Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czosnek:)

Kucharka

Polecane posty

Gość czosnek:)

Zastanawiam się czy przy liczbie gości ok150osób opłaca się bardziej zapłacić od osoby w sali weselnej czy wynająć kucharkę i zarezerwować zwykłą sale którą sama udekoruję itp.(np. sala gimnastyczna w szkole). Czy któraś z was miała kucharke?- jeżeli tak to ile płaciłyście? Przy jakiej liczbie gości to się bardzeij opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata112
przy 80 osobach dorosłych to już się opłaca,chodzi o to że im robisz większe wesele tym bardziej się opłaca,lepiej z kucharką uzgodnić od całości a nie od talerzyka,dużo zależy ile płacisz za salę ,ile kucharce,mój brat miał wesele na sali i na 170 osób z poprawinami wyszło go 20tys,za salę płacisz to samo, czy wesele na 50 osób czy na 150,masz mniej gości to kupujesz mniej jedzenia,co do kucharek to w moich stronach biorą ok 4 tys pracują od czwartku do niedzieli,więc dla ciebie to nawet bardzo się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek:)
Faktycznie się opłaca... zastanawiam się jednak czy kupowanie produktów, strojenie samemu sali, załatwianie kelnerów itp. mnie nie przerośnie. Wydaje mi się, że to za dużo zachodu. Jak to wygląda w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra miała wesele 3 lata temu, jeśli dobrze pamiętam - na ok. 120 osób. Sala, kucharka, zakupy, dekoracje - wszystko na jej głowie, a na finale i tak okazało się, że przekroczyli zakładany budżet. Ja biorę ślub za 2 tygodnie, w małej restauracji robię wesele na 66 osób, nie martwię się o nic i jestem zadowolona. Jedna rzecz to oszczędności, druga rzecz to czas i poświęcenie, na jakie możecie sobie pozwolić podczas przygotowań. My bierzemy ślub 300 km od miejsca zamieszkania, więc nie miałam wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×