Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FML

ruina psychiczna

Polecane posty

Gość FML

firma, w ktorej obecnie pracuje zrujnowala mnie psychicznie na wieki. siedze w niej kilka lat, przez kryzys nie moge znalezc innej pracy i co sie nagle okazuje - upadlosc. jak sad ja w koncu stwierdzi, bede chyba jedynym pracownikiem, bo reszta praktycznie kazdego dnia (po znajomosci rzecz jasna) gdzies odplywa. dzisiejszy dzien mnie dobil - dowiedzialam sie, ze 'kolezanka' z rownorzednego stanowiska (nie ma nawet skonczonych studiow, angielski zna na zasadzie google translate) dostala z dnia na dzien robote w firmie konkurencyjnej, na eksponowanym stanowisku, ktore wymaga, ze sie tak wyraze, fluency in English i innych atrybutow, ktorych dziewcze nie posiada, posiadam natomiast ja i mam to udokumentowane. no ale w tym kraju studia i doswiadczenie nic nie znacza. wykancza mnie to, a jak pomysle o szukaniu pracy bez znajomosci moja ruina psychiczna sie poglebia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz jeszcze
ładnie się prezentować, mieć proste i białe zęby, być miła i energiczna, a wtedy jest większa szansa, że Ciebie zatrudnią. Jeśli się nie uśmiechasz, jesteś zamknięta w sobie z natury, to zawsze będziesz miała problem. Z kim chciałabyś współpracować - ze smutasem czy z kimś, kto napawa Ciebie energią? Oczywiście kompetencje też się liczą, ale one wychodzą później - najpierw musza Cię zatrudnić i w tym cały myk, by pokazać,że jesteś wesoła, nawet jesli nie jesteś, że masz energię i zapał, nawet jeśli z powodu kryzysu wprowadzonego do Polski przez Tuska - tego zapału i radości nie masz. Realia w Polsce są złe, a będą jeszcze gorsze. Masz do wyboru - starać się jeszcze bardziej, zrobić strajk pod kancelarią premiera lub czekać na zmiłowanie i biedować. Polecam jedynie te 2 pierwsze wersje. P{okaż na co Cię stać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FML
musisz jeszcze - ja to wszytko wiem, ale ta wiedza nic mi nie daje. prezencję też mam (a na pewno 100 razy lepszą niż wyżej wymieniona) i co z tego? cały czas jestem na mega wqrwie, ale udaję pewną siebie optymistkę zadowoloną z życia. słyszałam kiedyś o rekrutacji w znajomej firmie X, na którą przyszła dziewczyna, która wyglądała jak milion dolarów, do tego była wykształcona i w Polsce i za granicą, miała doświadczenie, ale jej podziękowali. a dlaczego? (i to są prawdziwe słowa) "za dobrze wyglądała, chciałaby za dużo pieniędzy, zresztą i tak pewnie szybko by się znudziła". już dawno doszłam do wniosku, że tylko pokrzywdzona wiocha (bez urazy dla kogokolwiek) i znajomości coś dają. reszta musi mieć mega szczęście, albo trafić do odpowiedniego wyra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuj dalej. Ludzie nie tylko po znajomości dostają pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FML
Mada25 - tak moze bylo kiedys, tak wlasnie dostalam prace (czyt. bez znajomosci), a potem kolejna i kolejna, az przyszedl kryzys, wyslalam z milion cv i nic. ale masz racje, probowac 3ba i nic innego czlowiekowi nie pozostaje. kiedys w koncu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarnakawka123444
Dodatkowy grosz bez wychodzenia z domu, wystarczy, że poświęcisz chwilę a dodatkowe kieszonkowe Twoje na różne wydatki, ja jestem tylko w dwóch firmach, bo są one pewne na 100%, wypłacają i jest dużo reklam, w pierwszej http://sejfik.com/pages/index.php?refid=aizdaj firma proponuje różną formę zarobku w zależności od Twoich preferencji, kliki konkursowe najbardziej cieszą się uznaniem, ponieważ automatycznie co 24h są nowe punkty, a zawsze jest ich dużo bo ponad 300 - różnej wartości powyżej 3 do 1. Warto uzbierać ich jak najwięcej wówczas przeliczają się na "większe sumy pieniężne - patrz poziomy zarobku) potem płatne kliki, kliki e-mail, płatne pobierania - często fajne tapety i muzyka. Płatne pisanie postów czy płatne zadania. Za zapis do innych firm, firma daje nam pieniążki, za wyświetlanie strony startowej, za umieszczenie banera na stronie. Na prawdę wiele form zarobku, a z czego Ty skorzystasz zależy tylko od Ciebie. A co najważniejsze wypłata już od 10zł na polskie konto !!! Druga firma proponuje nam płatne kliki oraz kliki e-mail, płatne zadania, za które zrobienie dostajemy od 2zł w górę, więc też się łatwo i szybko zbiera. Tutaj pułap wypłaty jest nieco większy bo 30zł - wypłata na polski bank. http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=aizdaj Tak jak mówię, polecam bo ja w tym działam, w innych firmach byłam, i się wypisałam na pewno nie będę pracować na oszustów....A tutaj gwarantuję, że będą państwo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×