Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość abdulrazak

rozkochać dziewczynę

Polecane posty

Gość abdulrazak

słuchajcie sprawa polega na tym, że spotykam się z dziewczyną od ok 2-3 tyg. To przyjaciółka mojej koleżanki. Spotykaliśmy się na początku bardzo często prawie codziennie 2-3 godzinki spacerki, czasami z naszymi znajomymi itd. Miłe słówka z obu stron itd pocałunki na do widzenia, przytulanie itd. Po spotkaniu pisała mi że bardzo by chciała by takie spotkania były częściej, że jestem dla niej ważną osobą itd. Wtedy chyba naszło ją dużo myśli i przyjaciółka powiedziała jej żeby nie robiła nic wbrew własnej woli. Ja powiedziałem że również mi na niej zależy i podarowałem jej wielki bukiet kwiatów. Ona mimo to stwierdziła że chyba się z tego wycofała, ale nie chce zrywać znajomości. I teraz pytanie co mam począć, gdyż czuje jak nigdy że zakochałem się w niej, myślę o niej prawie całymi dniami. Obiecała mi spotkanie i teraz nie wiem co mam jej powiedzieć. Czy mam ją olać, żeby sama zrozumiała czy po prostu się jej zapytać czy nie warto wszystkiego zacząć od początku. Bo moim zdaniem lepiej spróbować czego i potem żałować niż żałować, że się tego nie spróbowało. I teraz moje pytanie JAK ZROBIĆ, ŻEBY ZNÓW MIĘDZY NAMI ZAISKRZYŁO ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×