Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuska84!

karmienie piersią + sztyczne mleko

Polecane posty

Gość mamuska84!

witam moja córusia ma prawie 4 miesiące i karmiłam ją wyłącznie piersią niestety mam zbyt mało pokarmu i od pewnego czasu się nienajada pediatra mi zalecił ją dopajac sztycznym mlekiem tym poczatkowym jakie mleko wybrać? ktoraś z was miała podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooogus5
ja karmię i piersią i mlekiem modyfikowanym. Syn ma 6 miesięcy - używaliśmy Nan, Enfamil, Bebilon, ale zdecydowanie jesteśmy za mlekiem Bebiko. Tanie i naprawdę fajne mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebilon 1 - jest ok ale nie mam porównania z innymi. mieszałam je z moim mlekiem i nic się złego nie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Nikoli
Ja 8 miesiecy karmilam mieszanie, a corcia bijle Bebiko i nigdy zadnych problemow z brzuszkiem nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lep[iej poostaraj sie zwiekszyc swoj pokarm ,a nie dokarmiaj.Jesli mala wazy ok to po co ja tuczyc??Mi tez kazala pediatra karmic sztucznym,jednak szybko zadbalam o swoj pokarm.Przewaznie dokarmianie zakonczy na zawsze twoje karmienie.Mala bedzie najadala sie sztucznym i juz twojego nie wcisnie,TyM, samym piersi dostana sygnal,ze zmniejszylo sie zapotrzebowaniw i bedziesz miala jescze mniej swojego pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mialam, w okreslonych 2 porach doby nie mialam w piersiach nic i zadne cuda i wielkie wysilki nad zwiekszeniem laktacji nic nie daly. Szybko wyczulam kiedy nie mam mleka i w tych porach podawalam sztuczne. Juz dobrze by bylo aby corka w tym wieku miala stala rutyne jedzenia i trzymaj sie por karmienia naturalnego to uda ci sie karmic mieszanie. Ja karmilam prawie 9 miesiecy. Co do rodzaju mleka nie pomoge, musisz przetestowac niestety sama co bedzie dla corki najlepsze. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×