Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malanka

trudna sprawa z bylym POMOŻCIE!!!

Polecane posty

Gość malanka

bylismy ze sobą 7 miesiecy niby wszystko miedzy nami bylo ok ale od czasu do czasu sie kłóciliśmy tzw dotracie sie bo zamieszkalismy razem jednak od miesiaca kłótnie stawały sie bardziej powazne zadne z nas nie odpuszczalo czekajac ktore z nas sie zlamie. niestety podczas ostatnich kłótni moj byly wykorzystal kilka spraw bolesnych dla mnie przeciw mnie wypomnial mi pomoc i stwierdzil ze tyle mu zawdzieczam a nie umiem docenic... po tym wyprowadzilam sie a przed ta klotnia tydzien wczesniej powiedzialam ze nie chce z nim byc tylko wtedy nie potraktowal tego powaznie..... on mowi ze ja nic nie rozumiem ze jego nie rozumiem..... niestety po tygodniu zmuszona bylam wrocic do mieszkania nie do niego zaznaczylam to na wstepie kazalam traktowac sie jak lokatorke jednak po tygodniu poszlismy do lozka od tego momentu on ciagle probuje mnie rozbawic jest mily ciagle cos do mnie mowi a ja mam mieszane uczucia ale bardziej bliska jestem mysli ze juz nie potrafilabym z nim byc nie wiem co robic wiem ze musze z nim porozmawiac ale boje sie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×