Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julia_00

Facet ,który nie ma prawa jazdy i kiepsko zarabia jest beznadziejny

Polecane posty

Gość Julia_00

Nie tłumaczcie się gadaniem ''Mieszkam w Warszawie ,tu jest najlepsza komunikacja miejska w kraju i wszedzie dojadę autobusem albo tramwajem'' Bla bla bla , nikt wam nie kaze miec samochodu , ale prawo jazdy kazdy facet powinien miec, do konca zycia macie zamiar jezdzic autobusem ? Tez mieszkam w stolicy i korzystam z ztm-u ,ale nie wyobrazam sobie jechać w weekend nad jezioro autobusem, ktory kursyyuje co 1,5 godziny z 3 przesiadkami !! Wieczorem nie ma ich prawie wcale , zwlaszcza w weekend. I co ? Zamawiac taksówke za 100zl? Bedziecie chceli zabrac dziewczyne gdzies za miasto , nad morze, w gory i wsiądziecie w PKS czy w pociąg ? Prawo jazdy przydaje sie tez wtedy gdy jestescie na imprezie, wy jako jedyni nie piliscie a inni tak... Jedna trzezwa osoba zabierze reszte ,czyims autem, a bez prawka? Dupa albo zamawianie taryfy. Kolejna sprawa...Kasa.. Mam wiekszy szacunek do ludzi ,ktorzy pracują na 2 aetaty albo cięzko fizycznie, na budowach ,w magazynach itp niz nierobów ktorzy siedzą na utrzymaniu rodziców albo wiecznie szukają odpowiedniej pracy :O Wykształciuchy ,ktore uczyly sie a teraz wybrzydzają ,.. widocznie jestescie tak żalosni ,ze na wysokopłatnych stanowiskach was nie chcą. Wykręcacie sie gadaniem ,że trzeba miec znajomosci/albo ze jest wysokie bezrobocie buhahaha Każdy nieudacznik tak gada . Nigdy nie spotykałabym sie z facetem, ktory zarabia mniej ode mnie ,nie ma prawka ,taki ktos to żenująca ciota :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak chce
wypic nad tym jeziorem piwo to co? 100zl to przeciez za taka podroz tanio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czemu musi wiecej zarabiac
ze wszystkim sie w sumie zgadzam, ale nie rozumiem czemu musi zarabiac wiecej od ciebie? musisz sie czuc gorsza od faceta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsdsd
ciekawe czy tak samo bys pisala gdybyscie razem zdechli w wypadku samochodowym ;) ja tam moge miec faceta bez auta, bo nie lubie jeździc samochodami i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j,dfnsnfgdsfmds
zaraz zlecą sie prawdziwi menszyśni ,ktorzy w ramach ochorny srodowiska wybierają mpk 🖐️ Moja kolezanka z pracy utrzymuje faceta, żenada, ona zarabia ,on dorabia czasem i siedzi w domu , ona ma wlasne mieszkanie ,samochod a on nic. Siedzi u niej na garnuszku i nawet nie probuje zmienic tego stanu rzeczy. Ona sie wkurwia co drugi dzien,ze nic nie robi ale go kocha...i tak sobie zyją. A raczej on zyje jak pijawa ,nawet do rachunkow sie nie dorzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam prawa jazdy
wszedzie wozi mnie szofer, taksówkami jeździ biedota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty nie mozesz prowadzic?
i co zlego w tym, ze facet woli zaplacic komus za dowiezienie go, niz sam jechac? a robola to szanujesz, ale z nim nie bedziesz, bo zarabia mniej od ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbblubbel
Gdybym była bogata to zatrudniłabym doswiadczonego kierowcę ,ktory by mnie bezpiecznie woził ,albo miala sprawdzonego taksówkarza. Tez boję się samochodów, niby mam prawo jazdy, ale nie potrafie nigdzie jechać ,ogarnia mnie strach że rozbiję się o drzewo :( A czy facet ma miec prawko? Mi to obojętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahahahhahh hahahah
Kazdy facet bez prawa jazdy ,ktorego poznałam był ciotą ,w tym moj sąsiad - 25 letnia ciota . Autorka ma 100% racji , nawet debilowi do roboty nie chce sie ruszyc ,szuka pracy od 2 lat i znalezc nie moze buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sepy się obudziły
Jeśli chce się z kimś być to bez względu na wszystko. Nie ma prawka nie ma kasy? I co z tego. Mojego męża zwolnili z pracy bo skończyła mu się ważność prawka, a kolejnych badań mu lekarz nie podbił bo wzrok mu się trochę pogorszył. Idąc waszym tokiem myślenia to powinnam go zostawić i poszukać kasiastego z fura bo to nieudacznik. Śmieszne z kolei gdybym tak zrobiła to nazywały byście mnie suka co leci tylko na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieeeeeeeeesku
ja mam prawko i auto... autorko zrobisz mi z tego powodu loda? przewioze cie za miasto do lasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wyrąbane
ja mam też prawko i własne auto jestem dziewczyną autorko, może weźmiesz przykład ze mnie zamiast liczyć na facetów, te cioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Nie mam prawa jazdy bo mylę lewą stronę z prawą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być skończonym idiotą by mieszkając w duży mieście jeździć własnym autem. No ale laska przecież musi mieć ftakiego idiotę który ponosi zakupy, podwiezie, naprawi komputer za całuska, potem taki idiota myśli że laska na niego leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mszę mieć prawka ani super zaróbków i tak jestem wartościowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w mieście są takie korki, że szybciej dojadę samochodem niż autobusem, a nie wszędzie tramwaj dociera, bo pracuję daleko od centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawo jazdy każda kobieta powinna mieć, do konca zycia macie zamiar jezdzic autobusem ? Nigdy nie spotkałbym sie z kobietą, ktora zarabia mniej ode mnie ,nie ma prawka ,taki ktos to żenująca c***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Murph
O...koncert życzeń. Może jeszcze frytki z keczupem? Jak bardzo równouprawnienie wyprało niektórym "babsztylom" mózgi. Jak bardzo chcecie wychować faceta pod siebie? Same reprezentujecie jakiś poziom intelektualny na poziomie lafiryndy,blachary,a oczekiwania macie. Weźcie się póknijcie o drzewo,bo samotne zostaniecie. Lubicie zaglądać i oceniać kogoś innego,a to koleżankę,a kolegę. Sami bacie dno frustraci. Oczywiscie to było do babsztylów. Prawdziwe kobiety pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lala nie ma sama prawa jazdy, nie ma wysokich zarobków, ale wymagania że ho ho? Gdzie się takie pasożyty rodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż autorko, prawda jest taka, że kto chce będzie szukał sposobów a kto nie chce, będzie szukał powodów. Jeśli nie chcesz faceta bez prawka to po prostu takich unikaj i nie umawiaj się z nimi, bo i tak takiemu nie przetłumaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto by się umówił z roszczeniowym pasożytem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×