Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pilnie potrzebuje odopowiedzi

sączyły się wam wody płodowe? jak to wyglądało?

Polecane posty

Gość pilnie potrzebuje odopowiedzi

hej jak w temacie, zalezy mi na odp od jakiegos czasu mam sporo białej galaretowatej wydzieliny (tak wiem to czop sluzowy) ale ostatnio zauwazylam tez przezroczysty sluz, czy moga to byc wody płodowe? jestem w 39tc ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnie potrzebuje odopowiedzi
żadna z mam tak nie miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnie potrzebuje odopowiedzi
dziekuje za odpowiedz, czyli ten śluz to moze cos z tym czopem związane, mam nadzieje ze nie przegapie wod plodowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przegapisz bo czujesz jak wycieka właśnie taka przeźroczysta wodnista wydzielina jakby woda bynajmniej ja tak to czułam a jak zaczęły się sączyć to w przeciągu dnia urodziłam wywoływali mi kroplówką bo skurczy brak i tak dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankaaaaa
no moj czop sluzowy wlasnie byl przezroczysty i taki wodnisty bardziej i ja myslalam, ze to wody plodowe, a ze bylam sama w domu (maz na nocce w pracy) to zadzwonilam po karetke i pojechalam do szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzmielina
ja bym mimo wszystko skonsultowała się z lekarzem. zadzwoń po prostu do gin, on zadecyduje czy masz się zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnie potrzebuje odopowiedzi
właśnie jest taka sytuacja ze moja gin prowadzaca sama jest w ciazy i poszla juz na zwolnienie... na wizycie bylam 2tyg temu , teraz mam w dniu porodu (czyli za tydzien) pojechac do szpitala na ktg a wizyt u prowadzacej juz nie mam... :/ połoznej nie "wynajmuje" bo stwierdziłam ze nie jest niezbedna wiec nawet nie mam do kogo dzwonic jak juz to szpital, ale mam tak zle doswiadczenia w 28tygodniu pojechalam w panice bo ruchy dziecka były słabsze i sie nasłuchałam ze przewrazliwiona itd ale przynajmniej sie uspokoilam ze wszystko ok a teraz dobrze ze sie czuje, mały sie rusza co jakis czas, a ta wydzielina nie jest tak mocno obfita wiec to faktyycznie z tym czopem pewnie związane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha123
nie wiem co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agguusskkaa
Ja pojechalam do szpitala jak mi czop odchodzil, bo w sumie nie wiedzialam co to i myslalam, ze moze wody. I tez w szpitalu patrzyli na mnie z politowaniem a na wypisie napisali-falszywy porod :P ale mialam to gdzies, od tego sa lekarze, a ze czop odszedl mi w nocy, to na wizyte u lekarza prowadzacego nie mialam szans, zostal tylko szpital :) wypisali mnie a za dwa dni spowrotem mieli mnie na karku-zaczelam rodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×