Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stereolovela

Czy jadacie chipsy w ciąży ? jezu ja mam straszną ochotę moge je jesc codzienni

Polecane posty

Gość stereolovela

witajcie czy jadacie chipsy w ciąży ? bo ja mogła bym je jesć codziennie laysy zielona papryka mmm... pycha ;/ ostatnio jadłam 2 tyg temu małą paczkę taką za 1 zł i od tamtej pory nic... dziś już chyba nie wytrzymam i sobię kupię tylko że większe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfkjnrjnjbfhyjwbsyfhbsyfb
jem normalnie chipsy jak mam ochote, cole tez pije jak najdzie ochota. bez przesady, nei ma co sie odzywaiac tak sterylnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pal ale ogranicz się do kilku
jadłam wszystko na co miałam ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfkjnrjnjbfhyjwbsyfhbsyfb
ja dokladnie tak samo, jem na co mam ochote, chipsy, pizze hamburgera z mcdonalda, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama23
ja tez jem wszystko. uwielbiam czipsy i czekolade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stereolovela
Noo nie ;/ ja jestem 31/32 tyg. i do tej pory się ograniczałam bo to nie zdrowe itd. tyle co pepsi piłam więcej bo wtedy na początku ciąży mi pomagała na wymioty i mdłości a teraz nie dawno na zgagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stereolovela
a jak często jadacie chipsy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zgage podobno
dobre sa migdaly. a jakie pyszne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfkjnrjnjbfhyjwbsyfhbsyfb
ostatnio dwa dni temu zjadlam duzą paczke laysów zielona cebulka, nie umialam sie powstrzymac:) no i pizze ostatnio i tego mcdonalda:/ nie mam tak wielkiej ochoty na slodycze jak na fastfoody, ale je jem.;pi cole tak samo na mdlosci i zgage stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stereolovela
kurcze to i ja nie będę gorsza od was :) dzisiaj albo jutro wyciągam męża na pizzę i na chipsy i tak się opcham że mi uszami będą wychodzić :) Chociaż będzie mi go bardzo trudno przekonać bo on uważa teraz że jest to dla mnie i dziecka bardzo nie zdrowe itd zawsze jak kupił sobie chipsy to je chował :( albo zjadał w trakcie do domu a ja musiałam obejść się smakiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz ochote to jedz
byle nie jakos na tony - nawet nie dlatego ze to niezdrowe, ale dlatego ze to niefajne i dla figury i dla ciśnienia (sól i tłuszcz!). ale jak masz ochote straszna to sobie zjedz, kurcze, czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chipsy
Ja od czasu do czasu jadłam - szczególnie w 5 miesiącu tak mnie wzięło jak teraz Ciebie. Ale po tych moich zachciankach zaczęłam strasznie tyć i zamieniłam je na wafle ryżowe bez soli. Musisz pamiętać że sól, której jest niemało w chipsach zatrzymuję wodę w organizmie, a to prowadzi do obrzęków. W takie upalne dni powinno się ograniczyć jej spożywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdrowacalaja
Dziewczyny, to ja mialam straszliwa ochote na pringlesy, koniecznie solone, dzien pozniej bedac u lekarza, powiedzial mi zebym dodawala troszke wiecej soli do jedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz póki możesz!! po porodzie dieta bo wtedy na własnej skórze się odczuwa brzuszkowe dolegliwości malucha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi posmakowały czipsy o smaku salt&vinegar - nie ma chyba jeszcze tego świństwa w Polsce, ale każdy emigrant raczej wypluwa po spróbowaniu, natomiast ja musiałam je jeść i tylko te...gorzej, że mi nadal nie zbrzydły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napoje slodzone gazowane mnie odrzucaja, ale uwielbiam od 2 miesiecy wcinac hurtem dobrej jakosci wafle z nadzieniem kakaowym (inne nie wchodza w gre) :) chipsy czasem tez zjem, wlasnie o dziwo jak niezbyt lubilam solone to teraz sa jednymi z moich ulubionych :) i popcorn uwielbiam, byle nie na slodko. Chyba mi to jakos nie szkodzi, bo wage mam w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie chodzi o wagę, czy problemy zoladkowe ale przede wszystkim czy to bardzo może szkodzić dziecku takie niezdrowe żarcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×