Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misio1981

Dlaczego kobiety nie lubią być stymulowane ustami ?????

Polecane posty

no nie wiem czy taki sposob na internecie kogos znajdziesz:P chcoaz na live tez ciezko trudno mi powiedziec poprostu chyba musisz znalesc "ta " kobiete :P a noz ona lubi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio1981
Takie szukanie to troche może potrwać :( No ale skoro to jedyny sposb to wygląda na to że nie mam wyjścia :( Aczkolwiek nie ukrywam że myślałem że "tu" będzie szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio1981
No to szkoda że ja takich kobiet nie znam - nie mówie że ja polece na "pierwszą lepszą" ale tak mi tego brakuje że chętnie bym to zrobił "na żywioł" He he :) Ale mi się marzy no nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio1981
A kobiety nie lubią takiego seksu z Nieznajomymi facetami ? Albo z "mało" znajomymi ? No nie gadaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio1981
Myśle że chodzi o to że na przykład na tym forum jest bardzo wiele kobiet które dużo mówią, udają nie wiadomo kogo, a jak już przyjdzie co do czego to brak im odwagi, chodzi mi o to że odwaga je opuszcza jak wstają od kompa... Takie są moje odczucia choć może się myle...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo ze internet pozwala na wszystko nie wiesz kto tak naprawde siedzi po drugiej stronie mozesz mowic wszystko a ten ktos nawet nie wie czy to prawda czy nie ... takie czasy niestety ale powiem Ci tak poznalam swojego faceta wlasnie na necie i juz wierze we wsztystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio1981
No właśnie o tym mówie :) Kobieto masz fantazje i fajnie że je masz, ale brakuje ci odwagi żeby je zrealizować....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio1981
gratuluje :) ja to nawet kobiety chętnej na mały seksik oralny nie moge w ten sposób poznać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio1981
He he :) A zauważyłaś że zrobia się z tego tematu tylko nasza rozmowa ? :) Nikogo to już nie interesuje....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a moze sprobujesz na jakis portalachh typu sex randki??:P no nie wiem juz mi nic innego nie przychodzi do glowy a widze ze masz zajebista potrzebe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio1981
Takie portale są dobre ale tam same małolaty i kobiety które szukaja sponsora, a nie dobrego seksu, a ja jestem "zbyt piękny i mody by za to płacić" :) :) Rozumiesz mnie chyba ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio1981
A co do potrzeby - to fakt mam zajebistą.... oj mam :) Pozostaje chyba tylko masturbacja... FE !!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio1981
Chyba że zdarzy się jakiś piękny niewyobrażalny cud..... :) Ale nie wiem czy Mam w sobie ąż tyle wiary by w to uwierzyć i na to czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no coz ja Ci moge powiedziec sa dziewczyny ktore chetnie to zrobia z obcym facetem i tak sie przez neta umawiaja tylko na seks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio1981
Dobra... To nie zawracam ci już głowy, bo pewnie masz lepsze zajęcia niż pisanie z niezaspokojonym i napalonym facetem :) Jak coć to masz mojego emaila: kiko1981@vp.pl - to tak jakbyś czasem miała ochote na spotkanie w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cos ty nie przeszkadzasz mi siedze w pracy i nie mam ochoty sie za nic zabrac:P a tak to sobie przynajmniejz kims pogaworze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż
O, widzę, że temat przetrwał, a nawet się rozwinął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio1981
Blondynki, brunetki, rude, chude, ptroche przy kości, z dużym biustem, z małym, z dużymi pupami i z małymi :) Kobieta musi mieć t coś nie da się tego włożyć w żadne schematy czy opisy, czasem nawet "szare myszki" potrafią tak kipieć seksem że facet wariuje na ich punkcie, tego się nie da opisać niunieczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż
Ja tam sobie kipię samotnie :P Brak chętnych ;) No, ale zainteresowany musiałby chyba przedstawić jakieś referencje, bo jak pisałam, nie mam dobrych doświadczeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż
Śmiem twierdzić, że facet musi mieć "to coś" w paszczy.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż
ostatnio smaruję cipsko smalcem i daje do polizania mojemu psu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×