Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaaś.

POMOCY. co ugotować z wątroby wieprzowej dla psa.

Polecane posty

Gość Kaaś.

ratunku rodzice wyjechali wracają dopiero jutro a ja mam zrobić jedzienie dla 2 psiaków. mam zostawiła mi do zrobienia kawałek wątróbki wieprzowej. właśnie się rozmraża. Ale co ja mam z nią (dokładnie) zrobić.? ugotować, usmażyć? na czym? ile czasu? kompletnie nie wiem co z tym zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watrobke wloz do zimnej
wody i zagotuj, dorzuć do niej pokrojona marchewke i gotuj jakies 30min, pod koniec dorzuć ryż i gotuj az bedzie miekki i tyle ;) Nie przyprawiaj! nie smaż! tylko gotuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watrobke wloz do zimnej
jak nie masz ryzu to moze byc kasza lub makaron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stybghytdcf
to żeś doradziła wątróbkę gotuje się bardzo króko im dłużej tym jest twardsza i nawet pies będzie miał problem z pogryzieniem jej :p ok wlej do gara wodę może tez być jakaś marchewka (zawsze to wytaminki) do gotującej się wsyp kaszę/ryż/płatki (to zależy od ciebie) i mniej więcej 10 min. przed końcem wrzuć pokrojoną wątróbkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewmie już nakarmiłaś pieski ale możesz z wątróbki zrobić ciasteczka dla pieska mój uwielbia a robię tak; wątóbkę siekam bardzo drobno dodaję jajka, olej, płatki owsiane i mąki mozna żytniej ile wejdzie zagniec ciasto jak na ciastka i formuj co chcesz ja robię paluszki ok 1cm/8cm długości i do piekarnika temp. 170-180 około 0.5 godz. Po wystudzeniu zamrażam. Mój kudłatek uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super przepis na ciasteczko. Szkoda że mój Lobuś już nie żyje. Spróbowałby specjałów. I to samo zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój piesek uwielbia
wątróbkę, zrobię takie ciasteczka:) Franuś dzięki za przepis👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieprzowina???
ale pies nie moze jesc wieprzowiny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×