Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 iza sosnowiec

botoks 2 raz i ostatni

Polecane posty

Go艣膰 iza sosnowiec

Witajcie! Robi艂am botoks pierwszy raz w zyciu rok temu w Krakowie .Pani Dr.wstrzykne艂a mi go pod oczy(kurze 艂apki) Zap艂aci艂am 600z艂 i efektu nie widzia艂am.Teraz robi艂am tydzien temu w Sosnowcu na Wawelu Studio urody Estetica.Pani Dr wstrzykne艂a mi botoks w czo艂o ,pod oczy blizej nosa a nie kurze 艂apki.Pyta艂am sie czy mi nic nie b臋dzie bo s艂ysza艂am ze nie wolno wstrzykiwac botoksu w tym miejscu.Pani Dr oznajmi艂a mi ze inni lekarze sie nie znaj膮 bo nie umi膮 wstrzykiwac botoks w tym miejscu.Mia艂a mi dac kwas hialuronowy i powiekszyc mi usta.Zap艂aci艂am 1850z艂 efektu wog贸le nie ma i nie widac pr贸cz mojego czo艂a bo nie moge go zmarszczyc.Usta mam takie jakie mia艂am swoje.A pod oczami mam siniaki ,w lewym oku mi p臋k艂o naczynko wygl膮da to strasznie,kolor siny nie zchodzi.Boli mnie oko strasznie.Mam pod oczami teraz widoczne worki .To by艂 m贸j ostatni raz co zrobi艂am soie botoks.Dzwoni艂am do pani z salonu kosm.ale Pani powiedzia艂a ze sie to wch艂onie,siniak zejdzie a efekty bed膮 od 2 do 3 tyg.Nie polecam nikomu tego salonu na Wawelu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 i niech to bedzie przestrog膮
dla tych kt贸re chc膮 zaoszcz臋dzi膰 i ostrzykuj膮 si臋 byle gdzie.Salon kosmetyczny to nie miejsce za zabiegi tego typu! do kosmetyczki chodzi si臋 na maseczk臋 a nie botox!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 smetka
Dok艂adnie tak! Wydaje mi si臋,偶e zwyczaje typu "botoks party" albo lansowany przez wiele magazyn贸w styla na wstrzykiwanie sobie botoksu w przerwie na kaw臋 zrobi艂 wiele z艂ego. To powa偶na sprawa i tak do tego trzeba podchodzi膰! Botoks to nie na艂o偶enie maseczki na twarz!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 SweetMadness
Opuchlizna powinna powoli schodzi膰, ale od razu wida膰, 偶e zabieg by艂 przeprowadzony nieprawid艂owo - po wstrzykni臋ciu botoksu powinna艣 mie膰 lekk膮 opuchlizn臋, 偶adnych podbitych oczu. Wi臋c to racja co do salon贸w kosmetycznych - jak ju偶 mamy co艣 wstrzykiwa膰 (i ma to przynie艣膰 efekt), to lepiej znale藕膰 porz膮dnego lekarza chirurga, kt贸ry zna si臋 na rzeczy. W Warszawie botoksem (i wype艂nianiem w艂asnym t艂uszczem) zajmuje si臋 np. dr Piotr Osuch, pracuje w szpitalu na Banacha i ma te偶 prywatn膮 praktyk臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 patrza艂ka12
A tyle razy ostrzegaja przed takimi gabinetami...No c贸z cz艂owiek sie w艂asnie uczy na b艂edach jak widac.Ale to co trzeba tutaj powiedziec na pewno bezpieczniejszym zabiegiej jest chociazby mezoterapia.I jednak to taki zabieg warto jest wybrac niz wspomniany w temacie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 krajjjanka
Dok艂adnie mezoterapia to taki zabieg ,od kt贸rego tak naprawde powinnysmy zaczynac.Zw艂aszcza jesli jest to nasz pierwszy zabieg.I efekty sa dobre no i cenowo to tez jako艣 lepiej wypada.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Te偶 uwa偶am, 偶e je艣li mamy zdecydowa膰 si臋 nataki zabieg, kt贸ry w a偶 tak wielkim stopniu ma wp艂yn膮膰 na nasz wyglad zewnetrzy to powinny艣my znale藕膰 specjalist臋 w tej dziedzinie, najlepiej w jakiej艣 klinice - tylko w takich zabiegach wyspecjalizowanej. Nawet je艣li nie jest ona w naszym mie艣cie czy nawet nie jest blisko to i tak lepiej jednak zaryzykowa膰. To znaczy - umawiaj膮c si臋 najpierw na wizyt臋. W Warszawie np. do iq medispa, gdzie przyjmuja osoby z do艣wiadczeniem w takich zabiegach i doradz膮 czy s膮 one dla nas wskazane.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 krajjjanka
Jesli chodzi o te sprawdzone zabiegi w dobrych gabinetach to sie zgodze.Trzeba najpierw zbadac dok艂adnie takie miejsce,zobaczyc na jakim sprzecie pracuja,no i jakich produkt贸w uzywaja.Bardziej jestem za francuskimi ni偶 za tym niby ze koreanskiego pochodzenia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 illlka2
No tu sie z Toba zgadzam.Co do tych korea艅skich wype艂niaczy to tez slysza艂am i jestem jak najbardziej daleka zeby sie zgodzi膰 na taki zabieg...Juz wole do艂ozyc troszke wiecej a miec pewnosc ze zrobi膮 mi dobrym wype艂niaczem.masakra co sie dzieje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 asiazdg
ja robi艂am u Pani Go艣ciniewicz, botox na "kurze 艂apki" ju偶 2 razy i jestem zadowolona

