Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smallgirl

Ile przytyłyście w 31 tygodniu ciąży ???

Polecane posty

Gość smallgirl

Ja niestety troche za dużo:(15 kg.Najwięcej przytyłam w II trymestrze. A wcale nie jem teraz tak dużo.Chyba po prostu za mało ruchu bo miałam twardnienie brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama23
ja jestem w 23 i 8 na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga81
W 18tyg mam juz 3kg na plusie :-( i mysle ze to juz z duzo. To moja trzecia ciaza. W pierwszej przytylam 15kg, w drugiej 8kg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_chmurka
Ja jestem w 32 tc i przytyłam 2,5kg od samego początku :) Jednak ruszam się cały czas-nie ma takiego dnia bym sobie pozwoliła na leżenie ....ja muszę coś robić bo wariuję bez jakiegoś zajęcia. Mam też córkę prawie trzy letnią więc wo około niej też muszę chodzić.... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w 22 tygodniu
i przytyłam już 4 kg :( A strach pomyśleć co będzie dalej zwłaszcza, ze bardzo zwracam uwagę na to co jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lilka
ale chyba nawet u tych grubych kobiet te łożysko, wody, dziecko, itp. ważą tyle samo co u innych ;) Z tym, że otyłe kobiety bardziej zwracają uwagę na właściwe odżywianie w ciąży i dlatego tak mało przybierają na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_chmurka
lilka389-no to masz pecha z kilogramami i tyle! Ja od początku ciąży do 27 tygodnia miałam regularne wymioty,wymiotowałam po 3 lub 4 razy dziennie! Do tego doszła jeszcze biegunka która trwała prawie 1,5 miesiąca....czyściło mnie strasznie no to więc jak miałam przytyć jak wszystko ze mnie wychodziło?!!!!!!!!!! Teraz się wszystko uspokoiło i dlatego w ciągu miesiąca przytyłam te 2,5 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_chmurka
A poza tym ruszam się cały czas-nie leże jak krowa i czekam aż mi ktoś żarcie przyniesie tylko zwyczajnie coś robię,sprzątam piorę,gotuję,zajmuję się dzieckiem,ogródkiem-tyle rzeczy mam codziennie do robienia że nawet nie mam czasu (i nie chcę ) leżeć. A po drugie w ciąży ograniczyłam cukier,słodycze,mąkę,śmietanę,chleb biały,czipsy,lody,cole, nie jem mięsa bo mnie odpycha samo. Piję tylko wodę gazowaną i czasami jakiś soczek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_chmurka
lilka389-a po drugie to ty chyba zazdrościsz takiej co przytyła tak mało bo sama przytyłaś jak smoczyca i masz jeszcze jakieś problemy z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_chmurka
aaaaaaaaa i ja w czasie ciąży potrafię zrobić 4 km spacerku do miasta na piechotę-mnie to sprawia przyjemność i nie narzekam na kręgosłup,ani opuchnięte nogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka389
no cóż czarna chmurko - widać to nie ja mam problem, tylko ty. Uważam że 9 kilogramów to jest jak najbardziej w normie. Jestem wysoka, bo mam 172 cm i przed ciążą ważyłam 52 kilo, więc moja obecna waga to 61 kilo. Tyle to niektóre kobiety nawet bez ciąży by chciały miec. Widać jak się nie przejmujesz tym co napisałam odpisując 5 postami. ;) a co do tego że kobiety z nadwagą tyją mniej niż szczupłe kobiety, to jest naukowo udowodnione i mozesz sobie poczytać na internecie. 31 tydzień to już 8 miesiąc, tyjąc 2.5 kilograma bałabym się że z dzieckiem jest coś nie tak. Zwłaszcza jak masz taka aktywnośc jak opisujesz. Na tym etapie ciaży trzeba trochę przystopować, jeśli nie dla twojego dobra to dla dobra dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_chmurka
