Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejai tyle

Ten cały seks jest przereklamowany

Polecane posty

Gość beznadziejai tyle

Po kilku miesiącach znajomości postanowiłam przeżyć swój pierwszy raz ze swoim chłopakiem, również prawiczkiem; mamy po 21 lat więc nie jesteśmy jakimiś napalonymi małolatami :P Próbowaliśmy w sumie chyba z 8 razy przez dwa weekendy bo jemu ciągle opadał gdy założył gumkę i próbował wejść we mnie. Na początku próbowałam go pocieszyć ale może chodzi o to, że go nie podniecam bo prawie nie mam piersi (75B)? Gdy się w końcu udało czułam tylko kłucie, obcierający ból i pulsowanie w podbrzuszu. Nic więcej. Udało nam się 2x i tylko to czułam przez cały czas. Martwi mnie to - czy tak będzie zawsze? :( Chyba jestem beznadziejna, a chłopak nie chce mnie pewnie zranić więc mi tego nie mówi :( Co jeszcze mogę z tym zrobić? Zawsze robię mu dobrze ręką i loda, całujemy się i przytulamy, on mi minetę i palcówkę ale coś jest chyba nie tak ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejai tyle
dlaczego to miałaby być prowokacja? To niestety smutna rzeczywistość :( Ciągle chodzę smutna z tego powodu i nie mam się kogo poradzić, dlatego pytam na forum. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejai tyle
DeMorai, nie wiem, może ja coś źle robię? Albo jestem jakaś oziębła i nic mi nie pomoże? Nie rozumiem tego, to mój pierwszy raz i nie wiem o co w tym wszystkim chodzi i dlaczego tak wszystkich kręci seks skoro to jest beznadziejne. Gdyby nie ból byłoby całkiem znośne tylko dlatego, że mogłam być fizycznie bliżej z moim chłopakiem i jemu się podobało. Nie rozumiem dlaczego wszystkich tak to kręci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale nie bylo w ogole przyjemne? Przeciez Twoj ukochany byl przy Tobie, dotykal Cie, calowal, lizal, piescil, muskal. Nie czulas sie wowczas dobrze, rozluzniona ... i przygotowana na cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejai tyle
DeMorai, podobało mi się gdy się mną zajmował ale zawsze było bez jakichś "fajerwerków" o jakich naczytałam się na stronach i forach internetowych :( Chyba coś nie tak ze mną musi być. Wiem, ze przede mną miał jedną dziewczynę i robili różne rzeczy (bez seksu) więc on nie jest taki całkowicie zielony jak ja więc tym bardziej nie wiem o co do cholery chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Org
Seks w gumie nie może być udany. To jasne jak słońce. Spróbuj bez a zobaczysz co to znaczy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejai tyle
DeMorai, nie, tzn. myślałam żeby spróbować ale gdy przychodziło co do czego to też było beznadziejne i głupie więc szybko przestałam. Myślałam, ze dobrze będzie tylko z kimś, na kim zależy ale chyba się pomyliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejai tyle
Org, jeśli już to chyba tylko dla chłopaka różnica, ja nie czułam żadnej gumy ani nic takiego więc nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pytaniem o masturbacje chodzilo mi o to ... ze moze jestes zamknieta na te sprawy, ze w sposob troche niesmialy podchodzisz do tematu wlasnych potrzeb seksualnych ... i tak moze byc. Widocznie nie przywiazujesz do tego tak wielkiej wagi, dlatego dla Ciebie seks moze byc przereklamowany. A dlaczego masturbacja byla glupia, beznadziejna? Potraktuj to jako ... odkrywanie siebie, testowanie swoich potrzeb seksualnych. Przeciez to Twoje cialo, dlaczego masz sie wstydzic go dotykac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta sexu musi sie nauczyc
