Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ,TNK

Sałatka ze śledziem...

Polecane posty

Gość ,TNK

szukam jakiejs prostej z 2 lub 3 skladnikow, macie takie,uwielbiam sledzie matijasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaci padło już dawno
ziemniaki gotowane w mundurkach, śledź, ogórek kiszony, natka pietruszki. Proste, tanie i smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gizula888 dawalasupewr przepis na sledzie ze sliwka kalifornijska poszukam chwilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przepis Gizulki :) 12:29 [zgłoś do usunięcia] Gizula888 Heja dziewczyny - weekedn idzie więc przepisiki do wódeczki jak nabardziej w pełni uzasadnione Ja polecam śledzie ze śliwka kalifornijską - trzeba je przygotować na dzień przed żeby sie przegryzły, ale są szybkie do zrobienia - śledzie solone chwile pomoczyć w wodzie by nie były za słone, śliwki kalif. umyć, potrzebna bedzie cebula czerwona pokrojona w połprązki oraz pieprz ziołowy i oliwa lub olej - coo kto lubi. W słoiku układamy warstwami cebula / śledz pokrojony na mniejsze kawałki / śliwka kalif - można każdą sliwkę na poł przekroić / pieprz ziołowy i od nowa a na koniec po zapełnieniu słoika zalać oliwą lub olejem zakręcić i zostawić na noc - ciekawy smak lekko słodki bardziej słony gdyż śliwka przechodzi smakiem śledzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkfgkg
sledzik, ogorki kiszone, groszek, ziemniaczki, majonez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre rady kaci
DURNOWATA KACIA JAK ZWYKLE NIBY POSZUKAM PRZECZYTAŁA ZAMIAST WKLEIĆ LINKA Z PRZEPISEM JAK ZWYKLE PISZE ŻE TO NIBY JEJ PRZEPIS WYMYŚLONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i od razu napisalam ze nie moj a innej dziewczyny :) tego nie znalam ale chetnie wyprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracowałam na ekspedycji
odwalić sie od Kaci, jedyna świetna dziewczyna z super pomysłami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śledz, cebula, ogorek-korniszon,fasola czerwona z puszki-moja ulubiona śledziowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sprawdzona i super dobra sledzie matjasy w zalewie 2 cebule 2 jabłka majonez smietana koper śledzie pokroic w drobne paski, cebule w kostkę, jabłka zetrzec na tarce na grubo, pokroic koper, ze smietany i majonezy zrobic sos mniej wiecej w proprocji 1:1, wymieszac, doprawic pipeprzem i odstawic na min. 4 godz do lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja.........
ja często robię takie dwie śledzie w occie śledzia obieram z tej szarej skórki kroję na mniejsze części do tego papryka czerwona pokrojona w kostkę i groszek robię sos jogurtowo-śmietanowy jogurt naturalny ....śmietana słodka...2-3 ząbki czosnku przeciśnięte przez praskę...odrobina cukru i pieprzu i takim sosem zalewam śledzia śledź solony najpierw moczę go ok 30 minut w zimnej wodzie....kroję na części....do tego cebula i ogórek słodko-kwaśny pokrojony w kostkę wszystko razem mieszam dodaję oliwę ....pieprz oraz odrobinę przyprawy magii ....wkładam to wszystko w jakiś słój i zostawiam do dnia następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×