Mój lekarz mówi mi że jak czuję się na siłach to mogę robić wiele rzeczy. Z dzieckiem jest wszystko ok. Pierwszą ciążę przebyłam bezproblemowo,ale wtedy przytyłam 9 kilo. A teraz,w drugiej ciąży,męczyły mnie strasznie wymioty i nie mogłam jeść do 27 tygodnia. Dopiero teraz odżyłam. Ja ci się przyznam że może i owszem mam nadwagę bo przed ciążą ważyłam 75kg,przy wzroście 171 a teraz ważę 77,5kg. I nie jest regułą to że każda z nadwagą w ciąży tyje mniej od szczupłych kobiet. Każda kobieta przechodzi przez to inaczej....Może i jest to udowodnione przez naukowców jednak nie wszystkie tak mają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolineczka90
no właśnie, jak ktoś pisze ze przytył 2 kilo, to niech napisze od razu dlaczego, że wymiotował, miał biegunki itd. Potem się kobiety dołują że tyją dużo więcej chociaz tez są aktywne, a tak naprawdę ich waga w ciąży jest prawidłowa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkskjakjs
30 t.c. i 13 kg +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czrnej chmurki
jestes beznadziejna, ale się usmiałam... :) do 27 tyg. rzygałas i miałaś 1,5 mies. biegunkę, ale chwalisz się że przytyłaś 2,5 kg do 32 tyg. żenua...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_chmurka
i naucz się pisać lepiej! ahahhahaaaaa ale się uśmiałam !!!!!!!! do szkoły bo dziecka niczego nie nauczysz analfabetko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPSIdaisy
JA 27tc i 11kg na plusie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaa maamuskaa
38 tydz + 9kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja rodzę 22 sierpnia, jestem w 31 tg ciąży i mam na plusie 11 kg i nie uważam,zeby to bylo bardzo dużo. Oprócz brzucha naprawdę niewiele widać, że przybrałam na wadze. Nie przejmujcie się więc 5 czy 9 kg:-) Ja niestety nie mogę robić sobie spacerów, nad czym mocno ubolewam, przejście 200 metrów sprawia mi taki ból w dole brzucha,ze nie moge wrócić do domu:-(. Zazdroszczę tym, które mogą przejść dziennie kilka km. Oj zazdroszczę:-) Pozdrawiam wszystkie mamusie i brzuszki do góry, zrzucimy wszystko ładnie po ciąży, bo dzieci spalają kalorie, pod warunkiem, że nie mamy za dużo osob do pomocy, ja nie będe miała praktycznie nikogo, więc się nie boję, ze kilogramy zostaną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaudiaa200
Ja jestem w 31 i przytyłam 17 kilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 31 tc mialam 3 kg na plusie. wtedy tez urodzilam. mlody wazyl 1650g. na poczatku ciazy schudlam 4 kg wiec niby 7 kg przybylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa89
Ja aktualnie jestem na końcówce 29tc i 10kg do przodu. I nieprawda jest że otyłe dziewczyny/kobiety w ciąży tyją mniej! Ja im mniej jem tym więcej wody zatrzymuje mi się w organizmie i mam problemy z wypróżnieniem a wiadomo że jak to trwa czasem nawet i tydzień to się czuje ociężale. Nie powiem żebym sobie wszystkiego odmawiała, ale nie mam np różnych apetytów, nocnych napadów obżarstwa, no i nie wymiotówałam. A teraz wystarczy żebym wypiła jakiś sok z cytrusów i mogę cały dzień nie jeść bo zgaga mnie męczy. Z drugiej strony nie mogę też za dużo chodzić bo byłam już w szpitalu na patologii ciąży z podejrzeniem wystąpienia przedwczesnego porodu. I muszę dużo leżeć:( nawet spacer na miasto odpada:( ale czasem muszę i zazwyczaj wieczorem kręgosłup odmawia posłuszeństwa. Także napewno jeszcze przytyję i mimo że i lekarka i położna cały czas mówią że jak najmniej mam przytyć to ja nic