Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zadowolona27012011

POLECAM !!!

Polecane posty

Gość Zadowolona27012011

Witam, z czystym sumieniem mogę polecić szpital w Pyskowicach a dokładnie oddział położniczy. Parę miesięcy temu urodził się tam mój Syn :-). Mimo wielu sprzecznych opinii na temat szpitala postanowiłam tam właśnie urodzić Synka. Nie żałuję to była bardzo dobra decyzja. Zaczynając już od szkoły rodzenia prowadzonej przy szpitalu przez Położne tam pracujące same pozytywy. Można tam uzyskać wiele potrzebnych informacji na temat: porodu, połogu i pielęgnacji noworodka. Zajęcia przygotowują do wielkiego wydarzenia. Można tam uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania a wiem z własnego doświadczenia, że przy pierwszej ciąży jest ich wiele. Personel bardzo miły, Położne, Pielęgniarki i Lekarze naprawdę mogę się wypowiadać w samych superlatywach. Sam moment porodu wspominam bardzo miło, fachowa opieka i pomoc oraz miła atmosfera. Zaraz po urodzeniu Synka położono mi go na brzuchu, później po zbadaniu i ubraniu Maluszka znowu był ze mną. Podczas porodu korzystałam z prysznica, piłki oraz urządzenia na krzyż które uśmierzało ból. Przy porodzie był Mój Mąż wszystko przebiegało w super atmosferze - dzięki temu było to dla Nas wspaniałe przeżycie. Do szpitala nie potrzebna jest duża wyprawka. Zaledwie rzeczy dla mamy oraz paczka pieluszek pampers dla noworodka i krem linomag. Maluszki ubierane są w ubranka szpitalne ale równie piękne jak te w domu. Pokoje są bardzo przytulne, dwuosobowe i kolorowe. Naprawdę jeśli tylko któraś z Was się jeszcze zastanawia to POLECAM ! Odpowiem na pytania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×