Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martulka28

jak sie zemścić

Polecane posty

Gość martulka28

jak mam sie zemścić na eks .nie płaci alementów na syna, miga sie i dobrze sie przy tym bawi .Nigdy nie sądziłam że będe tego chciała , przez 11 lat było mi obce to uczucie , ale teraz nagle pomyślałam ,że chce się zemścić .Dla samej satysfakcji zrobić coś złośliwego .podpowiedzcie co zorbić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam bliźniaki.
To jest właśnie podejście ex-jak się zemścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona mama
otruj go grzybami-na cholerę ma cos takiego zyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAX 22
Idż do jego pracy i narob mu wstydu , najlepiej do jego szefa, a poza tym jak go dobrze znasz to wiesz na czym lub na kim mu zależy i tam masz pole do popisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była ex
nie rób nic to najlepsza zemsta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnooo
jestes żenujaca...coraz wiecej takiego gówna chodzi po świecie i zatruwa życie innym.....kup sobie wibrator i zajmij sobą a daj chlopu spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wypelni swoje obowiązki wtedy będzie miał święty spokój jeśli nie płaci alimentów narób tyle bajzlu ile możesz nie hamuj się przed niczym chamowi odpłacić trzeba tym samym,a tym paru co to piszą o tym jakie te eks wredne tylko jedno nie dajcie jeść własnym dzieciom jak wam tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka S.
zemsta tylko Ciebie zniszczy... a sprawę alimentów trzeba załatwić prawnie, bo to kasa DZIECKA skoro się miga, to wystąp o alimenty od jego rodziców, jest szansa, że zdyscyplinują synka skoro wcześniej nie nauczyli go odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zacznij pracowac i to bedzie najwieksza zemsta bo staniesz sie niezalezna i nie bedziesz musiala od niego zebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiona2
Zycie samo sie na nim zemsci i zaplaci mu za wszystko , nie rob nic i bedziesz miec spokojne sumienie .Zlo wyrzadzone innym wraca w dwojnasob -i do niego tez wroci - badz cierpliwa - nie my jestesmy od karania ........a jesli chodzi o alimenty - WALCZ O NIE BO NALEZA SIE DZIECKU - i to nie jest zadna zemsta , ojciec ma obowiazek dokladac do utrzymania dziecka .wiec szukaj wszelkich sposobow - komornik , itp POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mścij się
bo ta zemsta Cię zniszczy , zgorzkniejesz i pogrążysz się. Jemu los prędzej czy później się odpłaci. PS-zobacz jakie szczątki i ochłapy z AL zostały od tego "mszczenia się" . Chyba nie chcesz skończyć jak ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam się dobrze k...s łaski nie robi że płaci pieniądze miej w dupie całą resztę co zrobi ze swoim życie ale nie pozwól by nie miał odpowiedzialności za dziecko. I miej w dupie co mówią inni o tym że zło wraca jak chcesz być bardzo dobra to musisz miieć twardy tyłek bo on to wykorzysta. Dla niektórych zawsze będziesz tą złą bo śmiesz walczyć o swoje,najlepiej jakbyś nic od tatusia nie chciała więcej by dla nich zostało i choćby z tej racji olej co mówią. Ja tam mam w dupie niech cała rodzina gada co chce ta jego oczywiście mojemu synowi alimenty zapłaci a jak nie to długo nie popracuje raz próbował i szybko skończył. Wyszłam z założenia że skoro nie miał dla dziecka to dla siebie mieć nie musi z pracy na czarno wystarczyło ustalić tylko gdzie potem odpowiednia instytucja i finisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A L dziękuję ci za wpis!
Masz stuprocentową rację. T trzeba wykrzyczeć, co ty napisałaś. ZŁO WRACA. Ale wraca też dobro. I jeszcze jedno zdanie znam. Zemsta jest słodka niektórzy twierdzą, ale nie wiedzą, że Milton, w swoim utworze Raj Utracony (stąd pochodzi cytat) napisał: Zemsta, na pierwszy rzut oka słodka, niebawem gorzko do siebie samej doskoczy. Czytajmy klasykę, można się wiele nauczyć. Ja dziś twierdzę podobnie. Zemsta jest słodka, tylko że od nadmiaru słodyczy niejeden się już porzygał. Abyś cię więc od tej słodkości nie zemdliło i abyś nie porzygała się od fascynującej słodyczy, jaką zemsta niesie proponuję odpuść. Czy na psa, który cię ugryzie też szczekasz i starasz się go ugryź wzajemnie w ramach zemsty? Dociera do ciebie, kto się mści, jak malutkim człowiekiem trzeba być, żeby cieszyć się zemstą? Znam przypadek, była doniosła na byłego do skarbówki. Tamten zwinął interes. Sąd, który dowiedział się, czemu były wylądował bez pracy najpierw wyraźnie zmniejszył alimenty. Teraz gościu od dawna siedzi gdzieś w świecie i ani grosza na dzieciaki nie przysyła. Nie chciał zdychać z głodu w Polsce, to się zmył bez śladu. Jak myślisz - smakowała taka zemsta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
