Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfjvkrdhghr

****** jak kąpiecie wasze 3 miesięczne dzieci??????? ***********

Polecane posty

Gość dfjvkrdhghr

ja -póki co w wanience, ale wpadłam na pomysł, żeby napuścic do wanny wody "do pełna" , kupić jej kółko ratunkowe i niech się pluska jak na basenie :) co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kapiemy brod sam
odpada przy grubosci 1 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulsss
ja kąpałam w wanience a teraz w wannie (dla własnej wygody). Tyle, że mam zamiast kółka, o którym piszesz taką specjalną gąbkę do kąpieli. To normaln gąbka, wyprofilowana odpowiednio - kładziesz na niej dziecko i leży tak wygodnie oraz stabilnie, że nawet nie musisz go trzymać ;) Polecam jeśli chcesz kąpć dzieciątko w wannie. Bo kółko to chyba bardziej dla dzieci już siedzących - nie uważam tego za dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulsss dziewczynko nie
widzisz, ze autorka tematu sobie jaja robi? No prosze cie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulsss
Gość bo ja wiem czy jaja?
Ja byłam z moją malutką na basenie i fajnie sobie pływała. Mam rozstawiony basen w ogrodzie i też tak ją wkładałam w kółku takim specjalnym dla maleńkich dzieci. Można je na allegro kupić. Oczywiście podtrzymywałam cały czas i asekurowałam, ale miała uciechę. Male dzieci kochają wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulsss
a pobierznie przeczytałam post i nie zajarzyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobromira 21
to lepiej na basen chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwefwef
Gdy mała miała niespełna trzy miesiące zaczęłam ją kąpać w dużej wannie. Tyle że kąpałam się razem z nią, najpierw umywszy się dokładnie. Teraz ma 1,5 roku i uwielbia i basen, i kąpiele w jakimkolwiek zbiorniku wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jest kąpana w wanience profilowanej ale jak zacznie pewnie siadać to kupię jej takie krzesełko (specjalne do kąpieli) i będzie sobie w nim siedzieć w normalnej wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×