Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Albertk2

Dobre SPA w Polsce

Polecane posty

Gość koszyczek rumianku
Blisko centrum Gdańska znajduje się fajny hotel i SPA – Dwór Oliwski. Jak za tak rewelacyjną jakość usług to ceny nie są wygórowane. Pokoje są luksusowe, wygodne i przestronne. Rewelacyjne zabiegi SPA, pełen relaks, polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli poszukujesz dobrego SPA, polecam zapoznać się z tą ofertą - http://www.parkhotellyson.pl/SPA-8.html, korzystałam z zabiegów w tamtym miejscu i przyznam szczerze, że jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W hotelu www.hotelcristal.com.pl w Białymstoku jest świetna oferta SPA. Byłam tam na weselu i miałam tam wykupiony nocleg więc przy okazji na drugi dzień poszłam na masaż i inne zabiegi upiększające. Bardzo mi pomogły stanąć na nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecam hotel spa Dwór Oliwski z Gdańska. Profesjonaliści zawsze zadbają o odpowiedni relaks, kilkakrotnie tam już byłam i z przyjemnością znów tam powrócę: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić spa nad polskim morzem www.hotel-lidia.pl . Uwielbiam tam jezdzic. nie tylko okolica jest wysmienita, ale sam hotel i obsługa. w spa zadbaja o Was lepiej niz gdziekolwiek indziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byław w kilku spa w Polsce i w sumie najbardziej spodobało mi sie w Jankowicach. Mogę podać Wam namiary: www.laskowo.pl . hotel bardzo ladny, dobre jedzenie i bardzo dobrze wykonane zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Spa,to ja bardzo dobrze wspominam pobyt w Solparku - http://www.solpark-kleszczow.pl/ Sauna,baseny i zabiegi na całe ciało – dawno tak nie wypoczęłam i naprawdę warto było się tam wybrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio często się wybieram do http://isla-spa.pl/. I mogę gorąco polecić. Spa znajduje się w Warszawie :) Miła obsługa i rewelacyjny relaks dla ciała i duszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcik25
Jak już ktoś myśli o Warszawie, to Talaria, tylko i wyłącznie! Nie znam bardziej urokliwego miejsca gdzie można tak wypocząć <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludinia30
Marcik25, tak, tak, tak!!! Talaria to absolutnie cudowne miejsce! Jestem tam przynajmniej raz w roku z moją siostrą! Chyba się zakochałam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam własne SPA w domu. To znaczy oczywiście zrobione tak po swojemu ;-). Głównym punktem jest tam sauna. Drugim jacuzzi. Jak coś to każdemu polecam taki pomysł bo zawsze w każdej chwili można skorzystać. Jeżeli chodzi o saunę to trzeba tylko być wyczulonym żeby była z bardzo dobrego drewna. Od siebie w tej kwestii mogę polecić AMS Sauna u których kupowałam. A jeżeli chodzi o same zabiegi to świetne są te z czekoladą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pozostaję wierny miejscom, które zapadły mi szczególnie w pamięć. Do SPA zdarza mi się uczęszczać w ramach wypoczynku dwa razy w roku. W tym planuję skorzystać z oferty http://www.uzdrowisko-cieplice.pl/pl/zabiegi-spa i w sumie już nie mogę się doczekać. Sauna i masaż to coś co mnie z pewnością odpręży po kilku miesiącach ostrej harówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marek
Polecam na aktywny wypoczynek wolle sloneczna roze w szklarskiej porebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebik88
Talaria w Trojanowie - miejsce godne polecenia, zwłaszcza ze względu, że jest tylko dla kobiet :P ale jest pięknie i luksusowo, idealne miejsce do wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja by;am w hotelu spa w www.hotel-lidia.pl . hotel jest piekny a obsluga w spa naprawde doskonala. jestem zadowolona, odpoczelam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze wybierz sie do www.laskowo.pl/ ceny przystepne, pakiety ciekawe, a do tego naprawde wysoki standard. czego chceci wiecej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z koleżankami ostatnio na weekend byłam w Ustce w hotelu Grand Lubicz www.grandlubicz.pl. Miejsce idealne na weekend z dziewczynami pełen relaks. Jedzenie przepyszne, a zabiegi spa genialne. Wieczorami relaksowałyśmy się w hotelowym basenie. A popołudniami spacer po pięknej plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weksik
