Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arhen

Knujemy - temat nudny niewchodzić

Polecane posty

Propozycja by z kasy która została kupić Shivce prezent na nową droge życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Arhen to madrutka jesteś :) Izunia proponowała, zeby pocztą kwiatową bukiet, ale jeszcze nie było adresu remizy... teraz mamy, to by mozna było :) mam porozsyłaś linka czy Ty roześlesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie coś poblokowało i pw się nie wysyłają. Są w skrzynce do wysłania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za , ale czy shivka nie będzie miałą za dużo kwiatów? może coś co będzie jej nas przypominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest propozycja by kwiaty do remizy w dzień ślubu a do domq wałek albo coś innego Trzeba zebrać tu całą ekipe i zagłosować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dziewczyny moze mnie zjecie i nie bedziecie lubic ale ja bym kartke wyslala od nas mimio ze shivke bardzo lubie, a te 100 zl przeznaczyla dla kogos kto naprawde potrzebuje bo na ten cel mialy isc.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak i ten prezent sie uda to może wszystkie razem zorganizujemy wkońcu kiedyś porządny koniec świata bo ciągle coś im sie nie udaje :D Ubierzemy sie ładnie, wypachnimy ..... a później będziemy świętować udaną apokalipse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam, ze ślubu sie nie bierze codziennie, a jak trzeba będzie dla kogoś potrzebującego, to ja mogę się jeszcze dołozyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość master&monisa
wibrator jej kupcie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryyybcia masz racje. Może nie kazda chce by az tyle kasy poszło na tą okazje. No ale co z tą kasą robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trzeba to przedyskutować. Ja tez nie widze problemu by w razie co zaś ściepe zrobić - mam to dam nie będe miała to powiem. KWiaty super ale 100zł to drogo. Zazwyczaj na wesele proszą o totka bo kwiaty zwiędną bla bla bla nawet jakiś wierszyk na zaproszeniu był ale skąd wziąść poczte totkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/zakochany-zestaw-do-wina-extra-podarunek-zobacz-i1604267647.html Rybcia miało być na inną okazje okoliczność Okazja się nadażyła... Fajnie by jej zrobić przyjemność Myślę że większość będzie za... A jak nie to taki zestaw lub wałek z dedykacją.. do domu Bukiet byłby prosto na sale w dniu slubu więc już widzę Shike zaskoczoną :P Ale decydujemy wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pomysłu jestem za ale wydaje mi się że 100 zł za kwiaty to trochę sporo.Ja wolałabym dostać dobre wino i totolotka...kwiaty zaraz zwiędną a wino wypije z myślą o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem za prezentem ale może faktycznie nie kwiaty tylko coś innego. A może właśnie takiego wielkiego misia, to się nie wyrzuci i będzie miała pamiątkę a i przy okazji Nataniel będzie miał zabawkę. No albo właśnie plik totolotków:) albo zdrapek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mi tej kasy nie szkoda jestem za prezentem, mama agusia zrobi kartkę;-) a za kasę jakiś drobiazg ale kwiaty chyba nie lepiej coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za prezentem ale nie wiem co...myślę o bieliźnie.. zupełna pustka w głowie myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Też jestem za prezentem :) Może być bielizna :) wiemy, że waży 57kg, to chyba łatwo bedzie dobrac rozmiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jako dodatek do kwietnika dostałam podobny album na prezent ślubny :) i teraz mam w nim zdjecia z podróży poślubnej :) To bedzie bardzo miła pamiątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×