trwa to ok 2-3 lata regularnych czestych stosunkow niektore wiaodmo szybciej sie ucza swojego ciala tego co lubia i jak niektore wolniej albo wcale u kobiety sex jest nie tylko w ciele ale takze w psychice jak sie nauczysz to bedziesz chciala ciagle a i niesttey z prawiczkiem nie wroze ci fajneog sexu jak chcesz cos przezyc najlpeiej zbey facet byl doswiadczony i 1 raz nigdy sie nie udaje i nie jest fizycznie fajny bo wiaodmo psychicznie to oddanie czegos cennego ukochanej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta sexu musi sie nauczyc
pozatym sorki ale stara jestes na 1 raz skoro tak dlugo czekalas tzn ze nie jestes jeszcze gotowa i otwarta na nauke sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dla tych, co nie odróżniają reklam od programu w Polsacie. :D W końcu dacie radę. :P Chociaż jakby na to nie patrzeć, "ślepy wodzi kulawego" :D 🖐️ ale... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torrance
Z tobą jest wszystko wporządku, po prostu się stresujesz, do dla Ciebie coś nowego i nie jesteś jeszcze do tego przyzwyczajona. Tez zaczynaliśmy późno z moją kobietą i wiem jak to wygląda. Musisz przestać myśleć o pierdolach tylko się odprężyć. Piersi nie mają znacznia, bo jeśli lądujesz z facetem w łóżku i jesteście długo razem, to jego naprawde nie interesują drobne mankamenty czy rozmiar piersi. Podniecasz go na 100% tylko on się strasznie stresuje skoro tyle czasu był prawiczkiem i chce się pokazać z jak najlepszej strony a to, że mu opada dobija was oboje. Porozmawiajcie o tym a wszystkie problemy powoli znikną. Ważne, żebyście próbowali a w końcu zobaczycie jaka to ogromna przyjemnośc. Przedłużajcie grę wstępną, powiedz mu co lubisz, niech do Ciebie mówi, powinnaś być podniecona i wilgotna :) Jeśli nie możesz się odprężyć to spróbujcie z jakimś środkiem. Powiedz, żeby wchodził powoli, bez nagłych ruchów i z czasem zwiększał tempo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el ninka
Jeszcze nie zdobył Cię całkowicie, Twojej dostepności psych., jak mu się uda, to zobaczysz, co sie będzie z Tobą działo z Twoim ciałem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za bardzo sie stresujecie
On sie stresuje, ze mu cos nie wyjdzie dlatego mu klapnie, ty nie jestes odprezona i sytuacja jest jaka jest. Moze ty mu zaloz przezerwatywe, powiedz ze chcesz sprobowac. Twoj dotyk na nim napewno go podnieci. Nie denerwujcie sie. Ja potrzebowalam dwoch lat, zeby zaczac odczuwac przyjemnosc z seksu. Owszem bylo fajnie, ale cos czulam, ze to nie to. Cialo musi sie do tego przyzwyczaic. Musicie do tego podeksc na luzie. Pamietaj, ze on jest facetem. Inaczej to odbiera. Chce cie zaskoczyc, a denerwuje sie, bo nie wie jak zareagujesz, nie wie co zrobic, zeby cie zadowolic. Bron boze nie pocieszaj go, ze mu oklapuje, tylko sie chlopak niepotrzebnie stresuje... Poprostu go pocaluj, podniec jakos. On chce wypasc przed toba jak najlepiej. Przy moim pierwszym razie bylo tez ciezko, ale ja przejelam wkoncu inicjatywe, ja wlozylam gumke, ja go instruowalam... Tzn bardziej ''a moze tak, a tak chyba nawet wygodniej, o o tak bedzie fajnie''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za bardzo sie stresujecie
Przede wszystkim rozmowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el ninka
U K jest tak jak pisałam- po prostu mega love, pociąg i tsunami :DD. Nie stres, nie technika, możesz zawsze się tak czuć--- tez tak myślałam, że libido nie te, ale już nie mam powodów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie seks jest przerekalmowany tylko ludzie maja rozne libido jadni niskie , inni wysokie Julio Iglesias cheplil sie, ze mial 2000? kochanek Twoja babcia mogla dawac twojemu dziadkowi w czasach mlodosci raz na mies. bo tyle jej wystarczalo :D ludzie sa rozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×