Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konstancyja

Jaka praca w Inter Car Nowak

Polecane posty

Gość konstancyja

Witam, zainteresowała mnie oferta pracy w tej firmie, ale zanim złożę aplikację chciałabym poznać opinie na temat pracy w tej firmie, na jakich warunkach się to odbywa, jaka atmosfera tam panuje, jakie zarobki? Czy muszę założyć wlasną działalność? Z góry jestem wdzięczna za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuullllllllllllllaa
nikt z was nie słyszał o atmosferze tam panującej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile sie nie myle...a nie
ogloszenia pojawiaja sie srednio co 3 miesiace,rotacja straszna i warunki zle, wiecej na gumtree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstancyja
dzięki za informację, choć lakoniczna. Poszukam na gumtreee, moze ktoś coś więcej mi napisze i nakreśli blizej sytuację tam panującą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstancyja
może ktoś wklei link do gumtree? albo napisze gdzie dokladnie szukać? naprawdę bardzo mi zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tam
Unikaj tej firmy na wszelkie możliwe sposoby - to jest obóz pracy, a nie firma. Musisz liczyć się z praca około 250 godzin miesięcznie. Nikt ci nie zapłaci za nadliczbowe. Dostaniesz minimalną pensję z obietnicami wysokich premi. Ale premię jeśli zobaczysz, to rzadko. W dodatku z kamizelki, ale będziesz musiała napisać oświadczenie, że ją przyjęłaś. Premia to groszowe sprawy, od których Nowak ani grosza nie odprowadzi na ZUS - podpisałaś kwit, ma cie w szachu: nie zgłosisz do ZUSu ani tego nie opodatkujesz - TY jesteś winna. Co druga sobota pracująca. Urlop wg prawa Pana Nowaka - dwa tygodnie po roku pracy, ale tyle nikt u niego nie wytrzymuje. Pozostają tylko kapusie i wazeliniarze. Teraz ponoć nawet umów o pracę nie daje, tylko same zlecenia. Wylatujesz z roboty za byle co, a co się nasłuchasz upokorzeń i wulgaryzmów o sobie, to ci bokiem wyjdzie. Ratuj sie dziewczyno i choćbyś nie miała co do gara włożyć - nie idź robić do tego tyrana. P.S. facet uwielbia jak mamy na nogach szpilki :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstancyja
dzięki za tak obszerne info,zapytam jeszcze o jedno : czy każdy chcący się tam zatrudnić musi złożyc własną działalność gosp.? Czy tacy którzy założą są lepiej traktowani? mają lepsze wynagrodzenie czy warunki pracy? A dochody ? oscylują wokoł jakiej kwoty? Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może tak a może nie
może ktos się jeszcze wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś jeszcze ?????
coś napisze na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowałem tam
Nikomu nie polecam tego miejsca, wszystko co tutaj piszą jest PRAWDĄ!!! Wydaje się to niemożliwe, też tak myślałem. Osoby prowadzące działalnośc gospodarczą traktowane są jeszcze gorzej, podpisujesz weksel in blanco. Później chcąc odejśc człowiek jest zastraszany! Urlop 10 dni w roku bezpłatny (działalnośc gospodarcza), praca 9 godzin do tego dwie soboty, jesli miesiąc ma ich pięc to trzy!!! Unikajcie tego miejsca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worker
a ile mozna tam zarobić jako asystentka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłem tam
zgadzam się ze wszystkimi niepochlebnymi wypowiedziami na temat tej firmy wszystko się tu zgadza nie polecam szkoda czasu oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorrr
Może ktoś jeszcze się wypowie, zastanawiam się nad aplikacją właśnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikiNiki30
Byłam tam na rozmowie w sprawie pracy jako recepcjonistka. Przyszłam punktualnie ale kazano mi czekać prawie godzinę, było strasznie gorąco a mnie i innym czekającym nie zaproponowano nawet wody. Rozmowa kwalifikacyjna trwała może z 5 min ( w przypadku osoby, która weszła pierwsza również tyle), pani która ją prowadziła nawet nie przeprosiła za to że musiałam czekać i ... nawet nie podała mi ręki... Nie podjęłabym pracy w takiej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Toyoty pana Nowaka omijajcie z daleka. Oszukuje pracowników z pensja, daje najniższa krajowa obiecując ze reszta "z pod stołu" , której nie dostaniecie. Atmosfera fatalna i po kryjomu wychodzi się po odpracowanych 8 godzinach. Najlepiej siedzieć i tyrać cały dzień. Pracuje się co drugą sobotę nie dając za to dnia wolnego w tygodniu ani wynagrodzenia za przepracowane soboty. Sępi każdą złotówkę, pracownika uważa za NIC i posiada własny kodeks pracy! Rotacja, rotacja, rotacja bo nikt mu nie pasuje, za zły wygląd zwalnia z dnia na dzień. Ale po sprawiedliwość tylko do Sądu. Jestem takim przykładem i sprawę wygrałam. Czekam teraz na moje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik ICN
Praca tam to feudalizm polaczony z mobbingiem i poniewieraniem pracownika. Wszyscy donosza na siebie wzajemnie. Pierwsze pietro to nepotyzm i kolesiostwo. Praca po 9 godzin i 2 soboty. W pierwszym roku brak urlopu potem tylko 14 dni w roku. Chorobowe tez sie wlicza w to. Tu panuje swoisty kodeks pracy. Aferty i krzyki wybuchaja o byle co, kazdy siedzi jak na szpilkach i modli sie by na niego nie padlo. Kasa to podstawa a reszta z reki jak jest ok. Praca w ciaglym stresie, nerwach i szalenczym tempie. Rotacja wielka, co 2 miesiace nowi pracownicy. Stanowczo odradzam nawet tym na musie. Szkoda zdrowia, zycia i szczegolnie nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×