na to nie poradzę. Mamuski trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) ja chciałam tylko napisać o 3 moich koleżankach i zobaczycie że każda jest inna ciąża a więc Pani nr 1 urodziła 11miesięcy temu do 3 miesiąca podkreślam do 3 miesiąca przytyła 30kg wiem że to jest aż nie możliwe ale tak było i potem nic ani grama jest w strasznych rozstępach ale już wróciła do swojej wagi ale wiecie co jest z tego naj śmieszniejsze że ona bardzo mało jadła naprawdę bardzo się pilnowała i co i dupa. Pani nr 2 urodziła 6 miesięcy temu i przytyła tylko 9 kg przez całą ciąże ale przed ciążą była szczupła bardzo mimo że ważyła 60kg hehe i jadła wszystko co chciała i kiedy chciała:) urodziła synka 3kg i 50cm :) Pani nr 3 ma rodzić za 8 dni dokładnie i dopiero co skończyłam z nią rozmawiać przez tel bo jest w Anglii i mówiła że przytyła 6kg tylko ale do 4 miesiąca wymiotowała. ja jestem teraz obecnie w 31 tygodniu ciąży ale nie wiem ile teraz ważę byłam w 29 tyg u gin. to miałam na plusie 9 kg ja uważam co jem bo mam skłonności do tycia i rzuciłam palenie od razu jak dowiedziałam się o ciąży :) bardzo mi zależy żeby za dużo nie utyć bo nie chcę ale dziewczynki nie martwcie się naprawdę ponieważ każda jest inna i każda inaczej przechodzi ciążę naprawdę pamiętajcie że każda dojdzie do siebie i będziemy za niedługo znowu zgrabne laski :) i nie przejmujcie się jak któraś się wymądrza że ona tylko tyle przytyła i co z tego ?! ważne że dzieci mamy zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusieńka
ja 30 tyg 7 kg +. Zaczynałam z wagą 60kg przy 160cm a teraz 67kg. Pewnie do 70kg dojdzie. Teraz tak 3 razy w tyg spaceruje po 60 min i pilnuje żeby nie jeść za dużo słodyczy bo ciągnie mnie do nich bardzo a raczej przed ciążą mało słodkości jadłam..I raczej aktywna zawsze byłam mimo małego wzrostu i nie małej wagi figurę miałam zawsze w porządku (bardziej umięśnioną ale proporcjonalną) Ale nie ważne ile na plusie ważne żeby mały był zdrowy a po porodzie treningi i waga spadnie :) Pozdrawiam przyszłe i obecne mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1madlenne
Ja jestem teraz w 31 tygodniu i mam 10,5kg do przodu. Ruch mam taki sobie, jakies zakupy codziennie, no i prace domowe. Na wiecej sobie nie moge pozwolic bo mam za czeste skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsangus
ja do 30 tygodnia przytyłam niecałe 8 kg. BMI przed ciążą 19,1. Czarna Chmurka ty byłaś słonicą jeszcze przed zajściem w ciąże...170cm i 70 kg ło matko. Na ten wzrost to max 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twaardziel
Hej Mamuśki! We wtorek kończę 31 tydzień, a póki co przytyłam łącznie... 4,5 kg! W ciągu ostatniego miesiąca straciłam 0,5 kg. A mój synek rośnie jak szalony, waży więcej, niż powinien, rozwija się książkowo. Wyniki badań krwi też mamy super - lekarka się nadziwić nie może... Także czuję się "mało w ciąży", bo tak jakoś za lekko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bghsvchsvcgdvgcdhg
coś około 10 kg, ale przed ciążą miałam za mało tkanki tłuszczowej to żaden wymysł, że kobiety grube powinny w ciąży przytyć mało, a chude więcej, więc się tak nie plujcie o to, że Ziemia krąży wokół Słońca, a nie Słońce wokół Ziemi ja też haftowałam 3 miesiące, co nie przeszkadzało mi później się rozrosnąć za to dziecko dorodne, duże i zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddytkka
ja jestem teraz w 31 tyg i mam 7kg na plusie:) mały wg usg waży 1400 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×