Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubie gotowac.

Przepisy na obiady lekkie , pomozcie!!!!!

Polecane posty

Gość lubie gotowac.

do tej pory gotowalam tradycynie po Polsku czyli raczej tłusto i nie zdrowo:( Macie pomysly na jakies lekko strawne obiady? Jadamy dosc pozno, stad prosba do was kochane. bede wdzieczna za pomysly Mam parowar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie gotowac.
superr a korzystasz z niego?? Jezeli tak to co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEŻ MAM
JA WARZYWA PRZEWAŻNIE ROBIĘ DUUUUUUUUŻO BROKUŁ BO UWIELBIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytytyt
dukan dieta poczytaj. zdrowo, bezstresowo, kolorowo, smacznie i pożywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEŻ MAM
DUKANA NIE POLECAM EFEKT JOJO GWARANTOWANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEŻ MAM
PATRZ SUPER NIANIA DORKA ZAWADZKA ] MÓWI CI TO COŚ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie gotowac.
tez robiłam warzywa-szparagi, brokuła, słodkie ziemniaki, ziemniaki w ziołach plus piers z kurczaka która nie wychodziła dobra z parowaru:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie gotowac.
słyszałam, czytałam o diecie dukana. Nie zastosuje, bo co z tego że schudne bardzo szybko jak w niezdrowy dla organizmu (jak sie okazuje) sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEŻ MAM
NO WŁAŚNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytytyt
dlaczego dukana nie polecasz? przeciez na kazdej diecie efekt jojo ma duza prawdopodobnosc powrotu, mam na mysli roznorodnosc potraw oraz fajne kombinacje smakowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiuop
z parowara kombinacji smakowych dobrych raczej nie bedzie.. zapomnij , mydlane takie, matko kalafiory gotowac , kapustke młoda, fasolka szparagowa tania, bez pieczywka duzo owocow, brac sie za siebie boobzydliwe po ulicach chodzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie gotowac.
Ty wyżej, daj swoja fote to ocenimy jaki z ciebie macho lub seksi laska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poszlam na spacer z
przeciez po superniani widac, ze troszke przybrala na wadze wiec nie wiem po co ktos daje ja za przyklad :O Ja tez bylam na tej idiotycznej diecie i tez jo-jo , schudlam 6kg a przytylam 10kg + jeszcze pobyt na pogotowiu z makabrycznie bolacym brzuchem i nerkami. Moim zdnaiem trzeba miec niepokolei zeby ta diete stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast smazenia tlustego miesa, piecz chude mieso i ryby. jedz jak najwiecej warzyw i owocow, co sie da surowe. jak gotujesz warzywa, do dus, albo na parze, zeby nie wygotowywac witamin. jedz czesto kasze i pelnoziarniste makarony, wypieki. zamiast tluszczow zwierzecych uzywaj oliwe z oliwek. salata z dodatkiem innych warzyw oraz jakiegos bialka, np. ryba z puszki, jajo na twardo, upieczone mieso, a do tego sos oliwno-winny z ziolami jest swietnym rozwiazaniem na pozna a zdrowa kolacje. tak samo zupy (ale bez maki i duzej ilosci tluszczu zwierzecego. diety bardzo bialkowe, jak wczesniej swpomniany dunkan wykoncza ci nerki. z tych 'ksiazkowych' diet ew. 'south beach' wyglada calkiem znosnie, bo jest to zdrowy sposob na odzywianie do konca zycia. nie jest idealna, bo poleca slodziki i margaryne, a takze nie podkresla wagi ekologicznie produkowanej zywnosci, ale poza tym jest calkiem fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×