Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podaj Dalej

A taka zabawa ;D

Polecane posty

Gość rowerkowa pomarańczowa
muszem:-p nie ma kto mnie wspomóc uprawiasz dziki i zwierzęcy seks ,pozwalasz na ostre klapsy?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
no baaa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunett____
rowerkowa skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Z nowa partnerka w lozku mozna sie czegos nowego nauczyc. Gladki czy zylasty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Ze skorka (skorka sie zsuwa). Zoladz duzy czy maly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Waska. Seks przed publicznoscia, np na scenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
śmietankowe z polewą malinową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWP
U mnie w sobote co zrobisz gdy zaprosi Cie na randke jakis typ nie w Twoim guscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWP
Facet obnaza sie na ulicy przed Toba ...co robisz?obrzucasz torebka,wysmiewasz przyrzad jakim dysponuje...uciekasz...rumienisz sie ...a moze inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tylko sie usmiecham i pytam czy ulzylo? a coz mozna innego? raczej takie tematy to na mieko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWP
Kochasz sie z partnerem a w glowie Ci siedzi ostatnio poznany facet,co myslisz wtedy-rany niech juz konczy...wylaczasz sie zupelnie niech sobie uzywa ile chce ja i tak myslami jestem gdzie indziej...odpedzasz mysli i skupiasz sie na partnerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odp druga wyobraznia pozwala mi sie wylaczyc na obecnego partnera i mysle o tym nowym, tzn wszystko co robi ten przypisuje tamtemu odbijam pytanie a Ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWP
Czekam az skonczy by spokojnie myslec o tamtym. Spotkanie w realu jak najbardziej jestem za:) Sex przygoda -jestes na delegacji,kolezanki poszly sie zabawic na jakas miejscowa impreze,zostajesz sama,schodzisz do hotelowego baru a tam przystojny barman zaczyna Cie adorowac...kilka drinkow szum w glowie i ;) idziecie do Ciebie (wiadomo po co:D) zaczynasz go ignorowac sama maszerujesz do pokoju podchmielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko super, mysle ze daje sie ponies chwili ale nie barman, zawieszam oko na kims tak kto tak jak ja jest "goscem hotelu" a Ty? kolejny raz odbijam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWP
Szukam swojego typu i uwodze jak tylko potrafie:Dale nie ide do pokoju;) Facet jadac samochodem wjechal w ogromna kaluze ktora wyladowala na Tobie...wysiada i przeprasza a Ty ? zwyzywasz goscia machniesz reka i pojdziesz do domu mowisz mu ze ma Ci zaplacic za zniszczony plaszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o adres na ktory wysylam rach za pranie Idziesz ulica, mijasz dziewczyne kobiete, pieknie sie usmiecha, lapiecie 3 sekundy wzrok, mijasz ja ...czy cos robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWP
wole zdecydowanie usmiech mezczyzn ...wiec usmiech kobiety jaki by nie byl mnie nie zachwyca:) Mezczyzna w autobusie znaczaco ociera sie o ciebie glosno mowisz"Ty zboczencu" Przesuwasz sie dalej nic nie robisz...a niech sobie pouzywa ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam takiej okazji ale gdyby? ostetntacyjnie odsuwam sie mowiac bardzo glosno aby Pan mnie nie dotykal..nie ocieral sie i nie sapal :)- to dziala tel od bylego prosi o spotkanie idziesz czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
nie idę co po udanym seksie, buziak w usta czy odpalasz papierosa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunett____
czesc koteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×