Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
rewelacyjna222

wypadanie włosów

Polecane posty

Witam. Wiem, że taki temat pewnie już był ale po prostu nie mam już siły i czasu na przeszukiwanie tego forum. Chodzi o to, że ostatnio zauważyłam, że bardziej niż zwykle wypadają mi włosy. Tydzień temu przyjechałam do Grecji i zostanę tutaj 4 miesiące więc nie mam możliwości udać się do dermatologa. Nie wiem co mam robić jestem zrozpaczona. Co może być przyczyną tego wypadania włosów. POMOCY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła dieta , odchudzanie farbowanie , tabletki anty. jest troche tego. idz do apteki i kup sobie szampon na wypadajace wlosy. i skrzypowivite bierz. mi to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx Madzia xxxs
ja na wypadanie włosów kupowałam preparaty na bazie skrzypu, który o ile mi wiadomo ma dużą zawartość krzemu , który wzmacnia włosy :) Wypadanie włosów również nasila się w pewnych okresach w ciągu roku i przyczynia się do niego odżywianie bądź też klimat... Pamiętam, że podczas moich wakacji w Grecji 2 lata temu również bardzo wypadały mi włosy :) Bałam się że wyłysieję zwłaszcza że mój wujek który mieszka tam od kilkunastu lat jest całkiem łysy ;) ale jak wróciłam do Polski to raz dwa wszystko wróciło do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stres również może
powodować wypadanie włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie koniecznie morfologie. Mi potwornie wypadaly wlosy i okazalo sie ze mam anemie, choc czulam sie dobrze i wygladalam normalnie. Obecnie od ponad roku sie lecze wlasnie na anemie i wloski nadal mi wypadaja, ale juz mniej. W stopce mam adres mojego bloga, czasem zamieszczam cos o tym jak ja dbam o wlosy. zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhyfjft
Kup sobie ampułki z placentą :) Działa jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko powiedzcie jak ja mam to wszystko zrobić będąc w Grecji i to w dodatku na takim zadupiu że tu nie ma nawet normalnego lekarza a co dopiero dermatologa... a o aptece nawet nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie ty jestes ale powietrze wlosow Ci nie wyleczy... Musisz kupic jakis preparat z zelazem-to podstawa i suplementy np. polecam Vitapil z biotyna lub Merz Spezial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do juztynki luksi
Nie gniewaj sie, ale strasznie mi sie podobal Twoj byly kolor wlosow. A po rozjasnieniu wygladasz troche jak szara mysz ze zniszczonymi pojasnialymi wlosami... Wygladalas slicznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już stosowałam chyba wszystko co tylko możliwe,a dalej m iwypadają jak szalone,aż sie dziwię,że nadal jeszcze jakieś mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobie cięzko jest zauwazyc czy sie dobrze wyglada czy nie, nikt mi nigdy nie mowil ze w ciemnych wlosach mi ladnie:) Dziekuje za opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jestes
na zadupiu, to pewnie masz latwy dostep do swiezych pokrzyw - rob sobie plukanke i dodatkowo pij dwa razy dziennie napar. Mysle, ze wlosy ci wypadaja przez zmiane wody, pozywienia itd. Moze myj glowe przegotowana woda, potem plukanka z pokrzywy z dodatkiem jablkowego octu - to takie dorazne srodki, powinno pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_rzepa1
A co powiecie na szampon pokrzywowy lub z czarną rzepą z potrójnej siły ziół? Według mnie to też dobrze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jestes
tylko czy taki szampon jest dostepny w Grecji? Ja tez mieszkam za granica i niestety.. czasem kupuje czarna rzepe, przepuszczam w sokowirowce, zamrazam w woreczach na lod i co jakis czas nacieram wlosy - rewelka, nie wypadaja, znika lupiez i wzmacniaja sie cebulki. Mozna tez zrobic maseczke - zoltko, sok z polowy cytryny, 2 lyzki oliwy z oliwek; po pol godzinie splukac letnia, (przegotowana) woda z octem jablkowym. Jesli mozesz, kup sobie henne ale naturalna - nie zmienia koloru a tez niezle poprawia stan wlosow i sprawia, ze wlosy sa grubsze. Jesli maja w aptece H-Pantoten, to kup, mieszanka ziol i mineralow w tabletkach, swietnie dziala na wlosy, skore, i paznokcie od wewnatrz. Trzymaj sie "Greczynko" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna rzepka
Używaliśmy szamponu z czarną z evy natury. Według nas szamponik naprawdę rewelacja, widać po kilku użyciach, że wypadanie włosów wyraźnie się zmniejsza i stają się jak by mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekLolilek
pewnie zmiana odżywiania albo stres, bo stres też może w ten sposób działać. Ja miałam tak na studiach na 4 roku przed sesją, okropne problemy z włosami i nie mogłam ich opanować. Kwestia to trochę wyluzować z tym wszystkim. Magnez na to pomaga, a na włosy możesz kupić vitapil ja biorę go regularnie i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasia 000
Zdecydowanie polecam Ci serum na wypadanie włosów ze Szwajcarii od niedawna dostępne w Polsce. Działa tak, że włosy przestaja wypadac już trzeciego dnia od momentu zastosowania. Wystarczy nałożyć ( wetrzeć w skóre głowy) na noc a rano umyć włosy. Można też ich rano nie myć - wiadomo zima. Nie są ani tłuste ani nieświeże. Po trzech dniach - cud ! Dwa włosy w wannie a wcześneij były ich całe garście. Według minie to najlepszy preparat z obecnie dostępnych. Wklep sobie w google : DermatoPoietin - znajdziesz sklep online. Cena ok 200 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Przyczyn może być mnóstwo ale tak myśląc logicznie to może być też w dużej mierze kwestia zmiany diety. W Grecji pewnie odżywiasz się inaczej niż w Polsce i to też wpływa na włosy ;/ https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze po prostu sprobujesz piloxidilu - sklad ten sam co loxon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsza33

Ja chodziłam na zabiegi mezoterapią w prodermie w poznaniu i dalo rade jest ich wiecej sa silniejsze a miejsca gdzie wcale nie bylo teraz są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam ogromny problem z wypadaniem włosów, wypadały mi wręcz garściami, myślałam że wyłysieje! Pewnego dnia w internecie znalazłam tego bloga:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Został tam polecony środek do włosów, zaczełam go używać i moje włosy odżyły, bardzo polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wypadanie włosów to mi dermatolog poleciała Belid SR. W składzie ma nie tylko biotyne ale i inne składniki (m.in cynk i miedź). Pani dr powiedziała, że sama biotyna to za mało. Miałam straszne problemy  z wypadaniem włosów. BELID SR stosowałam 2 x dziennie przez 3 miesiące i efekty są rewelacyjne. Wypadanie znacząco ograniczyło się. Do tej pory przetestowałam mnóstwo leków/suplementów reklamowanych w tv i efektów nie było. Z doświadczenia polecam Belid SR.

Powodzenia i nie dajmy się wypadaniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×