Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B777

facet 32 lata odpowie na kobiece dylematy typu:nie rozumiem swojego faceta :P

Polecane posty

z zazdrosci o podobne topiki :P chetnie pobawie sie w psychola...psychologa znaczy sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ,ze kariery w poradniku domowym nie zrobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocilam8787
czemu facet jednego dnia jest mily, przytula, caluje non stop a drugiego mowi ze to jest bez sensu i lepiej bedzie to skonczyc. 2 dni pozniej znowu jest kochany przez jakies 2 tyg a potem znowu. co co mu kurva chodzi?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On na koniec znajomości,gdy sie rozstawalismy zabrał mi łańcuszek który dostałam na prezent,oczywiście od niego... Czy to nie brak taktu w jego wieku(34)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... powodow moze byc kilka... byc moze facet przestraszyl si etego co czuje do ciebie albo ... chce cie wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet zalozyl sobie konto na kafe i wkleil swoja fotke w okulurach przeciwslonecznych podpatrzylam, ze lubi klikac z kobietami i jest caly happy jak kobiety prawia mu komplementy :O dodam, ze dzisiaj zalozyl temat na ktorym chce rozwiazywac kobiece dylematy :classic_cool: nie rozumiem swojego faceta, moglbys to rozkminic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocilam8787
jestesmy razem prawie 3 lata koles jest w twoim wieku.... po przejsciach. mielismy razem mieszkac a tu takie cos coraz czesciej odwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllliiiiiiiiiizzzzzzka
czy żonaty facet może zakochać się w 19 latce a ona ma 30l- i 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miroslawo...brak taktu? nie.. to szczyt buractwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lllllizka nie stan cywilny czy wiek potencjalnejnowej kobiety ma znaczenie ,ale co innego teoretycznie jesli gosc ma 31 lat i nudny zwiazek malzenski to calkiem mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy pijąc piwko z pianką można upaćkać sobie czubek nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaranka
a masz takie: czemu na pytanie ile miał partnerek seksualnych odpowiada, że nie jest to odpowiedni temat do rozmowy i nie będzie o tym mówił bo nie wnosi to nic do związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka pani stefanii
czemu mija 2 lata, w sumie 3, a on jeszcze mnie nie poznał? nie powiedził czesc Frank jestem milo ciebie poznac zawsze chciałem itd.. ale w ciagu tych 2 lat zdążył juz poznac 3 kobiety w tym 1 młodą siksę co mu ciągle komplementy mówi i sie macają na oczach wszystkich? a do mnie ani czesc, ani usmiech. Nic. I tak mija mnie juz 2 lata i nic? ma cos z głową czy jak? czy to od koksu? czy z nadmiaru sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaranka ---> mial tak duzo kobiet ze prawda moze Cie zniechecic... bo wy kobiety sex postrzegacie inaczej niz my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaranka
a jak do mojego pytania dodasz czynnik: jesteśmy ze sobą 2,5 roku, po licznych kłamstwach obiecywał szczerość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaranka
barrakuda ---> nie jest prawiczkiem. miał żonę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok, B777....
Czy facet po dostaniu kosza od zaprzyjaznionej kobiety nadale bedzie mial ochote sie z nia 'przyjaznic", czy dla was zero szansy na zwiazek jest rownoznaczne ze zwinieciem teatrzyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna i madra 33
jak wy wszystko uogolniacie kazdy czlowiek jest inny a wy tu wrzucacie wszystkich do jednego worka i pytacie o rady jaka dziecinada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok.B777 ... zalezy od: faceta i od tego jak wazna jest dla niego przyjazn z ta kobieta ale na ogole jesli facet dostanie kopa to jest to dla niego ujma.... i na pewno nie bedzie miedzy nim a ta dziewczyna tak jak kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok, B777....
...to by sie nawet zgadzalo :) Dobra, kolejne pytanie: z jakich powodow faceci chca sie przyjaznic ze swoimi eks? Bo kobiety raczej nie szukaja kontaktu z eksami jesli juz nic do nich nie czuja.....mogloby sie wydawac ze analogicznie u was, no wiec?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok, B777....
zalozmy, ze nie byla dobra w lozku. Troche ciezko mi sobie wyobrazic przyjazn z kims, kto kiedys byl takze twoja kochanka, majac jednoczesnie stala partnerke......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci roznia sie od kobiet... stety lub nie :) dlatego to co dla nas jest oczywiste dla was jest niewyobrazalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok, B777....
zgadza sie, tylko ze zwykle to co dla was jest oczywiste, a dla nas niewyobrazalne, zwykle nagle staje sie takze niewyobrazalnym dla was, kiedy role sie odwracaja......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok, B777....
no ale nie po to sie tu zebralismy.....miales odpowiadac na kobiece dylematy, ja juz swoja odpowiedz dostalam (choc konsultacja i tak nie byla konieczna :) ) i zwalniam miejsce w kolejce innym ciekawym meskiego punktu widzenia paniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×