będzie dobrze wyglądał i na pewno idealnie nadaje się do przyjmowania przy nich gości zawodowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kronasz
Proszę tutaj - http://jcollection.pl/1-fotele Nowoczesna sofa musi kosztować, kwestia taka ile macie do wydania i jakie macie oczekiwania. Oczywiście lepiej od razu postawić na rozwiązanie z górnej półki jakościowej i mieć na lata święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie sklep Mebel Partner – www.mebel-partner.pl Sprzedają markowe rzeczy w przystępnych cenach. Mi od razu do gustu przypadła ich sofa wraz z ławą. Od jakiegoś czasu szukaliśmy z mężem takich mebli do salonu i w końcu się trafiła fajna okazja. Meble designerskie, pierwszy raz taki projekt gdzieś widziałam, w zwykłych sieciowych sklepach czegoś takiego się nie znajdzie moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybieralismy sofe w salonie agata - tam jest bardzo fajny wybor i dobra oferta moim zdaniem :) do tego dostawa byla ekspresowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Tutaj https://www.promyk-meble.pl/?pl_sofy-i-kanapy,26 też masz duży wybór. Rzuć okiem. Myślę, że warto wybrać coś, co będzie estetyczne, ale jednocześnie wygodne. No i taki model, żeby pasował do całego wnętrza. Tam z pewnością coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej indywidualny wybór, nie da się tak okreslić, która sofa byłaby najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrky

Solidne sofy tylko ze Swalen Unia Meble. Zamawiam u nich tylko meble, mam sofę już 3 lata i nadal wygląda jak nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysa

Sofa to faktycznie moze z unia meble. Ładne i na lata, z reszta to moj ulubiony producent mebli 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja
18 godzin temu, Gość Gabrysa napisał:

Sofa to faktycznie moze z unia meble. Ładne i na lata, z reszta to moj ulubiony producent mebli 😉

Dokładnie! Sprawdzają się świetnie, dosłownie nie ma nic o co można by sie przyczepić. Swoje mam juz jakis czas i mysle, ze jeszcze dlugo ze mna zostana 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Dość długo zajęło mi znalezienie idealnej sofy do biura. Idealną znalazłam na stronie Gala Collezione. Jechałam specjalnie do Warszawy żeby ją zamówić ale opłacało się. Jest taka wygodna że najchętniej bym się z niej nie ruszała nigdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

My w biurze mamy Sofę z Unii Meble i jest naprawdę ok. Wygodna i ładnie wykonana. Na skórze to się elegancko siedzi, w przerwach można chwilę odpocząć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira

Sprawdzaliscie Unię Meble ? My właśnie w zeszłym miesiącu zamówiliśmy od nich sofy do biura, sprawdzają się super. Wygodne i wytrwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia
Dnia 11.12.2019 o 15:04, Gość Elwira napisał:

Sprawdzaliscie Unię Meble ? My właśnie w zeszłym miesiącu zamówiliśmy od nich sofy do biura, sprawdzają się super. Wygodne i wytrwale.

Po przeczytaniu wątku tutaj zdecydowałam się sprawdzić ich ofertę, bo akurat wymienialiśmy w firmie sofy i wybrałam właśnie Unię Meble. Kupiliśmy dwie - dużą Bianco i mniejszą bodajże Milan czy Milano. Jakość wykonania super, cenowo też ok. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam jakąś kolorową, żeby nie było tak nudno. Mniejsza nie będzie zabierać tyle miejsca. Możesz poszukać inspiracji na odlotowelampy.pl, tam szukałam jakie lampy wybrać i  z tego co kojarzę był tez post o inspiracji z sofami, oliwia bugała miała tez film o wystroju biura i sofie jaką ma, bardzo polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sofa musi być wygodna, do siedzenia dosyć miękka. Warto też wprowadzić akcent kolorystyczny, ale by pasował kolor do wnętrza biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×