Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość wyszła twoja głupota
a to też obsesja jeśli wszędzie widzicie szatyna, mogę szczerze współczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszła twoja głupota
ale jakie ma znaczenie to czy znam czy piszę tak jak mam akurat ochotę? chcesz zmienić temat, bo się wygłupiłaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
Tutaj nie mozna jednak pisac na pomaranczowo, bo dyskusja staje sie jalowa. Czekam az odblokuja mi nicka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to słowo
"ruski" jest z najczęsciej używanego języka świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka czesto sie
kompromituje. to jest jej "chleb powszedni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
Piszac w innym jezyku OCZYWISCIE CELOWO (:D) z bledami sam sie wystawiasz na posmiewisko. Szczescie, ze akurat sie wylogowales :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto się wyklogował?
ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn sie wylogował
a nie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam czy Korwin
Mikke dostał się do Sejmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszła twoja głupota
nie masz już nic do powiedzenia, więc będziesz wałkowała temat angielskiego i wmawiała sobie oraz innym, że jestem szatynem? :D kiepska jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka nie odpowie
bo własnie płacze. poczekac trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wszyscy są
szatynami albo co gorsza shatynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
Nie dostal sie, poniewaz PKW odmowila rejestracji komitetu w calym kraju, a media podawaly wiadomosc, ze "korwin sie nie zarejestrowal" :D Taki czarny PR. Dalej dalej, poligloto :D o czym jeszcze chcesz porozmawiac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jesli PKW
odmówiło rejestracji to nie mozna było głosowac na NP? bo tam gdzie mozna było głosowac to głosował jeden procent. czy zabroniono głosowania na NP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszła twoja głupota
ale jeśli oceniasz moją znajomość angielskiego poprzez jedno wymyślone zdanie to gratulejszyn :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
Nie placze, tylko jem obiad z torebki- kurczaka z sosem orzeszkowym knora :O Sam prouszyles temat swoich zdolosci lingwistycznych, wiec nie rozumiem o co masz pretensje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszła twoja głupota
dalej, dawaj, pisz co masz wątrobie, obiecuję, że skrinów już nie zorbię, słowo harcerki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszła twoja głupota
czy istnieje jakakolwiek szansa, że pojmiesz, iż ja i szatyn to dwie osoby? czy moje nadzieje są złudne? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszła twoja głupota
heloł? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
bo tam gdzie mozna było głosowac to głosował jeden procent. ---> 1% dostali w skali kraju. Tam, gdzie startowali mieli powyzej 2. gdzies tez ponoc kolo 4..? jeśli oceniasz moją znajomość angielskiego poprzez jedno wymyślone zdanie to gratulejszyn ---> no jezeli wylozyles sie na tak prostej, podstawowej wrecz konstrukcji to nie wrozy to dobrze na przyszlosc- i trudno tu o optymizm :D :D :D Ale oczywiscie tlumacz sie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszła twoja głupota
oj, widzę, że chyba szansy nie ma. Napisałam, że coś wymyśliłam, a ty, że wyłożyłam się. Nie kumasz nic. Ale próbujesz dzielnie się bronić. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszła twoja głupota
nie bój się, skrinów nie robię, nie musisz tak się starać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
czy istnieje jakakolwiek szansa, że pojmiesz, iż ja i szatyn to dwie osoby? czy moje nadzieje są złudne? ---> ale kogo to obchodzi? i jakie ma znaczenie? :D Dla mnie mozesz byc nawet krolowa Elzbieta :D dalej, dawaj, pisz co masz wątrobie, obiecuję, że skrinów już nie zorbię, słowo harcerki ---> uuuu, nie przypuszczalam, ze tytul harcerza sie az tak zdeprecjonowal :( Mialam jednak nosa, by nie wstepowac w ich szeregi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszła twoja głupota
no ciebie obchodzi skoro ciągle widzisz we mnie szatyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Audiss
Nie miałem jeszcze okazji ale teraz napisze,że wyrażam ubolewanie nad wynikiem wyborów,który sytuuje partię JKM wyraźnie poza parlamentem. Dlaczego?To była jedyna partia spośród tych, które mając mniejsze poparcie wg sondaży przedwyborczych,zasłużyła na to by w parlamencie się znaleść. Myśle,że trzeba walczyć dalej. Walce też powinna towarzyszyć konkretna dyskusja nad tym gdzie zrezygnować z radykalizmu a gdzie go warto nadal utrzymać.Gdzie zmienić swój wizerunek a gdzie trwać przy tym samym zawsze.To jest konieczne by w Polsce istnieć miał rzeczywisty pluralizm a nie awantura polityczna z udziałem karierowiczy obiecujący wszystko. Wynik wyborów dowiódł jeszcze jednego. Nie był wyłącznym przeciwnikiem w stosunku do partii JKM "stały układ"ale i nowe ugrupowania(i to jest w tym wszystkim najgorsze). Że odwołam się do cytatu z pewnego filmu("Egoiści")-"największym wrogiem pana majora jest On sam".Społeczeństwo trzeba edukować i nauczyć rozróżniać je liberalizm ze znakiem jakości "Q"od taniej pustej propagandy zakładającej obietnice dostępu do używek,"skrobanek"na życzenie,nagonki na kler- i w końcu-grzebania się w innych tematach zastępczych.W pojedynku o lepsze jutro partia JKM nie przegrała ostatecznie z jakimś "stałym układem" a z tym kto przedstawił ludziom "cyrkowo-jarmarczną"wersję jej poglądów! Powinniśmy nauczyć ludzi oddzielać ziarna od plew i na tym się skupić. Pozdrawiam Autorkę niniejszego wątku jakiej wypowiedzi śledziłem na innych wątkach i podobały mi się. Z pewnymi jej poglądami się nie zgadzałem a z innymi tak ale w jakiś sposób Ciebie popieram. Pozdro!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jesli PKW
nawet takie notowania jak podajesz czyli 2-3 procenty nie daja możliwości wejścia do sejmu. czyli nawet w okręgach gdzie mozna było głosowac na NP nie było dobrego poparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
no ciebie obchodzi skoro ciągle widzisz we mnie szatyna ---> bo ten styl i te 'celne' oraz na wysokim poziomie pointy sa jego domena :D :D Myslalam, ze natura byla az tak zlosliwa tylko ten jeden raz. No ale skoro tak sie zapierasz.... najwidoczniej plata figle czesciej :D Skonczylam jesc obiad, i zegnam panstwa :classic_cool: Zegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszła twoja głupota
żegnaj, tak czułam, że już nic nie wymyślisz. W sumie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kiedy poznamy ostateczne
wyniki wyborów??? Jaki typujecie układ koalicyjny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
Oficjalne wyniki beda podane do wiadomosci jutro. żegnaj, tak czułam, że już nic nie wymyślisz. W sumie szkoda. ---> poki co to Ty nie wymysliles zadnego wytlumaczenia dla wypowiadania sie, i to z bledami w obcym jezyku na polskim forum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×