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 abra_kadabra
Wiesz co teraz w Afrodycie http://www.afrodytasalon.pl/ jest zabieg z botoxu 20% taniej,a wiem ze to bardzo dobry gabinet.Wiec moze warto wybrac sprawdzone miejsce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kapita艅艅艅ska
Co do tych kora艅skich to czyta艂am o Dermaheal czy jako艣 tam,dziewczyny na forum w艂asnie narzekaja.Wiec faktycznie teraz ciezko jest trafi膰 na dobry preparat,albo po prostu trzeba zaufac lekarzowi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ala.kiosaq
ale to trzeba miec albo znac dobrego lekarza. malo jest zdzitowieckich

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 convi
Zgadza si臋, trzeba trafi膰 na dobrego specjalisty, kt贸ry nie tylko b臋dzie chcia艂a kasy ale faktycznie pomo偶e i odpowiednio doradzi pacjentce. We Wroc艂awiu do艣膰 dobry jest ten chirurg dr Kratochwil. Ostatnio przegl膮da艂am zdj臋cia "przed i po" z jego zabieg贸w i jestem pod wra偶eniem jego pracy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mironka_wronka23
Ale co w takim razie jako pierwszy zabieg lepiej jest zrobi膰 wype艂niacz z kwasem hialuronowym czy moze botoks ??? Chociaz zdaje sobie spraw臋 ze to sa dwa zupelnie inne zabiegi ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madellinka23
Ja chyba jednak radzi艂abym pierwszy zabieg jednak wype艂nienie...Mysle ze na botoks zawsze przyjdzie czas,a teraz raczej warto jest wype艂ni膰 te pierwsze zmarszczki.Oczywiscie wazne zebys jeszcze trafi艂a na dobry produkt i unika艂a chi艅skich podr贸bek ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Basha100000
Cze艣膰 dziewczyny , zamiast zabieg贸w mo偶e warto si臋gn膮膰 po wyrafinowane kosmetyki lub raczej kosmeceutyki ? Wszystkim , kt贸re chcia艂yby skorygowa膰 kszta艂t oczu i pozby膰 si臋 nadmiaru sk贸ry na g贸rnej powiece polecam rewelacyjne serum dzia艂aj膮ce jak skalpel : Derpatopoietin. Efekty s膮 takie jak po zabiegu korekty powieki g贸rnej a dodatkowo pod oczami znikaj膮 zmarszczki oraz cienie i opuchni臋cia . Gdzie znale藕膰 ?: wpiszcie w google dermatopoietin lub szukajcie na fecebooku pod tym samym has艂em. To dzia艂a !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Basha100000000
DermatoPoietin - sorry....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madellinka23
Nie s艂ysza艂am o takich kosmetykach,a mozesz dok艂adnie opisac o co chodzi ? One sa aplikowane w taki sam spos贸b jak mezoterapia ???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja si臋 d艂ugo nie mog艂am zdecydowa膰 na zabieg, bo ba艂am si臋, 偶e trafi臋 na takiego niekompetentnego "specjalist臋" jak Ty... R贸wnie偶 jestem z Krakowa i kole偶anka poleci艂a mi Gabinet NewU. Najpierw um贸wi艂am si臋 na konsultacj臋, 偶eby w og贸le sprawdzi膰 co to za miejsce... No i musz臋 przyzna膰, 偶e od razu zdecydowa艂am si臋 na zabieg. Po konsultacji, na kt贸rej lekarz (to istotna uwaga. Lekarz, nie kosmetyczka. Facet, nie kobieta wi臋c inaczej na nas patrzy...) wyja艣ni艂 mi wszystko, obejrza艂 moj膮 twarz i doradzi艂 na jaki zabieg powinnam si臋 zdecydowa膰 - w moim przypadku by艂 to kwas hialuronowy, postanowi艂am zaryzykowa膰. Z efekt贸w jestem bardzo zadowolona, z ceny te偶 - p艂aci艂am 800 z艂/1ml (w zabiegu u偶yto dw贸ch, ale dosta艂am jak膮艣 zni偶k臋). http://newu.pl/zabiegi/botox/ - gdyby kto艣 chcia艂 wi臋cej info o botoksie, to polecam ich stronk臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 botoksiara.
