Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lukas1678

Ile zarabia sprzedawca nowych samochodów w salonie ??

Polecane posty

Gość lukas1678

Witam serdecznie. Pragnę wszystkich miło przywitać z racji tego że jestem tutaj nowy i bardzo nisko się pokłonić :) Mam do Was pytanie odnośnie pracy w salonie samochodowym. Czy może ktoś z Was orientuje się jakie są zarobki osoby pracującej jako sprzedawca samochodów w autoryzowanym salonie sprzedaży. Jestem osobą którą pracuje od 3 lat pracuje jako przedstawiciel handlowy d/s klientów kluczowych i jestem zainteresowany pracą w tego typu branży na w/w stanowisku. Pytam dla tego że zostałem zaproszony do dwóch salonów na rozmowy kwalifikacyjne w sprawie pracy. Jeżeli ktoś z Was pracował bądź pracuje, bądź ma jakieś informacje z pierwszej ręki będę bardzo wdzięczny za odpowiedź i z góry dziękuje. Poniżej wypiszę może jakieś kryteria i informacje które mnie interesują : - Sprzedawca samochodowy samochodów osobowych - Sprzedawca samochodowy samochodów dostawczych - Marki : Skoda, Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Ford, Opel - Rejon pracy : województwo śląskie, małopolskie W jakich granicach oscyluje wynagrodzenie (jaka podstawa + jaka prowizja od sprzedanego samochodu) Czy osoby pracujące w salonie mają do dyspozycji samochód służbowy ? np wersje testowe ? Czy np. są duże różnice w zarobkach w samochodach w klasie w/w a np. w samochodach marki Mercedes, Audi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×