No pewnie, że Talaria! Nie ma w tym kraju drugiego takiego SPA TYLKO dla KOBIET. To jest absolutna rewelacja, całość tworzy nieziemską atmosferę, jest i luksus, i natura, masa opcji na wypoczynek (w tym aktywny) - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQa1323
http://unitral.pl/ - zdecydowanie! Świetne miejsce, do którego chce się wracać. :) Ceny nie są wcale wysokie, zabiegi rzeczywiście na bardzo wysokim poziomie. Wszystko w jak najlepszym porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio z koleżanką byłam w Ustce w grandlubicz.pl fajny hotel i cudowene spa. Zabiegi sa zróżnicowane, każdy znajdzie coś dla siebie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty tam i na pewno tam wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym spa jest grandlubicz.pl w Ustce. Strefa Spa jest bardzo rozbudowana a wybór zabiegów spory. Dużą atrakcją jest przestronna strefa wellness. Obsługa w hotelu jest bardzo miła i pomocna. A Ustaka sama w sobie urocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola2177
Drogie Panie i Panowie. Mam pytanie / prośbę.. Jeśli któreś z Państwa było w hotelach SPA Dr Irena Eris, prosiłabym o wyrażenie swojej opinii. Poniżej informacja o co chodzi. Wraz ze swoją grupą licencjacką piszę prace na temat jakości usług oferowanych w obiektach SPA Dr Irena Eris. Pojechaliśmy do Krynicy aby klienci mogli odpowiedzieć na pytania zawarte w ankiecie. Niestety, odprawiono nas z kwitkiem (stąd ta próba kontaktu z klientami). Byłabym wdzięczna, gdyby poświęcili Państwo kilka minut na wypełnienie ankiety. https://docs.google.com/forms/d/12aNVTXHU6DHo9vhf0BUEcOYKyeLM7FeW8rs5u4Efyj0/edit?usp=drive_web Z góry dziękuje za poświęcony czas. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitaak
Ja zdecydowanie polecam spa UNITRAL w Mielnie, nad morzem. Cudowne miejsce, rewelacyjne zabiegi, zarowno takie "urodowe", jak na zdrowie - bardzo byliśmy z mężem zadowoleni - każdy znalazł coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Termy Rzymskie!! Piękny obiekt z 9cioma saunami 6 suchych do wyboru o różnej temperaturze oraz 3 parowe. Trzy jakuzzi Dwa baseny. A ponad to znakomite seanse zapachowe. Na obiekcie mają też znakomite masaże. Świetne pilingi dla ciała i zdrowotne kąpiele. Wszystko dla zdrowia i urody!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArtyunia
Tak jak już ktoś tutaj wspominał - teraz tyle ejst tych ośrodków, ze trzeba uważać, najlepiejw takie z polecenia jechac - my z przyjaciółką już kilka razy byłyśmy w pałacyki łąkomin i jesteśmy bardzo zadowolone. Super zabiegi i klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgociaia
Pałacyk ŁĄKOMIN - to jest to! Rewelacyjne miejsce, taka moja cicha przystań, bo nie dosć, ze niedrogo, a te zabiegi cudowne, to jeszcze cisza, spokój i klimat nie do opisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się bardzo podoba w Jaworowym Dworze pod Warszawą, mają tam własnie fajne spa, lubię do niego jeździć, idzie się tam naprawdę zrelaksować, panuje tam cisza i spokój, wokół dużo zieleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepsze SPA w jakim bylam to to w Olapenicy w Hotelu Remes :) niezapomniany relaks, mają bardzo atrakcyjne pakiety weekendowe http://www.hotelremes.pl/weekend-spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o dobre SPA to ja jestem zdecydowanie zwolenniczką http://www.hotel-lubicz.pl/ w Ustce, dla mnie to miejsce to istne marzenie, mają świetny klimat do spa dochodzi rewelacyjna kuchnia i ogólnie wysoki poziom miejsce a możliwość nadmorskich spacerów tylko dodaje im punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LikeABirdd
Pałacyk Łąkomin w lubiskim polecam. Bardzo klimatyczne miejsce, dużo zieleni. Bardzo wypoczęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×