Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Bardzo fajny tekst :classic_cool: Ludzie mowia, ze JKM jest w polityce od lat, i niepotrzebnie, bo przeciez ma zerowe poparcie. Ale nie tak to dziala; ja np chcialam na niego oddac glos w wyborach prezydenckich. Ale przed wyborami sledzilam sondaze i widzac, ze nie ma chyba nawet w pierwszej 5-tce, czy 6-stce- odpuscilam sobie. Tymczasem kazdy wie, ze JKM zajal 4 miejsce w wyborach, i dlatego od teraz mam wszelakie sondaz w dupie, bo telewizja i media PO PROSTU KLAMIA :D I glosuje tak, jak mi rozum i serce nakazuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat ale uśmiałam
się niesamowicie na innym topiku znalazłam Donald Tusk odwiedza gospodarstwo rolne. Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, towarzyszący grupie oficjeli fotoreporterzy natychmiast strzelają fotki. Na to Tusk: - Tylko żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem, typu „Kaczor Donald i świnie, albo coś takiego! - Ależ skąd panie premierze. Wszystko będzie cacy. Nazajutrz ukazuje się gazeta ze zdjęciem Tuska wśród świń i podpis „Premier Donald Tusk (trzeci od lewej)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vlex
mam dość takiego kraju "ja np chcialam na niego oddac glos w wyborach prezydenckich. Ale przed wyborami sledzilam sondaze i widzac, ze nie ma chyba nawet w pierwszej 5-tce, czy 6-stce- odpuscilam sobie." ja w ciemno na niego zagłosowałam (mój pierwszy głos w wyborach, hehe), znajac tylko jego parę wypowiedzi. teraz czytając jego blog widzę, że przypadkowo strzeliłam w dziesiątkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i odbyła się debata
nie da się ukryć, że Janusz Palikot wypadł świetnie, mówił merytorycznie, wykazał się znajomością polskich problemów, odpowiadal błyskotliwie i lotnie. Ciekawe czy równie dobrze wypadłby w debacie z politykiem poważnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debata z tego, co mi wiadomo ma sie odbyc w niedziele :O A Pan Palikot byl kiedys w programie Mlodziez Kontra.... oczywiscie prawica podwazyla wtedy jego socjalistyczne poglay, ze az glupio :D Jestes socjalista, ze go podziwiasz? O socjalistach JKM powiedzial tak: "socjalista to brakujace ogniwo miedzy malpa, a czlowiekiem" :D 🖐️ Zgoda w 100% :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i odbyła się debata
No to nie jesteś na czasie, bo pierwsza debata odbyła się wczoraj w Polsat News. I to nie poglądy Palikota zostały podważone. :) Ale co ja bredzę, na pewno JKM wypadł super i wygrał debatę, tylko te be media go tak przedstawiły w debacie na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie zastanawialam sie, czy aby nie masz na mysli wczorajszej wizyty w Polsat News, ktorej z cala pewnoscia debata nazwac nie mozna. Byla to raczej rozmowa Panow Januszow o nieobecnych- prawdziwej polskiej opozycji na temat koalicji. Szkoda tylko, ze takie debaty odbywaja sie w tv niszowych, do ktorych malo osob ma dostep. Panowie w kilku kwestiach sa zgodni- miedzy innymi w sprawie podatkow i cudnie. Jak pojawia sie materialy na kanale upr wkleje tu link, szczegolnie koniec rozmowy byl bardzo fajnie i rzeczowo 'rozegrany'. W Palikocie nie podoba mi sie jedno; On chce zbierac podatki od wszytskich ludzi, aby tym, o ktorych uwaza ze sa potrzebujacy potem pieniadze z nich rozdawac. Chce np darmowej antykoncepcji i dostepu do internetu. Nie przewidzial jednak pewnej kwestii- podatki dotycza WSZYSTKICH- dla przykladu takze 75- letnich staruszek z rentami 700zl, ktore rowniez i od tych pieniedzy zaplaca podatek, ktory pojdzie na fundusz kondomowo- internetowy :O To nie jest fair. Bo im bardziej do zycia niz gumki i internet potrzeba np kasy na wykupienie wszystkich lekow (na ktore z tak niskich dochodow czesto ich nie stac), czy zakupienie opalu na zime. Pomaganiem powinny zajmowac sie fundacje- jest ich naprawde cala masa. Wtedy taka fundacja, poniewaz rozdaje SWOJE (a nie jak urzednicy- PANSTWOWE) pieniadze zawsze sprawdza, czy osoba proszaca o pomoc jest faktycznie potrzebujaca, i w ten prosty sposob unikamy takiego absurdu, z jakim mamy stycznosc teraz; udowodnione bowiem zostalo, ze 80% pomocy spoleczej trafia do ludzi, ktorzy faktycznie jej nie potrzebuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie gnajcie tak z tym topem
no nie NADANŻAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn, Ty sie nie martw o poparcie i podpisy JKM tylko modl, aby Rybinskie nie zdolal uzbierac podpisow pod pozwem (do ktorego stam miedzynarodowego trybunalu), ktorym zamierza zaskarzyc rzad Tuska o dzialanie na szkode przyszlych pokolen, poprzez wyprowazanie kasy z OFE i rabunek 4 miliardow z Funduszu Rezerwy Demograficznej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez się martwie o jakiś
tam trybunał. przeciez umrze ze śmiechu jak przeczyta cos tak kretyńskiego. cała nadzieja w tym, że ten palant nie uzbiera podpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos bym poczytał na ten
temat. mozna prosic o linki o tym pozwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znalazłem sam.
