Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monia Kruq

Dobór sukni ślubnej do figury

Polecane posty

Gość Monia Kruq

Hej dziewczyny! Mam pytanie, moze mi pomozecie Otoz powoli zaczynam rozgladac sie za suknia slubna i zastanawiam sie jaki ksztalt pasowalby najlepiej do mojej zabujczej figury: 163 cm wzrostu, maly biust, duze doopsko i szerokie ramiona. Generalnie nie mam zadnego pomyslu na fason wzor itd, wiem tylko, ze na pewno nie zdecyduje sie na suknie bez szelek/rekawow. Jakies sugestie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkgh
a jaka masz pochwe, bo nie odpowiedzialas, a to jest wazne!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia Kruq
Ty, sledzisz mnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na twoim miejscu
zabralabym sie za siebie pszeszla na diete zorganizowala w domu jakies cwiczenia zeby ujedrnic cialo moze silownia i nie mialabys zadnego problemu z doborem sukni ja tez trche sie zaniedbalam przez jakies pol roku i przytylam wiec dla lepszego samopoczucia w 2 mies schydlam 9 kg do tego cwiczylam i wybralam piekna suknie podkreslajaca wszystkie ksztalty poszlam do dklepu powiedzialam ze ta chce i pasowala jak ulal nic nie trzeba bylo zakrywac tuszowac inne dziewczyny ktore byly w salonie mowily ze pieknie wygladam i zazdroszcza mi figury wszystko jes do zrobienia a tak niewiele kosztuje dzieki temu wrocilam do starej wagi i czuje sie swietnie sproboj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia Kruq
To juz swoja droga. Mnie najbardziej chodzi o ten kurduplowaty wzrost. zeby nie wygladac smiesznie i na jeszcze krotsza. Poza tym nie mam kompleksow, bo nie jestem az tak gruba..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na twoim miejscu
przestan ja mam 152 cm wzrostu schudlam do 45 kg kupilam buty 10 cm obcas i wygladam jak gazela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na twoim miejscu
a chcialam powiedziec ze mam suknie ktora jest b dopasowana i rozszerza sie troche w okolicahc dolu gdzie jest tren tym bardziej wygladam na szczupla i wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia Kruq
a moze krotka suknia? tzn. do kolana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona luciola
ktorka suknia ja uwazam ze jest dobra tylko dla bardzo zgrabnych i wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ais_28
cześć, ja też miałam ten problem (no cóż mam 160 cm wzrostu), ale na szczęście są krótkie suknie, do tego ładna szpileczka i.. jest od razu 170 cm :) ja miałam sukienkę bombkę i czułam się w niej świetnie, do tego w krótkiej sukience łatwiej się tańczy :) postaram się jak najszybciej przesłać link z foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasada jest taka, żę
jak masz szerokie ramiona (to też mój problem), powinnaś wybrać suknie z górą dzieląca obojczyki pionowymi cieciami (np. ramiączkami). Dół rozkloszowany, żeby właśnie zakrył to dupsko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×