I po co siac to panike na temat botoksu jak sie idzie byle gdzie to i gowno wstrzykna a nie botoks ogladalam program o botoksie i jak sie go robi z glowa to nie przynosi zadnych skutkow ubocznych przede wszystkim trzeba to wykonac u dobrego lekarza medycyny estetycznej,najlepiej isc do dermatologa badz chirurga plastycznego ktorzy maja w swoim zakresie uslugi medycyny estetycznej niestety trzeba tez uwazac bo teraz to juz prawie kazdy moze botoks wstrzyknac u nas np jest taka ginekolog co wstrzykuje botoks :O szkolenia porobila i wielka pani dr od botoksu a tak naprawd臋 to co ona kuzwa moze miec za pojecie o anatomice twarzy,miesniach etc.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 botoksiara.
co do tego programu co ogladalam to w usa mozna zamowic sobie botoks ktory sobie sama wstrzykujesz w domu :O i wiecie co ta prezenterka zamowila po to zeby zobaczyc co to jest,byla tam normalnie strzykawka,ig艂y,buteleczki z NAPISEM BOTOKS,instrukcja,r臋kawiczki i oddala to do laboratorium i oni w skladzie nawet nie wykryli zadnego botoksu a jakis silikon :O tak wiec masakra ogolnie,ciekawe ile kobiet sobie to kupilo zeby sobie zaoszczedzic

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 klejskka
Ja zdecydowanie jestem tez za seri膮 Nantes. W sumie kiedy艣 dosta艂am od znajomej pr贸bki i naprawde krem z kwasem hialuronowym jest 艣wietny i czasami naprawd臋 mo偶na wyda膰 troszk臋 wi臋cej ale masz konkretny kosmetyk

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ej klejska
Spadaj z tymi twoimi reklamami i z tym badziewiem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 matyllldkowa2
Czasami w艂asnie tez sie zastanawiam czy moze sam dobry krem nie bedzie o niebo lepszym rozwi膮zaniem ni偶 w艂asnie od razu faszerowanie twarzy botoksem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Byc moze trafi艂yscie po prostu na kiepski salon. Ja mam sw贸j ulubiony i bardzo profesjonalny Cec-efekt w Zielonej G贸rze i w艂asnie to tutaj pierwszy raz zetkn臋艂am sie z botoksem. I jestem bardzo zadowolona i na pewno bede wracac.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Botox w Pszczynie
Ja robi艂am rok temu zmarszczki u dr Ambrosiewicz w Katowicach i po zabiegu mia艂am same si艅ce wok贸艂 oczu. Teraz by艂am robi膰 zmarszczk臋 u kosmetolog z Pszczyny http://lucynazakrzewska.pl, Ka偶demu mog臋 poleci膰, lepszej ceny niegdzie nie znalaz艂am. Dowiedzia艂am si臋 te偶, 偶e miejsc botoksu nie wolno uciska膰 i trze膰, bo wtedy powstaj膮 si艅ce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
hmmm dziwna sprawa. Ja bylam na botoksie w www.medicor.warszawa.pl/zabiegi/ i od razu widzialam roznice. Zmarszczki zniknely, do tego twarz wyglada mlodziej i swiezo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×