Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonaBransoletka

depilacja nóg

Polecane posty

Gość gość
Używajcie po prostu wosku do depilacji HB - powinno być dużo lepiej. Jakość kosmetyku, jego skład, ma ogromne znaczenie. Bo jednak byle jaki produkt może prowadzić do podrażnienia skóry nóg. Przy tym wosku mam naprawdę święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florka20
AMELIA50 po epilfree włoski odrastają po kilku tygodniach, ale z zabiegu na zabieg co raz mniej i wolniej. Ile to zajmie to kwestia indywidualna, u mnie zaczęły być widoczne po około 3-4 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orka z Majorki
A czy tą metodą można robić też inne partie ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florka20
Epilfree można robić na różnych partiach ciała. :) Nogi, pachy, bikini, ogólnie to co robią pastą cukrowa i/lub woskiem, nawet plecy czy tors u facetów. Tu możesz poczytać dokładniej: http://epilfree.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimnastyczka32
U mnie depilacja laserowa dała super efekt, jestem bardzo zadowolona, a wykonywałam w Dermedika w Krakowie. Każdy kto ma ciemne włosy wie jaki to jest problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestina
Ja też się w końcu zdecydowałam na trwałą depilację, ale z różnych metod wybrałam Epilfree. Wiedziałam, jako blondynka, że tej akurat metody mogę być pewna i to mnie przekonało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drachewka
Równiez korzystam z tej metody, 2 lata temu zrobiłam sobie serię zabiegów, a teraz już tylko raz na jakiś czas indę na zabieg przypominający. Włosków odrasta już bardzo niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dułcyneła
A ile trzeba ich wykonać, by zobaczyć rzeczywiście konkretne efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drachewka
To zależy od ilości i "jakości" włosów, u każdego moze być inaczej. Ja mam jasne i dość cienkie włosy, zadowalające efekty widziałam po 6-8 zabiegach. Moja siostra była na 10, ale mam też znajomą, której wystarczyło 5 zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również działam z woskiem do depilacji od HB - on robi dużą różnicę, daje fajny efekt, bez podrażniania cery. Mam od dosyć dawna święty spokój i właśnie o to mi chodziło. A jak to będzie wyglądać dalej? Trudno powiedzieć, jak na razie z depilacją po prosu mam coraz łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam osób, które chcą sobie w prosty sposób zarobić 500-1500zł przy komputerze bez wychodzenia z domu. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, wejdź na poniższą stronie i zapisz się http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna 55
Hej Marto, zabieg depilacji jest przyjemny tu masz filmik jak przebiega zabieg https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ pamiętaj usługi nie jest laser laserowi nie równy , polecam poczytać o różnicy między laserami Vectus i lightsheer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga 555
! Moje nogi wyglądają dramatycznie. Mam same krosty, a potem blizny. Zaczęłam zastanawiać się nad depilacja laserową, ale czytałam, że jest kilka rodzajów laserów. Czy któraś z Was miała robiona depilację laserową Palomarem Vectusem, znalazłam o nim trochę informacji http://depilacja-laserowa.torun.pl. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funny 25
Najlepsze są naturalne metody depilacjiOd jakiegoś czasu stawiam na pastę cukrową. Nie mam żadnych problemów z wrastającymi włoskami i bliznami. Z samego początku chodziłam do sklepu gotową pastę, teraz robię ja sama. Tutaj znajdziesz trochę informacji http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 88
Naturalne metody są najlepsze Od ponad dwóch lat stawiam na pastę cukrową. Do tej pory widzę same plusyNie mam problemu z podrażnieniami. Kiedyś chodziłam do sklepu gotową pastę cukrową, teraz robię ja sama. Tutaj to fajnie opisali http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcix 22
Moja siostra miała depilację laserową, jak dobrze pamiętam, to był to właśnie Palomar Vectus. Teraz wszystkim poleca. Super sprawa, wystarczyło tylko kilka zabiegów. Było w sumie bezbolesne.Słyszałam, że po depilacji innymi laserami można mieć nawet oparzenia. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sohappy 123
Moja przyjaciółka zdecydowała się na depilację laserową, jak dobrze pamiętam, to dowiedziała się, że najlepszy jest Palomar Vectus . Jest mega zachwycona. Osobiście też byłam zaszokowana ostatecznym rezultatem. Po jednej sesji było widać rezultat. To był bardzo dobry ruch. Zabieg był bezbolesny. W pełni zadowalający rezultat. Jeśli macie dylemat czy warto zdecydować się na depilację laserową, to w 100% gorąco polecam. www.eportal.com.pl/zdrowie-i-uroda/metody-usuwania-owlosienia-depilacja-woskiem-depilacja-laserowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukrowa 27
Dziewczyny wyszukałam interesującą wyszukiwarkę gabinetów z zabiegami depilacji laserowej. Można przeszukiwać po różnych miast. Nic trudnego. Wystarczy wpisać wasze miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Dzięki temu znaleźć gabinet z z zabiegami depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 44
Zobaczcie co znalazłam interesującą stronę o wszystkim metodach depilacji http://depilacja24.pl Może was zainteresuje. Nie miałam pojęcia, że jest aż tyle metod depilowania. Od zawsze korzystałam z jednorazowych maszynek. Ale zainteresowała mnie depilacja laserowa. zastanawiam się jak wpływa laser do depilacji na tatuaże , czy któraś z was depilowała miesjce z tatuażem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarionetka
Laser nie jest dla każdego zdecydowanie lepszą metodą jest wosk, albo pasta cukrowa a potem żeby przedłużyć efekt zabieg epilfree, po jakimś czasie się robi zabieg przypominający i problem owłosienia z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasteri
A ile takich zabiegów Epilfree trzeba zrobić, żeby efekty były widoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalerio
Wiesz co, ja jestem po kilku, dosłownie czterech i widzę, że już mam właściwie gładkie nogi. Myślę, że może to być kwestia indywidualna, wiadomo, ale u mnie pewnie jeszcze ze dwa zabiegi epilfree i będzie zupełnie idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika_M
Też robiłam ten zabieg. Po 5/6 seriach włoski przestały rosnąć. Aktualnie minęły 2 lata od ostatniego zabiegu i od kilku miesięcy odrastają mi włosy na nogach. Oczywiście są one słabsze i rzadsze, ale jednak... Teraz do depilacji stosuję krem Gładkie Ciało Bielendy z D-Panthenolem z serii Vanity. Dzięki niemu nie muszę golić nóg tak często jak to jest po użyciu maszynki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiamamama
To jest kwestia indywidualna, zdecydowanie, każda z nas z natury ma inne włosy, jaśniejsze, ciemniejsze, ciensze, grubsze, no i ich ilość też jest różna, tempo wzrostu. To się nie da tak powiedzieć, że po 6 zabiegach będzie super i koniec. Bo się potem okaze, ze jednak potrzebujesz 8 i będziesz miała pretensje, ze ktoś Cię w błąd wprowadził ;) Ale ogólnie to powiem tak, nawet gdyby trzeba było zrobic 10 zabiegów to i tak wyjdzie sporo taniej niż laser (gdzie też potrzeba serii zabiegów), a efekty porównywalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×