Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miroslawa

CZY TO TAK WIELE:(

Polecane posty

STRASZNIE SIE CZUJĘ... MAM zaledwie 25lat,a wydaje mi sie ,ze nic brego mnie juz nie czeka:( BRAK planów perspektym... Samotność od3lat,im wiecej ludzi poznaję tym bardziej jestem samotna:( NIE MA PRZYJACIÓŁ SĄ znajome TWARZE.. CZY TAK WIELE OCZEKUJĘ..ZAKOCHAC SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie facet............
nie martw sie napewno trafisz na swoja druga polowke. podobnie jak ty i ja szukam i nic ale jestem dobrej mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop!
Może czasem trzeba obniżyć wymagania albo nie szukać czegoś na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie facet............
hop! ja juz dawno doszedlem do tego wniosku i teraz jakby to powiedziec czekam moze trafie kiedys na odpowiedna osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotayyyyyyyy
Im wiecej ludzi poznaję tym bardziej jestem samotna-MAM DOKŁADNIE TO SAMO :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojkojojko
26 lat od dwóch sama w miedzy czasie pare osób które uświadomiły mnie w tym że lepiej być samej,ale z drugiej strony z każdym dniem moja siła slabnie i wiem ze dlugo juz tak sama nie wytrzymam,wszystkie koleżanki mają mezów albo facetów,dzieci,rodziny a ja dalej sama i pozostaje mi tylko wychodzic w kazdy weekend gdzies do klubów zeby zapomniec choć na chwile o samotności,potańczyć,wypić pare drinków i wrócic do domu na procentach,bo wtedy nie myślę o tym ze jestem sama i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie facet............
jojkojojko widze ze robimy podobnie aby zapomniec o tym ze jestesmy sami.... zaczynam powoli myslec ze trzeba sie pogodzic z mysla ze zostane samotnikiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop!
Może niepotrzebnie się wtrącam, bo nie jestem samotna. Znam jednak takich samotnych, którzy sa takimi na swoje życzenie, bo wszystkie dziewczyny były zbyt brzydkie. Hodują teraz psy, ptaki, siedzą w barze albo polują kiedy czyjej żony nie ma w domu żeby można było z flaszką przyjść do kolegi który się z taką zbyt brzydką ożenił i dobrze mu się z nią żyje. To dlatego napisałam, że może trzeba obniżyć wymagania. A dwie ulice dalej mieszkam całkiem przeciętna dziewczyna w podobnym wieku. Równie samotna. I ta tez mu się nie podoba.A wiecie czemu? Bo mu się nie chce zmieniać życia. Ma swoje nawyki, hobby i nie musi się nikomu z niczego tłumaczyć. Po prostu sam nie wie, czego chce. Ale to tylko mój kolega. Może to tylko jednostkowy przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×