Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaheira1

półroczny niejadek

Polecane posty

słuchajcie Drogie Mamy, czy w związku z upałami Waszym dzieciom też spadł apetyt? bo ja się martwić zaczynam poważnie, bo od paru dni każdy posiłek to jak katorga 9-10 jogurt dla maluszka(ok.50 ml) 13-14 - mleko , przemycone na śpiocha - (70-100ml) 17-18 - obiadek (około 100ml) 23 -mleko - 170ml 4 (czasami!!!) mleko - 100ml do tego sporo pije, więc o odwodnienie się nie martwię, ale jak na półroczne dziecko to chyba trochę mało tego, co? zaznaczam że wcześniej zjadał tak z 2razy więcej i dodatkowo jeszcze z dwa posiłki, owoców i soków nawet nie chce powąchać, histeria na maxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poniedziałkowa N
U mnie jest tak: 6 rano - 130 mleko 9- 200 kasza z butelki 12- 13 różnie - obiadek ze słoiczka i ok 40 ml mleka na "dopchanie" 16 - 140 mleko 20 - 150 mleko Wczesniej jeszcze około 19 były owoce ze sloiczka ale od kilku dni nie chce. No i picie - około 300 ml dziennie. Czyli jakby więcej niż u ciebie. Syn ma pół roku. Ale jak pije to się nie martw. Może faktycznie to przez upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to być przez zęby? co prawda lekarz stwierdził że wygląda że ząbki będą późno, ale może coś tam się zaczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poniedziałkowa N
No w sumie może być przez zęby, ale ja nie sądzę. U mego syna też "idą", gryzie wszystko jak wściekły. Bez żelu nie zaśnie. A mimo to je. Fakt, że on ''Wszystkożerny" jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parasaaaad
Mój jedzenie np. zje, ale właśnie gorzej z piciem. Są upały, a mu ledwo paredziesiąt ml. picia na dzień da się wlulić.Nie chce pić i już. I biegam za nim z kubkiem niekapkiem czy łyżeczką i mu jakoś przemycam to picie, jak się bawi. Nie ma mowy, by wziął sam kubek czy butelkę i się napił, a jak go biorę na kolano i chcę dać pić, nie chce, broni się. I co z takim niepijkiem zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parasaaaad
Dodam, że ma ponad rok i wiadomo, je już różne stałe rzeczy, a pić mu się nie chce. Jedynie mleko jeszcze z chęcią wypije, ale ile można mleko podawać zamiast picia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, trochę mnie martwi to że tak mało je, bo ostatnio lekarz powiedział że do tego jak szybko rośnie (w 6 tyg. urósł 7 cm, podobno przez basen) to za mało przybiera (ze wzrostem ucieka z siatki centylowej powyżej 90, a z wagą jest między 3 a 10...) ale wcześniej to całkiem sporo jadł a i tak był chudzina, a teraz to ja nie wiem czym on będzie żył ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×