Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Donja

Sprawdzony sposób na gołabki bez zawijania

Polecane posty

margolka :) ale ja tego mieska mam niewiele ponad kilo, moze 1,5 gora i jest juz pokrojona tak jak na grubszy gulasz, takze w gre wchodzi jakies danie typu gulaszo-kociolek. moze zrobie taki prawdziwy wegierski gulasz, tylko zamiast wolowiny dam wlasnie tego dziczka, bo mieso ma smak taki wlasnie pomiedzy wolem a wieprzem ;) ach kielbasa w sloikach ... jakbym byla twoja somsiadkom, to bys sie chyba ode mnie nie opedzila ;) a jakie to potrawy robicie dla tych mysliwych (tak ogolnie) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konczita - Witaj !!! Właśnie gulasz robimy i pieczeń mocno naczosnkowaną,bigos,rolady faszerowane mięsem mielonym i grzybami leśnymi.Kiełbasę to myśliwi robią sami.Oprócz tego bitki z karkówki w sosie i roladki z ogórkiem kiszonym i marchewką albo z boczkiem i cebulą,podane z kluskami śląskimi i pasztety pieczone z tego właśnie dzika i zajęcy.O mateńko ,aż zgłodniałam:o Pozdrawiam Cie w niedzielny poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A całkiem niedawno zamówili Strogonoff - myślałyśmy,że nie wyjdzie,bo do tego to raczej wołowina,ale powie Ci wyszedł super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×