Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość tu autorka
A raczej za naruszenie ciszy wyborczej. Taka ze mnie prawniczka. Hej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka
Nie pisalam od wczoraj, bo moge tylko na orange, a zaraz pewnie pojawia sie podszywy :P Ciekawe Shatyn, czy bezie Ci bardzo wesolo, gdy za 15 lat przestana W OGOLE wyplacac emerytury. Bo Tusk nie ma ma w planach ZADNYCH reform finansowo publicznych, zadnego oszczedzania. Trza sie brac porzadnie za nauke ang, i wypwierdzielac tak, gdzie jest wzglednie bezpiecznie- anglia. I poki jeszcze w ogole tam kogokolwiek wpuszczaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka
Nie nie, naruszenie zgloszona o 1 w nocy (wiem, kto zglosil :D), ja zostalam zbanowana zaraz po chyba 4 razie z rzedu po wykasowaniu moich postow "uppujacych" moj temat, pewnie dlatego, ze nawrzucalam w nich troche modkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamałaś ciszę wyborczą
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
98.9 % Polaków to debile, wcale mi ich nie żal jak wyjdą z płaczem na ulice to będę się z nich śmiał i rzucał w nich pestkami czereśni czemu czereśni? bo lubię czereśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamała i jest na
to screen, więc niech tu bajek nie opowada, że modki się na nią uwzięły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka
Zlamalam, ale to nie bylo powodem blokady nicka. Tylko moje dwa posty napisane na tym temacie, w ktorych pojechalam po modach wkurzona kasowaniem moich wczesniejszych postow bez przyczyny. To forum jest komunistyczne :D 98.9 % Polaków to debile, wcale mi ich nie żal jak wyjdą z płaczem na ulice to będę się z nich śmiał i rzucał w nich pestkami czereśni czemu czereśni? bo lubię czereśnie ---> ja sie dolacze, ale od czeresni wole sliwki. Na szczescie tez maja pestki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamała i jest na
przestań ściemniać, nie ty jedna wyzywasz modki i innych za to nie kasują, nikt się tobą nie przejmuje i twoimi dyrdymałami, więc to co piszesz można wsadzić między bajki, złamaś ciszę i o to był wnoszony, którego dostałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka
Mam w moim sexy tylku blokade nicka, ale wkurza mie kasowanie postow bez przyczyny :O Eeee tam, niech sie cmonka w zad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamała i jest na
ale jeśli nie jesteś zbyt rozgarnięta, aby to pojąć to twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka
przestań ściemniać, nie ty jedna wyzywasz modki i innych za to nie kasują, nikt się tobą nie przejmuje i twoimi dyrdymałami, więc to co piszesz można wsadzić między bajki, złamaś ciszę i o to był wnoszony, którego dostałaś ---> a teraz lyknij sobie melisy, zazyj pominieta tabletke- i sprawdz sobie, pisalam tu cala niedziele bez blokady, dopiero okolo 19 mnei zablokowali, a zostalam zgloszona do zablokowania o 1 w nocy dnia poprzedniego, wiec 🖐️ Na cale szczescie i Twoje zdanie na moj temat zupelnie mnie nie obchodzi, wiec nie spinaj sie tak :D Tak otulona, to moj pierwszy raz ❤️ I chyba sie zarumienie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka
No ale w odroznieniu od innych ten nie pozostawil po sobie milych wspomnien :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz ty sobie
łyknij sprawdz sobie, pisalam tu cala niedziele bez blokady, dopiero okolo 19 mnei zablokowali, a zostalam zgloszona do zablokowania o 1 w nocy dnia poprzedniego, wiec ----------------- 01:57 [zgłoś do usunięcia] złamała ciszę i trzeba dać bana http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4929969& start=12000 00:57 [zgłoś do usunięcia] mam dość takiego kraju rozumiem, że Amirol Kibi z każdym tygodniem młodnieje? --> oj, niewykluczone U niego wiekszosc rzeczy dziala odwrotnie, niz powinna JUTRO 9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pamietajcie http://f.kafeteria.pl/profil.php?autor=137110 33 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3415276&start=6570 ----------------------- Pisałaś tu całą niedzielę, czyli wczoraj i zostałaś zgłoszona do blokady poprzedniego dnia o 1? łyknij sobie i naucz się czytać ze zrozumieniem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka
No wiec wlasnie- zostalam zgloszona do usuniecia po 1 w nocy w niedziele, pozniej przez cala niedziele od rana pisalam i na swoim temacie, i na wyborach. Bana odkrylam po 21, gdy chcialam komentowac wyniki wyborow. Gdyby przyczyna bana bylo Twoje zgloszenie- nie moglabym pisac od niedzieli rano. Tymczasem w poludnie i popoludniem pisalam- bana dostalam po nieladnym podsumowaniu poczynan moderow okolo godziny 19. Mam nadzieje, ze teraz jzu zorzumiales. Za malo tej melisy jednak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka
No racja :D Juz nie bede 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka
uwielbiam czytac podszywy :D Ale jak juz chcecie to robic, to chociaz sie bardziej postarajcie, bo to teraz jest slaaaabe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
Podszyw sie zaczernil. Achtung ! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
Hahaha, sytuacja zaczyna sie rozwijac :classic_cool: Jak tam Myr? Byles na glosowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
Ja sie przypierdalam? No ale co w zwiazku z tym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszła twoja głupota
autorko i niepotrzebnie się kolejny raz głupio tłumaczysz, chyba nie rozumiesz tego co piszesz :O sprawdz sobie, pisalam tu cala niedziele bez blokady, dopiero okolo 19 mnei zablokowali, a zostalam zgloszona do zablokowania o 1 w nocy dnia poprzedniego, wiec pisalam tu cala niedziele bez blokady a zostalam zgloszona do zablokowania o 1 w nocy dnia poprzedniego ----- zostalam zgloszona do usuniecia po 1 w nocy w niedziele made in idiot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
I zajebiscie. Tez przestane chodzic, poki nie powstanie jakas normalna partia. Ja od teraz na powaznie rozwazam opuszczenie tego chorego kraju. Wczoraj Piekarska powiedziala ze ma nadzieje, na reformowanie przez PO finansow publ i systemu emeryt. Kidawa temat przemilczala jak zakleta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
made in idiot ---> uuuuuuuu, widze ze z ANG kiepsko? :D Widac, ze pisze to stary rocznik, ktorego w szkole uczono tylko ruskiego :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszła twoja głupota
jeśli dla ciebie rocznik 1986 jest stary to już twoja sprawa :D dalej chcesz pokazywać swoją głupotę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszła twoja głupota
zmieniamy temacik, bo niewygodny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszła twoja głupota
skriny (po ANG) są :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn kiedy ty
ty wydoroslejesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie wtedy kiedy sie
zestarzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autorka tematu
jeśli dla ciebie rocznik 1986 jest stary to już twoja sprawa ---> to tylko pozostaje sie pochylic nad tym, ze w XXI wieku nie znasz podstawowych slowek z najczesciej uzywanego jezyka swiata :D UUuuu, znowu fail :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×