Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zig zag

wzwód w trakcie tańca

Polecane posty

Gość zig zag

Facetom często staje w trakcie tańca z dziewczyną... często nic poza znajomością ich nie łączy... a jednak... mam pytanie kobiety lubia to, czy się ocieracie czy jednak was to obrzydza.... a może same robicie się wilgotne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic.............
ja to taka mokra byłam, że na parkiecie wszyscy sie przewracali, a jeden kolo noge złamał bo sie posliznął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listonoszka z barminka
Jo zawsze mokro mom jak rynte wioze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelana
bo to jest dobre na poslizg, a jak jeszcze masz buty wyslizgane to normalnie wrotki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej prawiczek35
a ja tam lubie jak mam mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wew
widze, ze tu sami napaleni i wulgarni debile siedza...a ja ci odpowiem normalnie.lubie, jak facetowi stoi w tancu, zwlaszcza jak jest przystojny. jesli mi sie podoba, to ja tez mam na niego ochote i jeszcze specjalnie dyskretnie go macam. to w takim razie moje pytanie - czy jak facetowi stoi w tancu albo jak sie caluje, to znaczy, ze mu sie dziewczyna podoba i go podnieca, czy po prostu ma ochote (zwlaszcza na imprezie po alkoholu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zig zag
ano może być podniecony, może mu się dziewczyna podobać, a jak po alkoholu.... no wtedy faceci są ławi:) Za to fakt jest taki, ze faceci czesto mają ochotę :) ja tam lubię ocieranie o posladki, uda, piersi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wew
a jak tylko w trakcie calowania(po alkoholu) facetowi staje to znaczy ze mu sie panna podoba czy tez tylko'ma ochote na dziure'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zig zag
kazdy działa inaczej... i jedno nie wyklucza drgiego... pocałunek to preludium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancer disco
no jak całuje tzn ze mu sie podoba a jak mu sie podoba tzn ze pewnie tez ma na nią ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wew
ok dzieki faceci za odp. tak jak wam ciezko zrozumiec kobiety, tak i w druga strone nie jest latwo ;) czasami mam wrazenie, ze faceci na imprezach biora byle co, zeby tylko sie zaspokoic, wiec nie wiem co o mnie mysla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancer disco
moim zdaniem kobietom to sie podoba bo po co jak tanczą tyłem do chlopaka to rytmicznie ruszają tylkiem ? czują go nawet jak nie stoi a co dopiero jak sie podnieci i facetowi stanie. wiec kobiety to lubią i specjalnie jeszcze tylkiem ocierają zeby stanął. autor chyba dopiero co dohrzewa skoro takie pytania zadaje.bo chyba kazdy dorosly wie na czym to wszystko polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawiak 23456
Taniec z założenia ma prowadzić do aktu:) U facetów staje u kobiet mokro, bo jak inaczej tłumaczyć fakt, że pozwalają na zdecydowanie więcej niz normalnie czyli dotykanie tyłka, muskanie piersi, czy ocieranie sie nogą o ich krocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancer disco
dokladnie! dizała to w dwie strony. podczas tanca zanikają granice i wtedy mozna na wiecej sobie pozwolic. zarowno chcą tego faceci jak i kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy sa szczesliwi
bo taniec to też grzech jest za który do piekła sie idzie Jezus mówił o tym ten, co pożądliwym wzrokiem spojrzy na niewiastę, już w sercu dopuścił się z nią cudzołóstwa, jak Chrystus Pan mówi. (Mat. 5, 28.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santana123
nie tylko taniec to grzech. samo patrzenie jest grzechem. dlatego należy ludzi oślepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzii
mnie to podnieca:) Wyobrazam sobie jego stojacego kutasa, czuje jak robi sie coraz twardszy i bardziej nabrzmialy, sama wtedy robie sie mokra...tanczymy dlugo mocno przywarci do siebie, on sie ociera o moja pupe i w koncu eksploduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×