Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wileka

czy ludzie naprawde wygrywaja w LOTTO?

Polecane posty

Gość gość
http://wyniki.c0.pl - zapraszam wszystkich, którzy chcą zwiększyć emocje przy sprawdzaniu wyników gier lotto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam człowieka który wygrał w Lotto 8 mln. To może potwierdzać iż to nie bajka lecz... Jeżeli podają, że szansa na wygraną to 1 do 13 mln. To tak na prawdę jest to 1:39mln. A dlaczego ? W czasach komputeryzacji znacznie łatwiej określić które liczby zostały wytypowane. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wygralem czworke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica2011
Ja w wigilię bożego narodzenia miałam 5 na 6 metodą chybił trafił i sama ten kupon sobie puściłam kiedy opuszczałam moją pracę. Po odliczeniu podatku zostało mi 3600zł. Ja wierzę,że kiedyś będę miała szóstkę bo moja linia papilarna jest prosta i długa. Ona musi być prosta:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje tej piątki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja marze o trafieniu szostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałem w Banku i przypadkiem wszedłem na konto pewniej Pani. Miala tam wplate w wysokości 2 milionow złotych, nazwa operacji - WYGRANA W LOTTO. Nie wiem do teraz czy ktoś kto wplacal zrobil sobie żart, czy to była prawdziwa wygrana. Oczywiście nie mogłem się spytac klienta ('A naprawdę Pani wygrała). Osobiście gram od czasu do czasu, moja maksymalna wygrana to 120 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak niektorzy naprawde wygrywaja ale czesto potem szybko traca albo im todzina wyludza te pieniadze no spoko :) www.youtube.com/watch?v=hvS7LBZNLNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój wujek , jeszcze zanim się urodzilam trafił piątkę w lotto. Wyremontował za to mieszkanie,kupil meble, samochód. To było ponad 20 lat temu, nie wiem ile pieniędzy to było, i ile by wychodziło po uwzględnieniu inflacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój dziadek co rusz wygrywał 5 w dużego lotka - czasem bywała to spora kasa czasem były to grosze. Ale trafiał kila razy w roku. Niestety nigdy 6 nie trafił. Za to mój sasiad - stary kawaler trafił 6. Tak jak całe życie był samotny, tak nagle miał wielką "rodzinę" koło siebie, która wyciągnęła z niego całą kasę. Oczywiście nagle też pełno młodych panienek chętnych do żeniaczki. W sumie skończył siedząc sam bez grosza przy duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy średnio rozgarnięty człowiek wie, że wyniki są ustawiane, każda z tych piłeczek ma mikroczipy, pare lat temu w bułgarskim lotto dwa dni pod rząd wypadły identyczne, te same liczby, przypadek? nie sądze... u nas robią tak samo ludzi w bambuko idziesz do kolektury czy sklepu zagrać w totka, skreślasz sam lub na chybił trafił, koleśka wbija to na ten terminal który wydrukowuje kupon, terminal musi być podłączony do sieci i automatycznie skreślone liczby z danego kuponu są wysyłane do centrali, a tam potężne komputery zbierają wszystkie kupony, potem system tak układa liczby które mają zostać wylosowane aby padło jak najmniej wygranych, dzięki temu mogą dobijać do mega kumulacji, oczywiscie na pewnym etapie tak czy siak musi już pasc główna wygrana bo juz jest tyle kombinacji i zakładów ze musi paść, ale tak czy siak, zestaw liczb który zostanie wylosowany musi być taki aby padło potem jak najmniej piątek, czwórek i trójek. No i te wytypowane liczby przez system są programowane w tej maszynie losującej, piłeczki mają czipy, np zaprogramują liczbe nr 5, gdy piłka z piątką znajdzie się podczas losowania blisko otworu wlotowego, wyłapuje jej pole magnetyczne czy tam inne fale i automatycznie ją zasysa, tak o to mogą manipulować wynikami a wy grajcie dalej naiwniacy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam faceta ,który wygral 3 miliony 300 tysięcy. Mieszka niedaleko mojego miasta. Sytuacja wyglądała tak , że przyjechał do miasta na jakieś skromne zakupy i osbstawił na chybił trafił 2 budki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem, wygrała Sulejukowa 5 mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpiszcie sobie na you tube lotto oszustwo wyskoczy wam próbne nagranie z losowania lotto.... a przecież powinno być na żywo... a także losowanie multi multi w którym została pominięta jedna liczba ciekawe dlaczego? Kupując kupon informujecie komputer jakich liczb ma nie losować.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 41 42 46 47 49 2-szóstki,brawo! prawdopodobieństwo trafienia ?-niemożliwe.losowanie 15-10-2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ABW , CBŚ lub inny NIK powinien sprawdzić laureatów z roku 2015 i okazałoby się czemu RYCHO tak walczył o LOTTO dla córy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama wygrała 8 na 10 w multi nie byla to duża wygrana ponad 2 tyś ale osobiście widziałam kupon więc chyba warto grać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.04.21 dokładnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna wielkaaaaaaaaa ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasha11223
Jeśli się nie gra to są małe szanse na to aby coś wygrać. Ja gram tylko jak są większe kumulacje. Więc warto sobie od czasu do czasu puścić totka. Można to już teraz robić bez wychodzenia z domu wchodząc na stronę https://elotek.pl Gdzie możemy zagrać w dowolną grę proponowaną prze totalizator sportowy. Warto spróbować swoich sił. A Wy co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna jest też strona playlotto.eu. Polecam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na playlotto.eu można fajnie się pobawić w takie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równie zaglądam na playlotto.eu. Świetna sprawa, super strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna jest strona playlotto.eu. Można fajnie spędzić czas, nie wychodząc z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię zaglądać na playlotto.eu. Świetna forma rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kidziuś
Cześć, Mój kolega rok temu wygrał 250 000 w mini lotto, siostra, która pracuje w banku mówiła, że miała klienta, który wygrał kilka milionów lotto i pomagała mu konto założyć itp. Znam też człowieka, który wygrał w Londynie ponad milion funtów do podziału na kilka osób, bo grali w grupie. Ja gram w syndykacie w Lotto i Lotto Plus, wygrana dzielona proporcjonalnie do wkładu w pulę. Zapraszam na www.skylotto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaP98
Wygrywają!Mój brat gra przez stronę kuponylotto pl i wygrał juz trzy razy sporą sumę pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×