Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Motylek20wlkp

09.06.2011- zaczynam jeszcze raz ,kto ze mną?

Polecane posty

Gość zazdrośnica:))))
ile ci zajelo chudnięcie? Gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam sie odchudzac w styczniu -postanowienie noworoczne ;-) do polowy marca schudłam 14 kg, od polowy marca do teraz nie zwracalam uwagi na to co jem zmeczylam juz sie tymi dietami , ale od teraz zaczynam jeszcze raz trzeba skonczyc to co sie kiedys zaczelo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwie sie troche ze nie dopadlo mnie jojo ,przez dwa miesiace jadlam troche za duzo ale powinnam sie cieszyc a nie martwic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośnica:))))
zazdroszcze...ja warze 88kg i za cholere nie potrafie schudnąć:( już mnie to wszystko dobija:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz wzrostu? najwazniejsze jest to zeby znalezc motywacje, dzisiaj wstalam rano i dziwie sie ze jeszcze kilka dni temu zamiast normalnego sniadania jadlam dwa paczki czasami trzy :-( az wstyd sie przyznac... ale w pore sie obudzilam :-) milego dnia dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta przerwa na pewno pomogła przyśpieszyć Ci metabolizm, teraz po 2 miesiącach normalnego (choć niezbyt zdrowego) jedzenia jak zaczniesz dietę to będziesz chudnąć pewnie w miarę szybko a nie jak po kilku miesiącach odchudzania. I jak się chudnie więcej to powinno się chudnąć etapami, właśnie jak Ty. Więc powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Big Beautiful Women Projekt. Niesamowicie zaskakujące odkrycie tego co oczywiste! Nie ma kobiet brzydkich...są tylko nie wierzące we własne piękno, atrakcyjność i przygniecione krążącym w społeczeństwie stereotypem ...TAKICH FOTEK NIKT BY SIĘ NIE POWSTYDZIŁ !!! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/57/big-beautiful-women-projekt-niesamowicie-zaskakujace-odkrycie-tego-co-oczywiste.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek ja chętnie się dołączę do Ciebie stosujesz jakąś dietkę??? a i bardzo ładnie schudłaś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie ulozyłam diete :-) nie jem po 18 ,jem duzo kefirow i jogurtow naturalnych ,malo weglowodanów, staram sie nie przekraczac 800 kcal, i codziennie biegam albo ide na dlugi spacer . i kupilam sobie jeszcze zestaw witamin dla osob ktore sa na diecie . kiedys udalo mi sie tak schudnac 14 kg , wiec teraz tez dam rade :-) Pierdołka a ty jaka diete stosujesz? widze ze tez ladnie schudlas no i zostaly ci tylko 3 kg do celu :-) chcialabym wazyc tyle ile ty teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Motyku, tez schudlam juz od tycznia 10 kilo, jak Ty w marcu przestalam sie odchudzac i od 24 maja znowu, waga leci nie powiem, jezdze na rowerku, kiedys schudlam 20 kilo ale wrocilo, z mojej winy, z obzarstwa;) teraz to zmienie!a co czyli na snaidanie jesz jakies jogurty tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie jem najwieksze bo w ciagu dnia i tak to spale ;-) dzisiaj np zjadlam salatke z pomidorów i ogorkow z kefirem naturalnym( 350g ) i kromke ciemnego pieczywa razem cos okolo 250 kcal :-) ja uciekam do pracy , ale zajrze wieczorem . pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Czy mogę dołączyć ja też zrobiłam sobie przewe (niecaly miesiac) rozpusty ale wracam do walki przybylo mi ok 3 kg wieć z tym dodatkowym balastem :( muszę schudnąc jeszcze 6 kg . mogę dołączyć ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×