Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Avanti58681485

9 miesięcy po porodzie wypadają mi włosy:(

Polecane posty

Gość Avanti58681485

Hej dziewczyny. Jestem już 10miesięcy po urodzeniu mojej córki. I nagle w 9 miesiącu po urodzeniu zauważyłam że włosy mi strasznie wypadją miałam gęste włosy a teraz mam ich dużo mniej. Mam dość długie włosy i zastanawiam się czy je sciać:( jestem złamana bo wyciagam je dosłownie garściami:( boję się że będę miała łyse placki:( biorę skrzyp witaminy i używałam nawet dość drogiego i ponoć dobrego szamponu:( zastanawia mnie tylko fakt że tak późno zaczęły mi wypadac bo zazwyczaj wypadają 3miesiące po porodzie:( jestem złamana co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było dokładnie tak samo mniej więcej jak synek skończył 9 miesięcy zaczęły mi potwornie wypadać włosy. To kwestia hormonów które tak na prawdę do 2 lat po porodzie jeszcze się regulują. Nie wiem jak bardzo mogą Ci wypadać włosy ale warto zażywać jakieś wzmacniające preparaty i zawsze dobrze dla włosów jest je trochę przyciąć. Może to właśnie czas na nową fryzurę, to miła przemiana kiedy ma się dzidziusia i człowiek nie ma dla siebie zbyt wiele czasu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myjcie łapy świnie jedne
a o dermatologu to nie słyszała ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
a ch*j z twoimi włosami...... wypadną,to wypadną! Pierd*l się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×