Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bleufille

Najsmaczniejsze mleko modyfikowane?

Polecane posty

Mój Karolek skończył wczoraj 7 miesiąc, cały czas karmiłam go piersią, teraz chciałabym przejść na mleko modyfikowane. kupiłam Bebiko ale... oj nie smakuje małemu, w sumie się nie dziwię. Jakie mleko najchętniej piją wasze maleństwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbowałaś tego świństwa
?:D mleko modyfikowane bez względu na to jakiego producenta jest po prostu ohydne moim zdaniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka piła Nan i to chętnie ale dostała krostek bardzo,później piłą bebilon ha a teraz pije zwykły bebilon. jakoś jej to nie robiło do tej pory różnicy jakie mleko piła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wszystko po kolei jadł chodzi mi o warzywa itd. a z tym mlekiem to porażka... Nie będzie łatwo zrezygnowac z cycka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj mleko z hipp
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrhrh
Hmmm... moja córa piła Nan od noworodka, a gdy przeszłam na Bebiko, oszalała na jego punkcie. Są więc smaczniejsze? Trudno mi uwierzyć. Autorko tematu, gdy twój synek będzie starszy, spróbuj dawać mu mleko z woreczka (pasteryzowane i homogenizowane), gotowane. To dopiero pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadfghjkl;
sma probowałąm wszytkich ktore corka pila i mnei najbardizej smakowało NAN i Bebilon comfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały troche tych mlek przetrawił to mogę coś powiedzieć. Zaczęliśmy od bebiko- zatwardzenia, potem bebilon comfort- ochyda, drogi i wcale nie pomagał na kolki, następnie bebilon pepti (lekarz podejrzewał skaze- błędnie)- to mleko w ogóle pominę, bo szkoda gadać, nie wiem kto opatentował takie paskudztwo, doszliśmy do bebilonu zwykłego, który ja uważam za najsmaczniejszy, moje dziecko wręcz przeciwnie. Zamieniliśmy na Nan i jest wszystko ok. Więc już dłuższy czas przy nim obstajemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipp Combiotic - według mnie najbardziej naturalne w smaku i do tego BIO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia krewcia
Ja również od urodzenia daję małemu Hipp a teraz Hipp Combiotic (położna poleciła jako najlepsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia krewcia
małej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannahhhjjjj
To może i ja się wypowiem. Na początku bebiko (zatwardzenia), potem bebilon comfort (do 3 mies), potem zwykły bebilon. Ja też smakowałam wszystkich mlek, najsmaczniejsze chyba bebiko, bo słodkie, zamierzam wrócić do niego jak mały skończy 6 mies (na razie ma 4). A bebilon comfort smaczny? Pierwsze słyszę, mi smakował jak przypalone mleko. No i te grudki nigdy nie chciały się do końca rozpuścić:/ za zgodą pediatry zaczęłam go zastepować zwykłym bebilonem jak mały skończył 3 mies i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeele
Mówicie niektóre, że Bebiko niedobre, ale wg, mnie bebiko jest właśnie najlepsze w smaku, inne właśnie są mniej smaczne. A co do bebilonu to jest ono bardzo podobne do bebiko w smaku, są to zresztą mleka tej samej firmy, z tą różnicą, że bebilon ma więcej potrzebnych dziecku składników i jest bliższe mleku matki, no ale niestety też droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tam bebilon comfort
smakował bardzo :) moejmu dziecku tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narutta
Moim zdaniem nie trzeba patrzec ktore jest najsmaczniejse, bo wiadomo, ze dziecku bedzie smakowac to, ktore jest bardziej słodkie. Ale czy to znaczy, ze naprawde bedzie lepsze dla jego zdrowia? Co do mnie, to kupuje Holle, bo jest ekologiczne i bez cukru. Zaraz posypią sie głosy, ze jestem eko-wariatką, a ja po prostu nie chce pakowac w dziecko tej calej chemii, tych wszystkich cukrow, syropow glukozowo-fruktozowych itd! jasne, ze z mlekami slodkimi jest latwiej, ale niech te mamusie ktore ida na latwine teraz pomyslą sobie, czy tak samo łatwo bedzie, jak beda musiały radzic sobie z dzieciecą cukrzyca , otyłoscia czy chociazby prochnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oświeciłaś mnie, właśnie tego potrzebowałam, krótki skład. Priorytetem jest jednak by Mu smakowało, bo co z tego że kupię zdrową jeśli będzie leżała. Mam jednak nadzieję, że przy tym wyborze oboje będziemy zadowoleni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze mleko to HiPP combiotic. Jednorazowo kupiłam Bebilon ale kiedy porównałam wygląd, zapach i smak to wróciłam z powrotem do hippa. Z wyglądu gęstsze, dziecko miało zaparcia, a na butelce zostawały gluty. Gorzej pachnie, a w smaku mniej przypomina naturalne mleko, mniej słodkie i czuć było wapienny posmak, że to jednak było w proszku. Za to HiPP słodko smakuje i pachnie czymś mlecznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×