zrób mu wkoło doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A umiesz czytać ten facet nie płaci na syna to jaka dla niej różnica,żadna łaska alimenty nie są zemstą tylko tym co się prawnie należy jak ktoś jest chamem i nie wywiązuje się z obowiązku to niby czemu druga strona ma mu na to pozwalać. A potem niech robi co chce jeśli jest normalny sam zrozumie jak nie to pal go licho i nie przejmuj się tym co powiedzą inni bo życie różnie biegnie i to nie oni tylko ty mogą kiedyś stanąć przed dylematem kupić laki dziecku czy jedzenia,oni na ciebie się wtedy wypną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi tyle o rozgoryczenie - co o zrobienie na złość rozgoryczona będziesz jak założysz mu sprawę i dowiesz się, że RP ma w dvpie ciebie i dziecko: organa typu prokuratura, policja, sąd i komornik jako wisienka wtedy jaśniepan będzie się śmiał,a ty będziesz gryźć palce z bezsilności taka motywacja to żadna motywacja, jeśli jednak brakuje Ci na życie, to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypuszczam, że idąc do szefa ośmieszy tylko siebie a nie narobi mu wstydu, jego lepiej znają w jego pracy niż ją w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10.00000
Na was zycie juz sie zemscilo stare kurwy.Chlopa niet,kasiorki nie i na wibrator tez was nie stac.TYlko bachorow sobie narobic umiecie a potem mscic sie chcecie.Turlam sie ze smiechu jak czytam jak jedna nieudacznica radzi drugiej nieudacznicy jak sie mscic. Gdyby facet zalozyl taki temat byly byscie oburzone. Ciesze sie ze wam ciezko.Zasluzylyscie sobie na to.Aaaaa panietajcie! wasze slowa-na niczyjim nieszczesci szczescia nie zbudujecie,glupie puste dupodaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to nie wiedziałam że dzieci same sobie baby robią gwałcą tych biedaków a potem jeszcze coś chcą. Śmieszą mnie takie idiotyczne pierdoły i mam w dupie co ktoś mówi i jak na to patrzy bo ten ktoś rachunków naszych nie płaci. Czemu żadnej czy żadnemu nie przeszkadza że kłamią w sądach nie płacą dzieciom to jest zemsta na dzieciach i tu nikt nic nie robi faceci mszczą się jak mogą i to jest ok. Więc tak samo mam w dupie z czego żyje i jak żyje jego obecna rodzina i dobrzre mi się w tym żyje nawet bardzo dobrze kurwy powinny wiedzieć że nikt im życia nie ułatwi. Więc jeśli teraz zrobi po raz drugi synowi to samo i powie że nie pracuje ja zrobię to samo co kiedyś a wtedy niech żre kit z okna ale dziecku kłamał nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zemsta do ciebie wróci!
Czym innym jest domaganie się należnych praw, choćby prawa do alimentów. W tym mieści się również prawo do zaskarżenia cwaniaczka przed prokuratorem. To są legalne działania i każda, której tatuś dziecka nie płaci ma prawo. Wpisz sobie w googlach art.209 albo poczytaj: http://prawoity.pl/wiadomosci/uchylanie-sie-od-placenia-swiadczen-alimentacyjnych-cd-art-209-kodeksu-karnego Co jest ważne - idziesz do prokuratora i prosisz go, by wszczął postępowanie w sprawie. To się ściga na wniosek pokrzywdzonego (twój). Sam prokurator nic nie zrobi. I takie działanie jest legalne i dopuszczalne. To nie jest zemsta, ale przestrzeganie prawa. Za to za najście szefa w biurze jest inny paragraf.Chodzi o to, że Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. Art 212 tego samego kodeksu, jakbyś chciała wiedzieć. Teraz rozumiesz, do czego prowadzi zemsta? No to przemyśl, co ci się lepiej opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
""""" martulka28 jak mam sie zemścić na eks .nie płaci alementów na syna, miga sie i dobrze sie przy tym bawi .Nigdy nie sądziłam że będe tego chciała , przez 11 lat było mi obce to uczucie , ale teraz nagle pomyślałam ,że chce się zemścić .Dla samej satysfakcji zrobić coś złośliwego .podpowiedzcie co zorbić .""""" Odpowiadam. Zmień planetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfidna zosienka
ja ze swoim slubnym odegralismy sie w ten sposob ze wkrecilismy jego ex w 2 kredyty ktore musiala za nas splacac.Tzn kredyty byly na nia,kasa w naszej kieszeni.Ona miala komornika na karku,dlatego dom po dziadkach byl zapisany w testamencie na swojego wtedy meza.Tez juz go nie ma.Wlasciwie juz nic nie ma.Igrala igrala i sie doigrala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
No dobra.....ale już dajcie jej spokój. Oddajcie jej to co wam nie należne. Wam też będzie kiedyś łatwiej.Ona chyba już ma za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ex ktora nie placi alimentow? powiedz a z jakiego powodu tobie przyznano dziecko ze oczekujesz alimentow? zla matka byla czy nie chciala dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A L a o jakiej mowisz instytucji? Bo mam podobna sytuacje, ukrywa prawdziwe dochody ..... US?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
A dlaczego ukrywa??????? Ty nie ukrywasz....dlaczego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka28
dzięki za wpisy teraz jeszcze bardziej chce sie zemścić jeśli chodzi o alimenty , to złożyłam wniosek , sąd mi je przyznał tylko teraz jest problem od komornika do komornika i kasy od kilku miesięcy nie zobaczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka28
a " tatuś " sie miga i śmieje sie , ze moje trudy poszły na marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
To ja podziwiam ten sąd. A ten sąd to skąd jest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
Ps. Najpierw piszesz o problemie .....teraz ,że juz załatwiony. Normalnie się gubisz. A Ty w ogole wiesz co to są i do czgo i co należy zrobić z alimentami??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×