Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniaaa25

bialawy rozciagliwy sluz..

Polecane posty

witam. jaki powinien byc sluz po owulaji? lekarz stwierdzil ze pecherzyk pekl okolo wtorek sroda.. a wczoraj i dzis podcza stosunku mialam bardzo rozciagliwy sluz a dzis lekko bialawy. czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwazywszy ze staram sie ponad 4 lata to chyba jest mi to obojetne:) a ty sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki...ja jestem na bromergonie dopiero tydz ale mam nadzieje ze on cuda dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko martwi mnie to ze moj maz nie mial badan...martwie sie ze sie znow nie uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceta zmusic na oddanie nasienia to jakas masakra jest;/ juz powoli nie daje rady, co miesiac okres i rozczarowanie, zlosc...okropienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to też trochę mało odpowiedzialnie z jego strony... On oddaje teoretycznie nasienie raz (nie boli!), a kobieta chodzi do ginekologa znacznie częściej. Że nie wspomnę np. o inseminacji albo HSG. Może podczytaj jakieś topiki dziewczyn, które długo się starają albo dołącz do któregoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pozostaje tylko czekanie na @...no coz jesli sie nie uda to dalej bediemy sie starac nic na to nie poradze 3maj kciuki za mnie:) i mam nadzieje ze twoj test ci pokaze to czego oczekujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×