Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z kazdym tak samo

Co ile wymieniacie bielizne ??

Polecane posty

Gość z kazdym tak samo

stac Was na czeste i drogie zakupy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
Dawniej kupowałam bieliznę na targu - ze względów finansowych.Tylko,że często trzeba bylo wymieniać (po np.pół roku-chodzi mi głównie o staniki).Poszłam więc po rozum do główy i teraz kupuję firmowe biustonosze (poluję na promocje np.w Trumphie).Nic się z nimi nie dzieje-nie rozciągają się,nie deformują, jakość jest świetna. Wolę mieć dwa-trzy dobrej jakości, niż 5 byle jakich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamma Humannistki
ja kupuje jeden na rok dla siebie i nosze z moja corka humanistka i synem zbokiem na zmiane- pn wt ja sr cz ona weekend on i jest git - kupouje te najtansze na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha!
Wolę mieć dwa-trzy dobrej jakości, niż 5 byle jakich." powiedz ze jaja sobie robisz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
to chyba jaja Ja mam ze dwadziescia stanikow-a pewnie duzo wiecej :) majtek nawet nie licze Ze sto par conajmniej..Kiedys liczylam spodnice,jeansy i t-shirty Spodnice-30 Jeansy-18 t-shirty-150:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
az tyle? lomatko, ja bym przepadla w takiej ilosci towaru :D nie znosze nadmiaru czegokolwiek. 2 staniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
2 staniki to troche malo, ale z 5-6 i ze 20 majtek gora. potem sie gubie w natloku ;) dzinsow nigdy nie wiecej niz 5, jak sie zrobi wiecej to oddaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem też .......
wymieniam jak potrzebuje ....widzę że jakiś stanik czy majtki się już nie nadają do noszenia to wyrzucam i tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mniej wiecej co jakies 3 miesiace uzupelniam braki w bieliznie,i mam jej duzo. Majtki i biustonosze z reguly kupuje na targu u takiego kolesia (smieszny facet,ekspert od damskiej bielizny:) ),ma bardzo duzy wybor,mozna kupic biustonosz za 15 zl,ale rowniez firmowe,np.Samanta za 100zl. stanikow mam bardzo duzo, praktycznie w kazdym kolorze - bo nie lubie zakladac np.czarnego stanika do niebieskiej bluzki. I moze dlatego,ze mam ich az tyle,to nie sa zniszczone,i nie musze ich tak czesto zmieniac. Majtki wyrzucam,jak juz widze,ze sa zniszczone, np.sprane czy zaczynaja jakies nitki wychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trza wymienić gacieee
za rzadko...np. w tym roku nie kupiłam jeszcze żadnego stanika ;), gdzieś w człowieku siedzi takie prymitywne przekonanie, że tego czego nie widać nie trzeba często wymieniać na nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trza wymienić gacieee
a majtki z sieciówek, to tak na prawdę szybko się zużywają, w stanikach też nie powinno się długo chodzić, myślę że maks rok, przy średnim użytkowaniu, bo choć może czasem tego nie widać, ale wysłużone szkodzą cyckom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikablue
Cos w tym jest.Ja u siebie zwalczam te tendencje.Moja babcia zawsze mowila,ze kobieta naprawde elegancka ma zawsze dobra bielizne.Mozna miec mniej ciuchow ale pod spodem zawsze nowe i dobre gatunkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trza wymienić gacieee
Ja też staram się zwalczać, ale jakoś niezbyt mi idzie, ale ja ogólnie mało ubrań kupuje, nie czuję potrzeby ;). Teraz zamierzam przez net trochę bielizny zamówić, bo w sklepach nie zawsze jest wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje głównie w Atlanticu, ponieważ mój TZ tam pracuje. Kostiumów mam kilka, biustonoszów dziesiatki, nawet nigdy nie noszonych z metkami, mam dwa typy w których chodze najczesciej juz od pol roku, nic sie z nimi nie dzieje mimo czestego prania i na razie nie zamierzam wymieniac. Ogólnie tak ok. 3-4 razy w roku robie gruntowny przeglad garderoby i bielizny i zawsze pare rzeczy wyrzucam, a mam na bieżąceo nowe, wiec tak konkretnie to nie okresle niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trza wymienić gacieee
chyba tylko jakieś gacie miałam z atlantika...i chciałam zamówić tam staniki, dobre są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikablue
a jak czesto pierzecie staniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie narzekam, natomiast w sklepach jest drogo. Znajdz jakis outlet, albo moze ktos znajomy pracuje? Moj Michas pracuje akurat w centrum logistycnym wiec mam bezposrednio z nowych kolekcji zanim jeszcze gdziekolwiek sie pojawia, nawet w katalogach. np. na lato kupil mi kostium za 890 zl, a na stronie i w sklepie kosztuje teraz 169 ten sam, wiuec duzo taniej mam. Majtki sa ekstra, wygodne itp., natomiast staniki zalezy od rodzaju kupuje rozne rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikablue
ja kolorowe raz na dwa tygodnie a białe dwa razy na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trza wymienić gacieee
aha, wiesz jak jakościowo są ok, to można o trochę więcej zapłacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj !
że tego czego nie widać nie trzeba często wymieniać na nowe " cudowne podejście, zwłaszcza że wypadki chodzą po ludziach :o nie życzę ci abyś zle się poczuła lub zdażył się jakiś wypadek tobie na ulicy:o bardzo fajny widok mają w takim wypadku np sanitariusze z karetki gdy cię rozbierają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trza wymienić gacieee
Oj przecież ironizuje :D, aż tak źle nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj !
ja kolorowe raz na dwa tygodnie a białe dwa razy na tydzień" o ja piernicze!!! ta jeszcze lepsza :D jak czytam takie teksty, to wstydzę się że jestem kobietą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj !
dobrze ze mam penisa, zawsze to mniejszy wstyd:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikablue
to byla podszywa a nie ja mikablue!!!! Ja piore tak:jak sie spoce to po jednym razie oczywiscie a jak ni to co trzy razy i sie zastanawiam czy nie powinno sie jednak prac czesciej,dlatego Was pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikablue
Wlasnie chcialam zapytac czy Wam tez jak sie spocicie to sie brud na plecach kulkuje i oblepia stanik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj !
19:06 [zgłoś do usunięcia] ojojojoj ! " i co? ulżyło tobie gdy podszyłaś się brudasie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj !
szukam koronkowego gorsetu z fiszbinami i bokserkami z otworem na penisa, może któras widziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
"Wolę mieć dwa-trzy dobrej jakości, niż 5 byle jakich." Jakby tak było to byś nie kupowała w Triumphie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:14 [zgłoś do usunięcia] ojojojoj ! szukam koronkowego gorsetu z fiszbinami i bokserkami z otworem na penisa, może któras widziała?" szukaj dalej, a będzie znalezione baranino :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×