Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutno mi.. straszecznie

on się nie odzywa ja również..

Polecane posty

Gość smutno mi.. straszecznie

Mam taki problem, podoba mi się pewien chłopak. Podrywał mnie i chyba się wycofał.. Wcześniej pisywaliśmy prawie codziennie, a teraz od 2 tyg. zero odzewu z Jego strony. Ja też się do Niego nie odzywam, nie chce się narzucać, tymbardziej że ostatni raz jak gadaliśmy to ja pierwsza zagaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma cie w dopie
I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi.. straszecznie
wiem czuję, że tak jest. A zapowiadało się tak fajnie, dopytywał znajomych o mnie, był kulturalny i miły, i wogóle zdobył mój numer tela. Widać było, że mu się podobam..I klops..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21,27
pewnie z inna juz klika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi.. straszecznie
odpowiedni był, świetnie nam się gadało. Naprawdę idealny jak dla mnie.. Jedyny, do którego coś poczułam. Bo prawda jest taka, że zakochałam się.. i dupa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi.. straszecznie
znamy się z reala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym jeszcze dodac ,ze był piekny , rozgarniety, idealny dla mnie, chłopak marzenie ale niestety sobie odpuscił, nic na siłę:( Głowa do góry!!! Widocznie Ci faceci którzy nas olewaja nie są nas warci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi.. straszecznie
my spotkaliśmy się kilka razy..kurcze, czemu ja nie jestem taką natrętną dziewuchą.. nie umiem podrywać i narzucać się mężczyznom. Zawsze jestem, taka niedostępna i udaję twardą. Teraz byłam bardzo miła, przyjazna, starałam się żeby było okej, ale jakoś się mu nie narzucałam. I też kiszka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba jakaś plaga
ostatnio:O tych wszystkich facetów porąbało czy co???????? :O od kilku dni topiki na podobny temat:O mnie też to spotkało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba jakaś plaga
kasia- kurde :D ja mam niemal identycznie i mam jakies schizy:skąd jesteś? (a co ciekawe- zapewniał że jest ok po tym spotkaniu... :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazdy może się pomylić.
A mnie, a mnie, a mnie... O przepraszam, pomyliłem się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi.. straszecznie
i wiem że On się odezwie, bo chyba traktuje mnie jak kumpelę.. ale nie wiem czy powinnam dalej udawać, że nic do Niego nie mam, że jest kolegą.. - i z wesołą miną odpisać jak się odezwie.. i być sympatyczną dziewczyną. Czy w drugą stronę obrazić się.. i nie odzwywać się.. ale wtedy pomyśli że mi zależy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_Maria
Przykro mi. W zeszłym roku miałam podobną sytuację. Też wszystko fajnie się zapowiadało, później cisza, a ja nie miałam odwagi się odezwać i spytać o co chodzi. Jednak kilka miesięcy później poznałam dużo lepszego chłopaka, choć tamten pierwszy naprawdę mnie zauroczył. Życzę Ci tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ze Szczecina...wiem ,ze to zabrzmi mało pocieszająco ale rozczarowania sa częscią naszego zycia i czas się z tym pogodzic:( Kurcze a miałam taka nadzieje,że sie odezwie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgdfgdfg
a sama nie umiesz kurwa napisac do niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi.. straszecznie
ja to już straciłam nadzieję.. jestem po bardzo nie udanym związku, który zakończył się 3 lata temu, przez 2 lata miałam nadzieję że koleś wróci- a On mnie wykorzystywał i w końcu kopną dla Nowej Niuni ( a myślał, że znam człowieka tyle lat). I jak ogarnełam się z tamtego uczucia.. pojawił się ON... idealny.. i gucio. Ze mną naprawdę coś jest nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba jakaś plaga
rfgd- może to ona ostatnio pisała, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi.. straszecznie
nie chce się narzucać, przecież ostatnio jak gadaliśmy to ja zagaiłam..Teraz On powinien, wcześniej było tak, że raz ja raz On. Albo On..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba jakaś plaga
smutno mi- a może w sumie- czemu nie napiszesz do niego? :P ja kurde napisałam :O choć ostatnio nie odpowiedział :O ale to już wolę, żeby napisał, że nie odpwiada bo mam spadac czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna rosa...
spoko...ja się własnie dowiedziałam, że mnie facet oszukuje...Kocham mnie ale pisze z innymi na portalach...no zajebiscie...żebym to ja tępa była, brzydka i w ogóle....;/ ehhh faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgdfgdfg
to niech jeszcze raz sie odezwie, droga autorko skoro ci na nim zalezy powinnas sprobowac odbudowac ta znajomosc i wykazac troche inicjatywy ze swojej strony. Nie wgaduj sobie ze cie odrzuci sprobuj tylko jak sie nie uda to znaczy ze na ciebie nie zasluguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi.. straszecznie
głupio mi nie chce, aby pomyślał że się ślinię na Niego..Wolałabym aby to czuł, że mnie zdobywa, a nie że ja biegam za nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotayyyyyyyyy
Dzisiejsze czasy jakoś nie sprzyjają miłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety tez mam takie poczucie ,że ze mna cos jest nie tak:( Najgorsze jest to,że nie nastawiałam sie na ta randke ale jak go zobaczyłam to prawie zamarłam z wrazenia, serce mi staneło na jego widok, to było coś niesamowitego,ale jak widac z jego strony nie zaiskrzyło:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi.. straszecznie
czuję, że jestem dla niego tylko koleżanką.. Lubi mnie i to wszystko:( czuję, że nie zasługuję na Niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi.. straszecznie
sprzyjają, ale nie każdy umie okazywać uczucia. Widuję takie pary, że kobieta biegała za facetem, wydzwaniała, zdobyła numer, na wszelkie sposoby faceta zatrzymywała- ulegała we wszystkim. Ale takie dziewczyny mają swoją drugą połówkę. A ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna rosa...
czego im brakuje dziewczyny czego?! nie dość, że im nadskakujemy, ubieramy się ładnie, malujemy - dla nich to szukają niewiadomo czego i niewiadomo gdzie, jak ja widzę z jakimi on laskami pisze to mi się niedobrze robi...jakaś patologia totalna...potwory a nie kobiety...z gołymi cyckami na wierzchu...matko...co to za filozofia pokazywać całemu światu, jak jakaś kurwa...grunt to żeby własnemu facetowi się podobało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotayyyyyyyyy
Właśnie,może nie czasy,tylko ludzie.Większość nie umie okazywać uczuć,boi sie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owiany tajemnicą
Marudzicie, skoro facet wykazał się inicjatywą to możecie do niego napisać, korona wam z cipy nie spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×