Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawy_23

czy Wasi faceci całują Wam stopy?

Polecane posty

Ekonomia. Poza domem bywac zdarza nam sie rzadko, chyba ze w samochodzie na godzinke. Ale wtedy nie ma ani miejsca ani czasu na takie zabawy. Ale czasem po prostu napisze mu smsa, zeby wiedzial, gdzie jego miejsce. Np. napisal mi, zebym sie uczyla do egzaminów, to ja mu odpisalam, ze kto to widzial, zeby pies swojej pani komenderowal i bedzie musial sie postarac zebym mu wybaczyla taka zuchwalosc i wylizac mi buciki i wycalowac stópki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre. Moja potrafi mi przylać, jak się dosłownie spóźnię do niej parę minut, a sama spóźnia się nieraz pół godziny i nie widzi w tym nic złego. A propos samochodu. Kiedyś jak jechaliśmy na imprezę i ja prowadziłem, oparła się o drzwi i kazała mi całować sobie stopy w czasie jazdy. To była dopiero jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troglodytka:
psychiatrzy chyba nie są tacy drodze może się przejdziecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troglodytka: to tylko jak się o tym pisze, wygląda to dziwnie. Naprawdę to jest tylko jakiś element wkomponowany w związek. Większość czasu upływa nam normalnie. Przytulamy się, całujemy, uprawiamy seks jak inni. Nie jesteśmy jakimiś dziwadłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetykh8nhn87h67fg5df453d43v
"Jesli nie zamierza od Ciebie odchodzic, a z ta druga spotyka sie dla seksu, poniewaz oboje tego wlasnie potrzebuja, to w sumie czemu jest to takim strasznym tabu?" więc kiedy zamierzasz uświadomić swojego faceta, ze jest zacofany i powinien się zabawiać tak jak Ty.? opowiedz mu wszystko dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowalam mu kiedys tlumaczyc, ze w sumie w seksie nie ma nic zlego itp, ale paranoje zlapal normalnie, wiec teraz udaje ciagle, ze jestem o niego zazdrosna, a wtedy tak gadalam, zeby go powkrecac. Przysiagam mu, ze bym go nie zdradzila i chyba jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianowak
polecam stronkę, którą ostatnio odwiedziłam, jest to strona dotycząca erotyzmu oczami kobiet, można na niej przeczytać ciekawe artykuły o fantazjach kobiecych , o różnych figlarnych zabawach w sypialni czy chociażby o zabawkach jakie lubią kobiety, a jakich się boją. Mimo, że strona przeznaczona jest dla kobiet, to wydaje mi się, że dla mężczyzn też jest ciekawa, bo ujawnia to o czym kobiety czasami boją się rozmawiać z parterem by nie wyjść na zboczoną. namawiam, was byście zobaczyli o czym myślą kobiety www.erotyzm-oczami-kobiet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim19
Fajnie macie.... też bym tak chciał, ale boje się że mnie wyśmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary temat Piedestała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam lizac stopy swojej zonie. dzieki sobie ( bo nie nosi zadnych obcislych butow itp) nie ma haluksow wiec ma idealne stopy. haluksy sa obrzydliwe buee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopy___
Ja swojej kobiecie lubię masowac stopy, całować, ssać palce. Lubię też, jak obejmuje stopami mojego penisa i go pieści....czasem kończę na jej nóżki wtedy....ma bardzo zgrabne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×