Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamiana 131

Wyścig Szczurów

Polecane posty

Gość zamiana 131

W pracy, w życiu prywatnym... Mnie to przeraża bo jest wszechobecny, czasem żal mi ludzi bo sobie z tym nie radzą i jednak wsiąkają w walkę.. jak Wy to widzicie? Ja też jestem szczurem, ale takim zbuntowanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka na szczury
w końcu Cie znalazłem, chodź do mnie, chodź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiana 131
znacie to uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiana 131
no taak, tutaj tylko uczucia damsko-męskie.... te są pewnie wszystkim obce:( a może to dobrze że nie wiecie o czym mówię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka na szczury
wiemy, wiemy, ale taki lajf, trzeba sie przystosowac, bo odpadniesz. Mozesz sie buntowac, swiata nie zmienisz tylko stracisz, załóz maskę i udawaj, koniecznie znajdz sobie cos co pomoze Ci odreagować i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiana 131
a ja bym chciała wiedzieć co WY robicie w tym wyścigu? jakieś historie.. pozytywne, negatywne moje odreagowanie... poszłam na siłownie bo długim nicnierobieniu, do dziś ,a mija tydzień boli mnie kręgosłup, tak chciałam odreagować że osoba którą uważałam za koleżankę dobrą kopie dołki, wylewa się z niej, już nie rywalizacja l, ale jakaś agresja emocjonalna.... a pracujemy razem prawie 9 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup...,.,
Nawet jak sie wygra wyścig szczurów, to i tak będzie sie tylko..... szczurem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka na szczury
ja, ja mam to w doopie, robie swoje i reszta mnie nie obchodzi, niech sobie inni pną się po szczeblach kariery, w zyciu prywatnym raczej nie da sie byc szczurem, nie probowalem szkoda nerwow na to wszystko, ja wychodze z zalozenia: ile mi zosyało? 35-40 lat nic mi nie bedzie po smierci z tego, ze mam to czy tamto, wiec nie mam parcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby nie uczestniczyć w wyścigu , trzeba najpierw rozpoznać jego kreatorów i głównych uczestniczących - ludzi można sobie wychować , aby za wszelką cenę dążyli i nie oglądali się za siebie, ani na boki...teraz to już sami się napędzają, jak trybiki w maszynach, tworząc nieskończone iluzje.... .liczy się tylko wynik i liczy się tylko ten , który wygra - reszta jest na dnie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinetta
huujowe czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimorraa
kazdy kazdego by zgnoił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×