Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iza sosnowiec

botoks 2 raz i ostatni

Polecane posty

Gość gość
po ile macie lat ze juz sie botoksami bawicie pytam z ciekawosci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, wszystko zależy tak naprawdę od tego gdzie trafisz... jak człowiek niezbyt dokładnie sprawdzi miejsce albo nie dopyta się ludzi, no to mogą faktycznie z tej wizyty wyjść nieprzyjemności. ja wprawdzie na botoksie byłam tylko raz tutaj www.medycyna-estetyczna-waw.com.pl i wszystko przebiegło jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam wstrzykiwany botoks w kurze lapki w medicorze w krakowie http://medicor.krakow.pl/ i wszystko ladnie wyszlo. Zmarszki sie wygladzily a przy okazji efekt jest naturalny. Mysle ze to wszystko kwestia lekarza i jego umiejetnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie się waham przed zabiegiem Botoxu, mam blisko siebie klinike www.kurban.com.pl ale na razie nie rozmawialam z nikim, kto by sobie robil tam jakis zabieg. Czy ktos może polecic, ktos odbywal tam jakis zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja robię w sprawdzonym miejscu :) w Krakowie w gabinecie www.addent.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoim błędem było to, że wykonałaś botox w złym miejscu. Gdybyś skorzystała z profesjonalistów (np. StenkaClinic w Warszawie) takie zdarzenie nie miałoby miejsca. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullkowska222
Ja moge polecic doktora Dmytrzaka. Robiłam u niego własnie ten zabieg.Wcześniej pytałam wsród znajomych i jak sie okazało trafiłam do jednego z najlepszych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście moja mama robiła botox natomiast nie miała żadnych komplikacji po zakończeniu zabiegu ani tez kilka dni po wykonaniu. Wypełniane miała bruzdy na czole. Zabieg został wykonany w Centrum Estetyki w Łodzi - http://www.beauty.com.pl/pl/botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się długo zastanawiałam nad botoxem, bo mam zmarszczki wokół oczu już od kilku lat. Używałam różnych kremów przeciwzmarszczkowych ale bez większych rezultatów, aż spróbowałam Luminesce firmy Jeunesse i jestem bardzo zadowolona z efektu. Zmarszczki wokół oczu praktycznie zniknęły a do tego skóra twarzy jest wygładzona i nawet przebarwienia które miałam po prostu zniknęły. Polecam wszystkim tym którzy szukają alternatywy do botoxu ten krem bo jest naprawdę rewelacyjny! www.mkap.jeunesseglobal.com/pl-PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zabiegi estetyczne zawsze robie w Ustroniu w Centrum MEdycyny Estetycznej Remedest. Jestem bardzo zadowolona z indywidualnego podejścia do zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoks sam w sobie nie jest zły. Ba! W dzisiejszych czasach jest to na tyle powszechne ze względu na ważność urody, że ciężko sobie wyobrazić medycynę bez tego. Jednak trzeba uważać do kogo się chodzi, najlepiej wcześniej popytać o kogoś sprawdzonego, a na samym początku jednak polecam próbować metod naturalnych. Nie mniej jednak zachęcam do zapoznania się z tym artykułem, w którym mówię więcej na ten temat. http://www.papagrande.pl/czy-botoks-to-zlo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna4533
Dobrych gabinetów zajmujących się medycyną estetyczną to jest wyjątkowo mało. Ja to naprawdę nim trafiłam do Imeiaa na Duboisa to wiele gabinetów odwiedziłam, które nie powinny funkcjonować moim zdaniem. Tutaj dopiero zabiegi są robione na klasowych preparatach, a wszystkim zajmuje się pani Ola która jest lekarzem, a nie osobą po jakiś weekendowych kursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam , Wykonywałam zabieg usuwania kurzych łapek botoksem w centrum vesuna w Krakowie i mam wielkiego siniaka pod okiem. Oczy mam także opuchniete juz 3 dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to jeszcze wróci do normy? Ja też miałam taki zabieg, ale nie miałam zbyt dużo wstrzykiwanej tej toksyny botulinowej, bo mi zależało na naturalnym efekcie. U mnie kurze łapki i zmarszczki wokół ust były głównym celem. Oczywiście lepiej wybrać kogoś sprawdzonego. Ja np. byłam w tej klinice https://chiroplastica.pl/ we Wrocławiu, bo widziałam u koleżanki ładne rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam doświadczenie z gabinetami kosmetycznymi i mogę powiedzieć,że mam bardzo dobre porównanie. Pani Doktor z Dream-Med Pani Majcherczyk oprócz tego,że jest profesjonalna, rzetelnie podchodzi do każdego zabiegu to jest bardzo miła. Wszystko dokładnie tłumaczy żeby pacjent dokładnie wiedział co go czeka - również jeśli chodzi o dyskomfort. A przede wszystkim w przeciwieństwie do niektórych jest naprawdę szczera, nie ściemnia i nie naciąga. Ja wolę w ten sposób niż wysłuchać pięknych obietnic zupełnie bez pokrycia. Polecam Panią Doktor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam na botoks do bardzo znanej kliniki, zabieg wykonywała uznana Pani Dr znana z TV. Niestety pod jednym okiem pojawił się siniak, który utrzymuje się już 2 tygodnie! Po jednym okiem, gdzie siniak się nie pojawił - widać różnice na +, tam gdzie jest siniak - skóra jest spuchnięta i nadal są zmarszczki. Pomimo wybrania bardzo dobrego fachowca, sterylnych warunków itd - nie ustrzegło mnie to od negatywnych skutków botoksu - siniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno pani podpisywała zgodę na ewentualne siniak i powikłania. Ja sobie botoxu nigdy nie zrobię, bo są teraz zabiegi nieiwazyjne które równiez dają taki efekt napięcia i wygładzenia zmarszczek a dodatkowo pielęgnują skóre. Proszę sobie poczytać np o zabiegu Tox Peel Program albo PQAge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ci jakieś dziwaczne zabiegi, zrób sobie kwas będzie szybciej, skuteczniej nie tylko usunie zmarszczki ale tez nawilży skórę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikta081
Nie dajcie sobie nic wstrzyknąć w twarz! PAmiętajcie, że jęsli coś pójdzie nie tak, zostaniecie z tym same! Na botoks nie ma lekarstwa. Od mojego zabiegu minął rok, to był tylko jeden raz, otrzykiwane byłóo czoło, zmarszczki poprzeczne i brwi opadły mi na twarz! Powiek w ogóle nie widać, skóra się pomarszczyła i wisi.To nie prawda, ze czas cofa działąnie tego g****a! Płaczę co dzień i będę żałowac tej decyzji do końca życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to nie był botox, tylko jakaś podróbka . Na rynku certyfikat FDA posiada BOTOX I VISTABEL . Ten lek jest produkowany przez amerykańską firmę allergan. Należy pytać zaufanego lekarza wykonującego zabieg jaki preparat ma zamiar zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba uważać i robić takie zabiegi tylko w sprawdzonych miejscach. Jak ktoś mimo wszystko boi się botoksu najlepszą alternatywą jest kwas hialuronowy na przykład http://www.techderm.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×