popatrz na datę 08.03.2011 nic współczesnego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ostatniej chwili
trybunał dalej się smieje i nie może przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny ten kraj będzie
same shatyny i tuski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy istnieje szansa na te
linki czy po prostu ignorujesz ewentualnych rozmówców "mam dość"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy istnieje szansa na te
no to się nie dziwie, że topik nie cieszy się popularnoscią, jeśli jego załozycielka tak traktuje innych userów. juz nie musisz podawac linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masturbator ideowy
siedzę w lokalu partyjnym bo mnie zamkli przez pomyłke ale nie pamiętam do jakiej partii się zapisałem a legitymacje zgubiłem w trakcie wykonywania aktu poparcia naszego lidera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciamajda shatyn
idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnie napisal ktos powyzej: Nie siedze calymi dniami na kompie, i na pewno nie bede odpowiadala Shatyn na kazde Twoje zawolanie. Jezeli zainteresowalo Cie haslo, ktore rzucilam- sam sobie poszukaj w google. Nie masz nic do roboty, wiec spokojnie, na pewno znajdzisz interesujace Cie informacje. A tak nawiasem mowiac- zebranie kwoty, ktora pokryje koszty obslugi prawnej tego pozwu- to 100 tys zl- jest nie lada wyzwaniem. Ciezko jest uzbierac taka kwote, tym bardziej, ze prof. Rybinski chce wczesniej przeprowadzic chyba jakies referendum w tej sprawie. Pozniej moze uda mi sie znalezc troche czasu, to poszperam, i wrzuce cos fajnego :) Milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Shatyn, i specjalnie dla Ciebie, abys sie juz tak nie frasowal startem w wyborach JKM :P Kongres Nowej Prawicy "Prawie na pewno uda się nam zarejestrować w całej Polsce. Jedynie Warszawa I potrzebuje jeszcze podpisów! Zbieramy dziś tj. wtorek od 6 rano do 17 na patelni przed Metrem Centrum, można także dostarczać podpisy na ulicę Francuską 35/6 - w tych samych godzinach. To ważne, osoby do zbierania i podpisywania - ręce na pokład! Ostatnia prosta!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listy wyborcze KNP
Ja mieszkam w okręgu, z którego nie startuje Janusz Korwin Mikke - czy partia KNP ma mi do zaoferowania jakichś fajnych, rozsądnych i przekonujących kandydatów? Pytam, bo w wyborach samorzadowych listy te wyglądały z grubsza tak: "Jan Kowalski, lat 23, student", "Paweł Malinowski, lat 25, absolwent historii". Nie mam nic przeciwko młodym ludziom i wcale nie twierdzę, że byliby złymi posłami, ale trudno oddać głos na kogoś, o kim wiem tylko tyle, że zapisał sie do partii Janusza Korwina Mikke, a poza tym niewiele osiągnąl (czego nie potepiam, trudno, żeby tak młodzi ludzie mieli duże osiągnięcia). A więc, czy na listach KNP znajdą się w tych wyborach osoby, mogące uchodzić za autorytety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×