Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mycha1234

Spłata domu po rozwodzie

Polecane posty

Gość mycha1234

Dopisałam mojego męża do mojego domu,który dostałam od rodziców w formie darowizny,wszystkie rachunki,faktury są na mnie i moich rodziców,na męża nie ma nic.U notariusza zaznaczyłam że w razie rozwodu dom zostaje mi i dziecku a mąż dostanie spłatę domu,więc co mężowi będzie się w razie rozwodu należało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co napisałaś sama
czyli spłata części domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha1234
Tak wiem ale jak on nic nie ma na siebie znaczy się nie może wykazać że miał wkład w ten dom,nic nie kupił itd to chyba nie należy mu się połowa wartości skoro ja sama wkładam w niego pieniądze a mąż nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
Tak jak została spisana umowa u notariusza ...ewentualnie.... plus jego nakłady na modernizacje domu.Tyle mu się będzie należeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha1234
Nawet jak nie daje kasy na urządzenie tego domu? Tylko ja w niego wkładam pieniądze? To widzę,że zrobiłam źle podpisując tak u notariusza:-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
Pewnie jakiś powód był ....dlaczego tak zrobiłaś. Klamka jednak zapadła. Nie ma też tak ,że on nic w tym domu nie zrobił..nie przyłożył się do niego. Jak długo w nim mieszkaliście..... jego wkład jest sprawą ocenną....oceniać będzie sąd...Jak oceni ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz mu spłacić tyle
ile wart jest ten dom i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha1234
Powód był mąż kazał mi dopisać dom a jak nie to poda mnie o rozwód,mamy razem małe dziecko i chcę aby miało normalną rodzinę,dlatego tak zrobiła.To jest fakt że mąż w tym domu nie robi nic,wszystko jest na mojej głowie,on wie że ja taka jestem martwię się o wszystko i moi rodzice również,mój tata sam robi w tym domu czyli urządza,maluje,kładzie panele tak aby był do zamieszkania a mój mąż to wykorzystuje bo wie że ja chcę dobrze dla dziecka,jeszcze w nim nie mieszkamy ale mamy się wprowadzić na święta w grudniu jak mój tata wszystko zrobi zaznaczam że wszystko jest kupowane za moje pieniądze bo mąż nie ma kasy bo oddaje swoim rodzicom bo mają długi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
Tak czy inaczej ...będziesz musiała go spłacić zgodnie z aktem notarialnym.Swoją drogą to ja Ciebie nie rozumnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha1234
Dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×