Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arhen

Knujemy - temat nudny niewchodzić

Polecane posty

Trochę późnoe sie włączam... Prezent jak najbardziej - album jest super. Z tą poczta kwiatową to różnie bywa, czasem sie niestety spóźnia. Zestaw do wina też bardzo fajny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia to znowu Ciebie musimy chyba poprosić o kupno i wysłanie? Mama_Agusia a ty się wybierasz osobiście? Chciałoby Ci się? Dla mnie to daleko:( Mogłabyś od nas wszystkich dać albumik i kartkę:) albo kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie problemu nie ma Fajnie pod kościół by było podejść Ale to pewnie kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, no nie zagwarantuję, ze dam radę - nie wiem jak młoda i czy mąż będzie mógł... pewnie sie okaze w ostatniej chwili. to moze lepiej niech Izunia pośle pocztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorkiem zakupie i wybiorę Tak żeby po niedzieli doszło do shivki Zastanawiam się kiedy najlepiej by było Chyba jutro kupie bo w poniedziałek sale będą zdawać i czasu nie będzie Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro shivka dostanie album Wyszło 85 zł z przesyłką Ale w środku dedykacja jest http://allegro.pl/ksiega-gosci-album-na-zdjecia-na-slub-komunie-i1658144870.html a w środku tekst ŁAdnie to będzie wyglądało Widziałam projekt Na drodze życia są światła i mroki, raz szczęście jasne, raz smutek głęboki, ale gdy razem się idzie we dwoje, łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje. Wiec w dniu zaślubin życzymy Młodej Parze, by życie im przyniosło w darze dużo szczęścia, pogody, radości, razem z uśmiechem wieczystej miłości. Koleżanki z forum 11.06.2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super:) rozumiem, że starczyło Ci z tamtych pieniędzy? Czy mamy coś dopłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×