Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fannnn very icony:)

vera! cudowna ty tak bedzie ->

Polecane posty

Gość fannnn very icony:)

Chcialbym cie zabrac eleganckim samochodem do wykwintnej restauracji, otworzyc ci drzwi, przysunac krzeslo do stolika wymawiajac przy tym piekne slowa: Proszę bardzo piekna Pani. Nastepnie patrzec na ciebie jak slodko sie do mnie usmiechasz popijajac markowe wino [nie marka wino wino]. Romantycznie odprowadzilbym do domu spacerujac w ta piekna gwiezdzista noc... ... A W DOMU PRZYWIAZALBYM CIE DZIFKO TO KRZESLA I NAPIERRDALAL LACZKIEM PO TYM PUSTYM LBIE ZEBYS WKONCU ZROZUMIALA ZE PEPKIEM SWIATA NIE JESTES! Z wyznaniem milosci Twoj na zawsze Fan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D ❤️ Jeszcze się nie znamy a juz wiesz co lubię. :classic_cool: A doopę też mi skopiesz? Proszę, proszę, proszę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fannnn very icony:)
kliknik GUZICZEK LUBIE TO :):):) mam chec zabawic sie twoim guziczkiem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podszywaj się pod mojego fana. 😡 Chcę, żeby mnie zlał na kwaśne jabłko. Będę kochać jak nikogo innego. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma rację, ten fan. Pępkiem świata jestem tutaj ja.:) Kiedy mi się własny fan trafi, pragnący napierdalać mnie traktorem i obornikiem w eleganckich kostkach?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
vera, pokaż swoje zdjęcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W słowniku napisane jest: "laczek pot. klapek lub kapeć" W innym znalazłam, że to regionalne. Ja pierwszy raz spotkałam się z tym na kafeterii, więc ten regionalizm by pasował. :D A jeśli regionalizm to powinien mieć swój odpowiednik w języku ogólnym. Powiedzmy, że mój głód wiedzy został zaspokojony. :classic_cool: Dzięki S_M. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubotKubot
tego lata królować bedą klapki Kubota i spodnie Bomber zapraszam do zakupów nie pozwólmy, by sandały jezuski wyparły klasyki, czyli klapki Kubota !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan44
vero obwącham stopy twe, gdy ty wyliżesz me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Vero, to ja jestem Twoim prawdziwym fanem, pewnie za chwilę pojawi się mój podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×