Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aganiok.

Perfumy na mililitry

Polecane posty

Gość gośćIlona
Również od dłuższego czasu zamawiam z zapachowiec.pl lacoste pour femme. Przez lata używałam oryginałów,ale jestem zadowolona do tego stopnia z trwałości rozlewanych perfum,że zamawiam tylko takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio widziałam że w sferisie powiększyli oferte produktową od tekstylii do właśnie perfumów :) praktycznie same znane marki w fajnych cenach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaCK
Skusiłam się i zamówiłam na zapachowiec.pl Calvin Klein Euphoria, jestem mega zadowolona :) są trwałe, nie różnią się od tych prawdziwych, no i co najważniejsze cena jest ok :) tylko żałuję, że zamówiłam 36ml.. Następnym razem wezmę największą pojemność :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 809754
Ja z zapachowiec.pl chwalę sobie Versace Bright Crystal. Subtelny zapach a.zarazem elegancki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madmoiselle004
Ja z zapachowca zamawiam mamie Indian\ Summer, zawsze ten sam zapach, mama mówi, że nie różni się od tych oryginalnych sprzed lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxmm
Tak zachwalacie ta stronę zapachowiec.pl ze aż się skusiłam :) i nie żałuję pachną jak oryginały i są mega trwałe. Dzięki wam nie muszę wydawać majątku na mój ulubiony zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadriiii
ja też się skusiłam po tych waszych opiniach i zachwalaniach na perfumy ze strony zapachowiec.pl :) cieszę się, że wysyłka jest bardzo szybka :) mniej stresu było ;) zakupiłam sobie na próbę 36ml Kenzo Amour i chłopakowi Invictusa :) i obydwoje jesteśmy zadowoleni, faktycznie jak w opiniach długo się trzymają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BONITTTA
Dawniej zamawiałam perfumy z FM GROUP ale teraz z jakością u Nich bardzo słabo.Perfumy w większych pojemnościach i tańsze za to jakość fatalna.Długo szukałam czegoś dobrego no i znalazłam na www.zapachowiec.pl.Perfumy z tej rozlewni są bardzo trwałe a ich zapachy nie różnią się od oryginałów.No i oczywiście cena zadowalająca. Oby tylko po tych dobrych opiniach coś się u Nich nie popsuło bo wiadomo jak to czasami bywa.Ale ja trzymam za Nich kciuki.Aby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna używam Giorgio Armani - Si. Zawsze kupowałam w perfumeriach stacjonarnych a tym razem z ciekawości zamówiłam na goia.pl i jestem bardzo zadowolona. Zapach nie różni się od oryginalnego, utrzymuje się bardzo długo, a cena jest bardzo atrakcyjna. Na pewno będę korzystać częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiam żonie na galeriazapachow i jest bardzo zadowolona :) ona lubi delikatne perfumy takie jak Lacoste czy Davidoff i z tej perfumerii mimio, że są delikatne to trzymają się długo, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawiam zawsze na goia.pl ponieważ mają trwałe perfumy, które uwielbiam. Maja duży wybór zapachów i bardzo atrakcyjne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zamawiam swój ulubiony Versace Crystal Noir z www.goia.pl Uważam,że nie warto przepłacać za markowy flakon bo zapach z tej rozlewni jest identyczny. Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam galeriazapachow.pl, kupuję od dawna i jestem zawsze zadowolona. Zapachy super i nie różnią się od oryginałów, są trwałe a do tego w świetnej cenie. Jest również możliwość wyboru ilości mililitrów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam perfum z goia.pl i mogę polecić tę rozlewnię. Mają duży wybór dobrej jakośc***erfum, których zapachy nie różnią się od oryginałów. Obecnie mam Kenzo - L'eau Par Kenzo i jest to śliczny cytrusowy, świeży zapach. Dla mnie na lato idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję na goia.pl i na pewno mogę polecić tę rozlewnię. Mają bardzo dobre perfumy a cena też jest bardzo atrakcyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z czystym sumieniem mogę polecić odlewkiperfum.pl. Tam nie mają "odpowiedników", które "pachną jak oryginały", ale oryginalne perfumy, to nie ściema,tylko prawda. Spróbujcie same, a się przekonacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy na mililitry kupuję na galeriazapachow.pl. Mają duży wyb,ór i dobrej jakości. Moim numerem 1 jest zdecydowanie Chloe - Eau de Perfum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaopatruję się w perfumy z rozlewni Goia na goia.pl i jestem bardzo zadowolona. Mają dobrej jakości produkty w dobrej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy na mililitry kupuję na goia.pl. Kiedyś zamówiłam z ciekawości a dziś nie wyobrażam sobie używania innych perfum. Z pewnością warto zwrócić na nie uwagę i przetestować na sobie a na pewno będziecie zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiam na goia.pl bo mają dobre rozlewane perfumy i nie widzę różnicy w porównaniu z oryginałem w trwałości i zapachu mojego ideału, czyli Versace - Crystal Noir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam od dłuższego czasu perfumy lane na http://perfunio.pl . Jestem bardzo zadowolona. Porównując z innymi tego rodzaju perfumeriamii jakość była bardzo kiepska co mnie zniesmaczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję od dawna na goia.pl bo po przetestowaniu wielu rożnych rozlewni te są najlepsze. Długo się utrzymują, mają moje ulubione Yves Saint - Laurent - Black Opium, ale jest w czym wybierać :D Ceny są bardzo atrakcyjne, aż byłam zaskoczona na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne perfumy na mililitry są na goia.pl. Są one trwałe i w dobrej cenie, a wybór zapachów tak duży, ze każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaopatruję się w perfumy z rozlewni GOIA na goia.pl i jestem bardzo zadowolona. Moim ulubionym zapachem jest Versace - Bright Crystal ale mają duży wybór zapachów więc jest z czego wybierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz zamawia z zapachowca 1 million :) wychodzą taniej niż 1zł za ml :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie zapachowiec.pl! Wejdź sobie na stronę i zobacz czy są te co Cię najbardziej interesują, można znaleźć tam najlepsze hity! a trwałość jak najbardziej na plus. Nie będziesz żałować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam zapachowiec.pl, trwałe i dużo tańsze, a wybór taki, że każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na galeriazapachow.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorób banalnie do wypłaty
Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie i Imasonline Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł które możesz wypłacić na swoje konto bankowe ). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie i imasonline kliknij na poniższe linki: 1. http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 2. http://imasonline.pl/user/invite/fromReference/110660 i wypełnij ankietę rejestracyjną w obu panelach (zajmie to nie więcej niż 5 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (1-9zł). Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×