Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kirstin

Jak pozbyc sie cellulitisu bez cwiczen?

Polecane posty

Po ciazy zrobil mi sie straszny cellulitis. Wiadomo ze na niego najlepsze sa cwiczenia. Niestety mialam cc i fizjoterapeutka zabronila mi cwiczyc jeszcze przez 3 miesiace! jak sie gopozbyc bez cwiczen? Same spacery cos dadza? jakies kremy? poleccie cos skutecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdggg
jako znawca tematu - pozbycie sie cell to indywidualna sprawa, zalezy od twojego ciala. nie ma sprawdzonego sposobu, ktory skutkuje dla wszystkich. ogolnie przyjmuje sie, ze w walce z clelulitem powinno sie dazyc do odpowiedniej wagi ciala, zmienic sposob odzywiania, scierac marty naskorek(peelingi), uprawiac sport-wysilek fizyczny. mozna tez uzywac wspomagaczy np tabletek czy pic innoev vichy, dobre tez sa zabiegi w salonach kosmetycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
Z takich domowych sposobów- masaż rękawicą sizalową, peeling z kawy lub soli, balsamy. Rewelacyjnie działa balsam z kawy z olejkiem cynamonowym. Zaparzasz kawę niewilką ilością wody, dodajesz olejek cynamonowy (musi być przeznaczony do kontaktu z ciałem) oliwę i/lub balsam pod prysznic. Smarujesz tym nogi, zawijasz folią spozywczą i pod kocyk na 45 minut. Tylko odradzam, jeżeli masz skłonność do pajączków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topikuuu
bez ćwiczeń, odżywiania, higieny marzenie ściętej głowy, choć niezupełnie, bo możesz zrobić przeszczep skóry za 12 tys. funtów, jak zrobił to Rooney- piłkarz angielski. Znajdź w necie "film- terapia Gersona" może oczyszczaniem organizmu z toksyn poprawisz wygląd,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endermologia
Ale minumum z 20 zbieegów - koszt dość wysoki bo ok 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaże profesjonalne
cudownie działają ale to kupa kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie w aptece lub na allegro bańki chińskie ( ok.25 zł ) , rób masaż co 3 dni , po 8 zabiegu zobaczysz róznice. Do masowania tymi bańkami kup sobie oliwkę z ziaji antycelitową , masuj 15 min, potem wetrzyj krem ujędrniający . Zasysasz tę bańkę i przeciągać zygzakiem z dołu na górę . Skora będzie zaczerwiona i mozesz nawet poczuć ból , ale no normalne. Ja chodzę dodatkwo na elektrostymulacje oraz ultradźwięki ( ale to zeby zlikiwodowac "boczki" ) . aha, jezeli karmisz piersią to zapomnij o tym wszystkim co napisałm wyżej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz jeszcze sprówbowac te urządzenie kapsule vacu well , tylko tam potrzeba ok. 20 zabiegów , a każdy po 20-30 zł , wiec drogo wychodzi . Elektrostymulacje też normalnie są drogie ,ale ja znalazlam na gruponie 99 za 5 zabiegow i dokupiłam sobie kollejne 5 w tej cenie , a liposukcje ulttradźwiękową za 65 zł . Efekty sa i to duże, ale że robie wszystko na raz , to nie wiem co najbardziej zadziałało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działają te bańki
są jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bańkami robiłam dopiero 2 masaze, ale jak pisłam wczesniej chodzę rownoczesnie na elektrostymulacje i liposukcje ultradźwiękowa i efekty są . Poczytaj sobie na necie o tych bańkach , na you tubie sa filmiki instruktażowe jak o robić , jedna starsza babka którą znam osobiście zlikwidowala sobie tym cellulit na brzuchu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działają te bańki
dzięki :), wiesz może czy do skóry z "pajączkami" te bańki się nadają? muszę coś zrobić ze swoimi udami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diete stosuje codziennie duzo spaceruje kupilam jakies balsamy antycellulitowe i smaruje 2 razy dziennie mysle nad zabiegami lepiej je zastosowac juz teraz czy jak wiecej schudne, czy na koniec odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani doktor 22
Jestem w miarę szczupłą osobą, nie jem śmieciowego jedzenia, chodzę na zumbę, ale i tak mam cellulit. Stosowałam różne kremy antycellulitowe, rolki masujące- i nic. Wybrałam się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, skóra jest jędrniejsza i ładniejsza.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: http://www.depilacja-torun.pl/zabiegi-kosmetyczne-torun-bydgoszcz-wloclawek/ Polecam. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukrowa 26
To może się wam przydać wyszukałam super wyszukiwarkę salonów z depilacją laserową. Można przeszukiwać według miast. Łatwa w obsłudze. Wystarczy wpisać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to wyszukać gabinet z z zabiegami depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×